40,90 excl. BTW
HPE Hewlett Packard Enterprise 8Gb Short (Licht gebruikt)
HPE Hewlett Packard Enterprise 8Gb Short (Licht gebruikt)
Gratis bezorging en retourneren 60 dagen bedenktermijn Minimaal 2 jaar garantie

HPE Hewlett Packard Enterprise 8Gb Short (Licht gebruikt) Artikelnr: 11401505 MPN: AJ718A_REF2 EAN: 4948382609656

HPE Hewlett Packard Enterprise 8Gb Short (Licht gebruikt)
HPE Hewlett Packard Enterprise 8Gb Short (Licht gebruikt)
  • 1000 Megabit per seconde Overdrachtssnelheid (max)
  • SFP+ Soort aansluiting
  • HP 8/20q\
    HP SN6000\
    P6000/EVA\
    HP 6400/8400\
    HP MPX200
    Compatibele producten
  • 73.9 Millimeter Breedte
  • 110.9 Millimeter Diepte
 
Levertijd:
2-3 werkdagen
 
Voorraad: Op voorraad:
5-10 stuks
 
Verwachte voorraad op:
40,90 excl. BTW
Gratis bezorging
- +
40,90 excl. BTW
Artikelnr. 11401505 Fabr. nr. AJ718A_REF2 EAN 4948382609656
Meer info over refurbished producten. Refurbished status: Licht gebruikt
Nieuw beschikbaar Van dit product is ook een nieuw product beschikbaar.
vanaf 115,-

Beknopte specificaties

  • 1000 Megabit per seconde Overdrachtssnelheid (max)
  • SFP+ Soort aansluiting
  • HP 8/20q\
    HP SN6000\
    P6000/EVA\
    HP 6400/8400\
    HP MPX200
    Compatibele producten
  • 73.9 Millimeter Breedte
  • 110.9 Millimeter Diepte
Bekijk alle specificaties

Informatie

HPE Hewlett Packard (Licht gebruikt)

Hewlett Packard Enterprise 8Gb Short Wave Fibre Channel SFP+ 1 Pack Transceiver, SFP+, SW, Multi-mode

Specificaties

Netwerk
Uitleg over 'Overdrachtssnelheid (max)'.
De maximale (theoretische) snelheid waarop het apparaat data kan verzenden en ontvangen. In de praktijk is de snelheid vaak lager, want zij is van veel factoren afhankelijk, onder andere van de snelheid van de computers die verbonden zijn, de kwaliteit van de bedrading en/of obstakels zoals muren, in geval van een draadloos netwerk.
Overdrachtssnelheid (max)
1000 Megabit per seconde
Uitleg over 'Soort aansluiting'.
The way that a hard disk drive (HDD) is connected to the rest of the computer through a 'bus' such as ATA or SCSI.
Soort aansluiting
SFP+
Prestatie
Uitleg over 'Compatibele producten'.
Other products that can be used with this product.
Compatibele producten
HP 8/20q\, HP SN6000\, P6000/EVA\, HP 6400/8400\, HP MPX200
Gewicht en omvang
Uitleg over 'Breedte'.
The measurement or extent of something from side to side.
Breedte
73.9 Millimeter
Uitleg over 'Diepte'.
The distance from the front to the back of something.
Diepte
110.9 Millimeter
Uitleg over 'Hoogte'.
Hoogte van het product
Hoogte
156.97 Millimeter
Uitleg over 'Gewicht'.
Gewicht van het product zonder verpakking (nettogewicht). Zo mogelijk wordt hier het nettogewicht van het product gegeven inclusief standaardaccessoires en -supplies. Fabrikanten stellen soms het gewicht van hun product te rooskleurig voor, door het basisgewicht te geven zonder standaardaccessoires en -supplies.
Gewicht
20 Gram
HS code
HS code
85176200
Prijs
Prijs excl. BTW
€ 40.90
BTW bedrag
€ 8.59
Prijs incl. BTW
€ 49.49

Garantie

Alternatieven

  Feedback