ACES Direct levert alleen aan zakelijke klanten
255,- excl. BTW
Cisco GLC-FE-100BX-U Vezel-optiek 1310nm 100Mbit/s SFP
Cisco GLC-FE-100BX-U Vezel-optiek 1310nm 100Mbit/s SFP

Cisco GLC-FE-100BX-U Vezel-optiek 1310nm 100Mbit/s SFP Artikelnr: 12198538 MPN: GLC-FE-100BX-U EAN: 0882658000829

Cisco GLC-FE-100BX-U Vezel-optiek 1310nm 100Mbit/s SFP
  • 100 Megabit per seconde Overdrachtssnelheid (max)
  • SFP Soort aansluiting
  • SFP Vezel-optische connector
  • TX SFP transceiver type
  • Vezel-optiek Soort kabel
 
Levertijd:
1 werkdag
 
Voorraad: Op voorraad:
5-10 stuks
 
Verwachte voorraad op:
255,- excl. BTW
Gratis bezorging
- +
255,- excl. BTW
Artikelnr. 12198538 Fabr. nr. GLC-FE-100BX-U EAN 0882658000829
Wie gebruik wil maken van de technische support en software/firmware updates heeft een Cisco SmartNet onderhoudscontract nodig. Raadpleeg uw accountmanager voor meer informatie.

Beknopte specificaties

  • 100 Megabit per seconde Overdrachtssnelheid (max)
  • SFP Soort aansluiting
  • SFP Vezel-optische connector
  • TX SFP transceiver type
  • Vezel-optiek Soort kabel
Bekijk alle specificaties

Informatie

100BASE-BX10-U SFP, 1310 nm, 10 km
Cisco GLC-FE-100BX-U. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit/s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: SFP. Soort kabel: Vezel-optiek, Golflengte: 1310 nm, Maximaal bereik: 10000 m

Specificaties

Netwerk
Uitleg over 'Overdrachtssnelheid (max)'.
De maximale (theoretische) snelheid waarop het apparaat data kan verzenden en ontvangen. In de praktijk is de snelheid vaak lager, want zij is van veel factoren afhankelijk, onder andere van de snelheid van de computers die verbonden zijn, de kwaliteit van de bedrading en/of obstakels zoals muren, in geval van een draadloos netwerk.
Overdrachtssnelheid (max)
100 Megabit per seconde
Soort aansluiting
SFP
Uitleg over 'Vezel-optische connector'.
This terminates the end of an optical fiber, and enables quicker connection and disconnection than splicing. The connectors mechanically couple and align the cores of fibers so light can pass. Better connectors lose very little light due to reflection or misalignment of the fibers. In all there have been about 100 types of optic fiber connectors produced.
Vezel-optische connector
SFP
SFP transceiver type
TX
Prestatie
Uitleg over 'Soort kabel'.
Type of cable e.g. electicity cable, optical cable.
Soort kabel
Vezel-optiek
Single-mode glasvezelkabel (SMF) ondersteund
   ja
Uitleg over 'Golflengte'.
The distance over which a wave repeats itself. The wavelength determines the characteristics of the wave e.g. red light has a different wavelength to blue light.
Golflengte
1310 Nanometers
Uitleg over 'Maximaal bereik'.
The greatest distance over which the data/signal can be transferred.
Maximaal bereik
10000 Meters
HS code
HS code
85176200

Garantie

Alternatieven

  Feedback