ACES Direct levert alleen aan zakelijke klanten
415,- excl. BTW
Cisco XENPAK-10GB-LRM Vezel-optiek 1310nm 10000Mbit/s XENPAK
Cisco XENPAK-10GB-LRM Vezel-optiek 1310nm 10000Mbit/s XENPAK

Cisco XENPAK-10GB-LRM Vezel-optiek 1310nm 10000Mbit/s XENPAK Artikelnr: 12179290 MPN: XENPAK-10GB-LRM EAN: 0882658187551

Cisco XENPAK-10GB-LRM Vezel-optiek 1310nm 10000Mbit/s XENPAK
  • 10000 Megabit per seconde Overdrachtssnelheid (max)
  • XENPAK Soort aansluiting
  • IEEE 802.3aq Netwerkstandaard
  • LRM SFP transceiver type
  • Vezel-optiek Soort kabel
 
Levertijd:
1 werkdag
 
Voorraad: Op voorraad:
1-4 stuks
 
Verwachte voorraad op:
415,- excl. BTW
Gratis bezorging
- +
415,- excl. BTW
Artikelnr. 12179290 Fabr. nr. XENPAK-10GB-LRM EAN 0882658187551
Wie gebruik wil maken van de technische support en software/firmware updates heeft een Cisco SmartNet onderhoudscontract nodig. Raadpleeg uw accountmanager voor meer informatie.

Beknopte specificaties

  • 10000 Megabit per seconde Overdrachtssnelheid (max)
  • XENPAK Soort aansluiting
  • IEEE 802.3aq Netwerkstandaard
  • LRM SFP transceiver type
  • Vezel-optiek Soort kabel
Bekijk alle specificaties

Informatie

10GBASE-LRM 1300nm MMF
Cisco XENPAK-10GB-LRM. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit/s, Soort aansluiting: XENPAK, Netwerkstandaard: IEEE 802.3aq. Soort kabel: Vezel-optiek, Golflengte: 1310 nm, Maximaal bereik: 220 m. Breedte: 36 mm, Diepte: 121 mm, Hoogte: 18 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)

Specificaties

Netwerk
Uitleg over 'Overdrachtssnelheid (max)'.
De maximale (theoretische) snelheid waarop het apparaat data kan verzenden en ontvangen. In de praktijk is de snelheid vaak lager, want zij is van veel factoren afhankelijk, onder andere van de snelheid van de computers die verbonden zijn, de kwaliteit van de bedrading en/of obstakels zoals muren, in geval van een draadloos netwerk.
Overdrachtssnelheid (max)
10000 Megabit per seconde
Soort aansluiting
XENPAK
Uitleg over 'Netwerkstandaard'.
The way in which the network is working, e.g. IEEE 802.11a, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g.
Netwerkstandaard
IEEE 802.3aq
SFP transceiver type
LRM
Prestatie
Uitleg over 'Soort kabel'.
Type of cable e.g. electicity cable, optical cable.
Soort kabel
Vezel-optiek
Multi-mode glasvezelkabel (MMF) ondersteund
   ja
Uitleg over 'Golflengte'.
The distance over which a wave repeats itself. The wavelength determines the characteristics of the wave e.g. red light has a different wavelength to blue light.
Golflengte
1310 Nanometers
Uitleg over 'Maximaal bereik'.
The greatest distance over which the data/signal can be transferred.
Maximaal bereik
220 Meters
Tx vermogen (min)
-6.5 decibel-naar-milliwatt
Tx vermogen (max)
0.5 decibel-naar-milliwatt
Rx vermogen (min)
-8.4 decibel-naar-milliwatt
Rx vermogen (max)
0.5 decibel-naar-milliwatt
Tx-golflengte (min)
1260 Nanometers
Tx-golflengte (max)
1355 Nanometers
Rx-golflengte (min)
1260 Nanometers
Rx-golflengte (max)
1355 Nanometers
Eisen aan de omgeving
Uitleg over 'Temperatuur, in bedrijf'.
The minimum and maximum temperatures at which the product can be safely operated.
Temperatuur, in bedrijf
0 - 40 graden Celcius
Uitleg over 'Temp. bij opslag'.
The minimum and maximum temperatures at which the product can be safely stored.
Temp. bij opslag
-40 - 75 graden Celcius
Gewicht en omvang
Uitleg over 'Breedte'.
The measurement or extent of something from side to side.
Breedte
36 Millimeter
Uitleg over 'Diepte'.
The distance from the front to the back of something.
Diepte
121 Millimeter
Uitleg over 'Hoogte'.
Hoogte van het product
Hoogte
18 Millimeter
Inhoud van de verpakking
Uitleg over 'Aantal inbegrepen producten'.
The number of products that are included in the package.
Aantal inbegrepen producten
1 stuk(s)
HS code
HS code
85176200

Garantie

Alternatieven

  Feedback