ACES Direct levert alleen aan zakelijke klanten
295,- excl. BTW
Cisco GLC-LX-SM-RGD Vezel-optiek 1000Mbit/s SFP
Cisco GLC-LX-SM-RGD Vezel-optiek 1000Mbit/s SFP

Cisco GLC-LX-SM-RGD Vezel-optiek 1000Mbit/s SFP Artikelnr: 11138719 MPN: GLC-LX-SM-RGD EAN: 0882658074172

Cisco GLC-LX-SM-RGD Vezel-optiek 1000Mbit/s SFP
  • 1000 Megabit per seconde Overdrachtssnelheid (max)
  • SFP Soort aansluiting
  • LH,LX SFP transceiver type
  • Vezel-optiek Soort kabel
  • Multi-mode glasvezelkabel (MMF) ondersteund ja Multi-mode glasvezelkabel (MMF) ondersteund
 
Levertijd:
1 werkdag
 
Voorraad: Op voorraad:
11-20 stuks
 
Verwachte voorraad op:
295,- excl. BTW
Gratis bezorging
- +
295,- excl. BTW
Artikelnr. 11138719 Fabr. nr. GLC-LX-SM-RGD EAN 0882658074172
Wie gebruik wil maken van de technische support en software/firmware updates heeft een Cisco SmartNet onderhoudscontract nodig. Raadpleeg uw accountmanager voor meer informatie.

Beknopte specificaties

  • 1000 Megabit per seconde Overdrachtssnelheid (max)
  • SFP Soort aansluiting
  • LH,LX SFP transceiver type
  • Vezel-optiek Soort kabel
  • Multi-mode glasvezelkabel (MMF) ondersteund ja Multi-mode glasvezelkabel (MMF) ondersteund
Bekijk alle specificaties

Informatie

1000BASE-LX/LH Long Wavelength, Rugged
Cisco GLC-LX-SM-RGD. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit/s, Soort aansluiting: SFP, SFP transceiver type: LH,LX. Soort kabel: Vezel-optiek, Maximaal bereik: 550 m

Specificaties

Netwerk
Uitleg over 'Overdrachtssnelheid (max)'.
De maximale (theoretische) snelheid waarop het apparaat data kan verzenden en ontvangen. In de praktijk is de snelheid vaak lager, want zij is van veel factoren afhankelijk, onder andere van de snelheid van de computers die verbonden zijn, de kwaliteit van de bedrading en/of obstakels zoals muren, in geval van een draadloos netwerk.
Overdrachtssnelheid (max)
1000 Megabit per seconde
Soort aansluiting
SFP
SFP transceiver type
LH,LX
Prestatie
Uitleg over 'Soort kabel'.
Type of cable e.g. electicity cable, optical cable.
Soort kabel
Vezel-optiek
Multi-mode glasvezelkabel (MMF) ondersteund
   ja
Uitleg over 'Maximaal bereik'.
The greatest distance over which the data/signal can be transferred.
Maximaal bereik
550 Meters
HS code
HS code
85176200

Garantie

Aanbevolen producten

Alternatieven

  Feedback