305,- excl. BTW
HPE X132 10G SFP+ LC LRM netwerk media converter 10000
HPE X132 10G SFP+ LC LRM netwerk media converter 10000
Gratis bezorging en retourneren 60 dagen bedenktermijn Minimaal 2 jaar garantie

HPE X132 10G SFP+ LC LRM netwerk media converter 10000 Artikelnr: 1146932 MPN: J9152A EAN: 0088442143321

HPE X132 10G SFP+ LC LRM netwerk media converter 10000
HPE X132 10G SFP+ LC LRM netwerk media converter 10000
HPE X132 10G SFP+ LC LRM netwerk media converter 10000
HPE X132 10G SFP+ LC LRM netwerk media converter 10000
  • 10000 Megabit per seconde Maximale overdrachtssnelheid van gegevens
  • Bedraad Verbindingstechn.
  • 220 Meters Maximaal bereik
  • 1310 Nanometers Golflengte
  • WEEE Certificering
Levertijd 1-2 weken
Voorraad Op voorraad Nee Mail ontvangen bij voorraad
Meer nodig?
Verwachte voorraad op:
305,- excl. BTW
Gratis bezorging
- +
305,- excl. BTW
Artikelnr. 1146932 Fabr. nr. J9152A EAN 0088442143321

Beknopte specificaties

  • 10000 Megabit per seconde Maximale overdrachtssnelheid van gegevens
  • Bedraad Verbindingstechn.
  • 220 Meters Maximaal bereik
  • 1310 Nanometers Golflengte
  • WEEE Certificering
Bekijk alle specificaties

Informatie

HP X132 10G SFP+ LC LRM Transceiver

A 10-Gigabit transceiver in SFP+ form-factor that supports the 10-Gigabit LRM standard, for 10-Gigabit connectivity up to 220 m on legacy multimode fiber.

Hewlett Packard Enterprise X132 10G SFP+ LC LRM, Bedraad, 0 - 70 °C, -40 - 85 °C, 0 - 3000 m, WEEE, 55,5 x 13 x 12 mm

Garantie

Alternatieven

  Feedback