ACES Direct levert alleen aan zakelijke klanten
255,- excl. BTW
Cisco SFP-10G-SR-X Vezel-optiek 850nm 10000Mbit/s SFP+
Cisco SFP-10G-SR-X Vezel-optiek 850nm 10000Mbit/s SFP+

Cisco SFP-10G-SR-X Vezel-optiek 850nm 10000Mbit/s SFP+ Artikelnr: 11579055 MPN: SFP-10G-SR-X EAN: 0882658392849

Cisco SFP-10G-SR-X Vezel-optiek 850nm 10000Mbit/s SFP+
  • 10000 Megabit per seconde Overdrachtssnelheid (max)
  • SFP+ Soort aansluiting
  • LC Vezel-optische connector
  • SR SFP transceiver type
  • Vezel-optiek Soort kabel
 
Levertijd:
1 werkdag
 
Voorraad: Op voorraad:
1-4 stuks
 
Verwachte voorraad op:
255,- excl. BTW
Gratis bezorging
- +
255,- excl. BTW
Artikelnr. 11579055 Fabr. nr. SFP-10G-SR-X EAN 0882658392849
Wie gebruik wil maken van de technische support en software/firmware updates heeft een Cisco SmartNet onderhoudscontract nodig. Raadpleeg uw accountmanager voor meer informatie.

Beknopte specificaties

  • 10000 Megabit per seconde Overdrachtssnelheid (max)
  • SFP+ Soort aansluiting
  • LC Vezel-optische connector
  • SR SFP transceiver type
  • Vezel-optiek Soort kabel
Bekijk alle specificaties

Informatie

10GBASE-SR SFP+ transceiver module for MMF, 850-nm wavelength, LC duplex connector
Cisco SFP-10G-SR-X. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit/s, Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Golflengte: 850 nm, Kleur van het product: Beige. Typisch stroomverbruik: 1 W

Specificaties

Netwerk
Uitleg over 'Overdrachtssnelheid (max)'.
De maximale (theoretische) snelheid waarop het apparaat data kan verzenden en ontvangen. In de praktijk is de snelheid vaak lager, want zij is van veel factoren afhankelijk, onder andere van de snelheid van de computers die verbonden zijn, de kwaliteit van de bedrading en/of obstakels zoals muren, in geval van een draadloos netwerk.
Overdrachtssnelheid (max)
10000 Megabit per seconde
Soort aansluiting
SFP+
Uitleg over 'Vezel-optische connector'.
This terminates the end of an optical fiber, and enables quicker connection and disconnection than splicing. The connectors mechanically couple and align the cores of fibers so light can pass. Better connectors lose very little light due to reflection or misalignment of the fibers. In all there have been about 100 types of optic fiber connectors produced.
Vezel-optische connector
LC
SFP transceiver type
SR
Prestatie
Uitleg over 'Soort kabel'.
Type of cable e.g. electicity cable, optical cable.
Soort kabel
Vezel-optiek
Multi-mode glasvezelkabel (MMF) ondersteund
   ja
Vezelkabel diameters ondersteund
50 Micron
Uitleg over 'Golflengte'.
The distance over which a wave repeats itself. The wavelength determines the characteristics of the wave e.g. red light has a different wavelength to blue light.
Golflengte
850 Nanometers
Uitleg over 'Kleur van het product'.
The colour e.g. red, blue, green, black, white.
Kleur van het product
Beige
Uitleg over 'Plug and play'.
Plug & Play is een standaard voor de communicatie tussen verschillende apparatuur waardoor aansluiten/installeren zeer makkelijk wordt.
Plug and play
   ja
Hot-swap
   ja
Uitleg over 'Maximaal bereik'.
The greatest distance over which the data/signal can be transferred.
Maximaal bereik
400 Meters
Tx vermogen (min)
-1.2 decibel-naar-milliwatt
Tx vermogen (max)
-7.3 decibel-naar-milliwatt
Rx vermogen (min)
-1 decibel-naar-milliwatt
Rx vermogen (max)
-9.9 decibel-naar-milliwatt
Energie
Uitleg over 'Typisch stroomverbruik'.
Het vermogen van het apparaat, uitgedrukt in Watts. Typische waardes die fabrikanten geven zijn stroomverbruik indien uitgeschakeld, standby/suspended, typisch gebruik, maximaal gebruik.
Typisch stroomverbruik
1 Watts
HS code
HS code
85176200

Garantie

Aanbevolen producten

Alternatieven

  Feedback