ACES Direct levert alleen aan zakelijke klanten
275,- excl. BTW
Allied Telesis AT-MMC2000/LC-60 1000Mbit/s 850nm Multimode
Allied Telesis AT-MMC2000/LC-60 1000Mbit/s 850nm Multimode

Allied Telesis AT-MMC2000/LC-60 1000Mbit/s 850nm Multimode Artikelnr: 10028461 MPN: AT-MMC2000/LC-60 EAN: 0767035206899

Allied Telesis AT-MMC2000/LC-60 1000Mbit/s 850nm Multimode
  • 1000 Megabit per seconde Overdrachtssnelheid (max)
  • IEEE 802.1Q Netwerkstandaard
  • Gigabit Ethernet Ethernet interface type
  • 10,100,1000 Megabit per seconde Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden
  • LC Vezel-optische connector
 
Levertijd:
1 werkdag
 
Voorraad: Op voorraad:
21-30 stuks
 
Verwachte voorraad op:
275,- excl. BTW
Gratis bezorging
- +
275,- excl. BTW
Artikelnr. 10028461 Fabr. nr. AT-MMC2000/LC-60 EAN 0767035206899

Beknopte specificaties

  • 1000 Megabit per seconde Overdrachtssnelheid (max)
  • IEEE 802.1Q Netwerkstandaard
  • Gigabit Ethernet Ethernet interface type
  • 10,100,1000 Megabit per seconde Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden
  • LC Vezel-optische connector
Bekijk alle specificaties

Informatie

AT-MMC2000/LC-60, Gigabit Ethernet, LC

Allied Telesis Gigabit Mini Media & Rate Converters, de AT-MMC2000 serie, zijn door het kleine formaat niet alleen milieuvriendelijk - small carbon footprint - maar ook ruimtebesparend in uw werkomgeving. Ondanks zijn compacte formaat levert de MMC2000 serie de power en functionaliteit van standaard formaat media converters. De AT-MMC2000/LC beschikt over een 1000TX naar 1000FX/LC aansluiting voor Multimode Fiber tot 550 meter (62.

Mini Media Converter 10/100/1000T to 1000BASE-SX MM LC Connector

Specificaties

Netwerk
Uitleg over 'Overdrachtssnelheid (max)'.
De maximale (theoretische) snelheid waarop het apparaat data kan verzenden en ontvangen. In de praktijk is de snelheid vaak lager, want zij is van veel factoren afhankelijk, onder andere van de snelheid van de computers die verbonden zijn, de kwaliteit van de bedrading en/of obstakels zoals muren, in geval van een draadloos netwerk.
Overdrachtssnelheid (max)
1000 Megabit per seconde
Uitleg over 'Netwerkstandaard'.
The way in which the network is working, e.g. IEEE 802.11a, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g.
Netwerkstandaard
IEEE 802.1Q
Ethernet interface type
Gigabit Ethernet
Uitleg over 'Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden'.
De verschillende snelheden van de Ethernet LAN-verbinding in megabit per seconde.
Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden
10,100,1000 Megabit per seconde
Verbindingsmogelijkheden
Uitleg over 'Vezel-optische connector'.
This terminates the end of an optical fiber, and enables quicker connection and disconnection than splicing. The connectors mechanically couple and align the cores of fibers so light can pass. Better connectors lose very little light due to reflection or misalignment of the fibers. In all there have been about 100 types of optic fiber connectors produced.
Vezel-optische connector
LC
Uitleg over 'Verbindingstechn.'.
De technologie die het apparaat gebruikt om verbinding te maken:
draadloos
met draad
Verbindingstechn.
Bedraad
Uitleg over 'Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten'.
Number of Ethernet LAN (RJ-45) ports (connecting interfaces) in the device. Ethernet LAN (RJ-45) ports allow a computer to connect to the ethernet.
Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten
1
Prestatie
Uitleg over 'Maximaal bereik'.
The greatest distance over which the data/signal can be transferred.
Maximaal bereik
500 Meters
Uitleg over 'Golflengte'.
The distance over which a wave repeats itself. The wavelength determines the characteristics of the wave e.g. red light has a different wavelength to blue light.
Golflengte
850 Nanometers
Draad modus structuur
Multimode
Design
Uitleg over 'Intern'.
Het apparaat is ingebouwd of moet ingebouwd worden (Ja/Nee). Nee, betekent dat het een extern apparaat is dat u vaak draadloos of anders met een stekkertje kunt aansluiten.
Intern
   nee
Uitleg over 'Kleur van het product'.
The colour e.g. red, blue, green, black, white.
Kleur van het product
Zilver
Eisen aan de omgeving
Uitleg over 'Temperatuur, in bedrijf'.
The minimum and maximum temperatures at which the product can be safely operated.
Temperatuur, in bedrijf
0 - 50 graden Celcius
Uitleg over 'Temp. bij opslag'.
The minimum and maximum temperatures at which the product can be safely stored.
Temp. bij opslag
-30 - 70 graden Celcius
Uitleg over 'Rel. luchtvochtigheid in bedrijf'.
Relatieve Luchtvochtigheid is de hoeveelheid waterdamp die de lucht bevat in verhouding (in procenten) tot de hoeveelheid water die de lucht bij die temperatuur maximaal zou kunnen bevatten (100%), koude lucht kan bijvoorbeeld minder water bevatten dan warme. Als de lucht afkoelt en de relatieve luchtvochtigheid daardoor boven de 100% komt, condenseert de waterdamp en krijgt men water.
Rel. luchtvochtigheid in bedrijf
5 - 95 procent
Uitleg over 'Luchtvochtigheid bij opslag'.
Relatieve Luchtvochtigheid is de hoeveelheid waterdamp die de lucht bevat in verhouding (in procenten) tot de hoeveelheid water die de lucht bij die temperatuur maximaal zou kunnen bevatten (100%), koude lucht kan bijvoorbeeld minder water bevatten dan warme. Als de lucht afkoelt en de relatieve luchtvochtigheid daardoor boven de 100% komt, condenseert de waterdamp en krijgt men water.
Luchtvochtigheid bij opslag
5 - 95 procent
Hoogte, in bedrijf
0 - 3048 Meters
HS code
HS code
85176200

Garantie

Alternatieven

  Feedback