ACES Direct levert alleen aan zakelijke klanten
249,- excl. BTW
Cisco 100BASE-EX SFP 1310nm netwerk media converter
Cisco 100BASE-EX SFP 1310nm netwerk media converter

Cisco 100BASE-EX SFP 1310nm netwerk media converter Artikelnr: 12198540 MPN: GLC-FE-100EX EAN: 0882658029486

Cisco 100BASE-EX SFP 1310nm netwerk media converter
  • 40000 Meters Maximaal bereik
  • 1310 Nanometers Golflengte
  • 0 - 70 graden Celcius Temperatuur, in bedrijf
  • -40 - 85 graden Celcius Temp. bij opslag
  • 0 - -5 decibel-naar-milliwatt Zendvermogen
 
Levertijd:
1 werkdag
 
Voorraad: Op voorraad:
1-4 stuks
 
Verwachte voorraad op:
249,- excl. BTW
Gratis bezorging
- +
249,- excl. BTW
Artikelnr. 12198540 Fabr. nr. GLC-FE-100EX EAN 0882658029486
Wie gebruik wil maken van de technische support en software/firmware updates heeft een Cisco SmartNet onderhoudscontract nodig. Raadpleeg uw accountmanager voor meer informatie.

Beknopte specificaties

  • 40000 Meters Maximaal bereik
  • 1310 Nanometers Golflengte
  • 0 - 70 graden Celcius Temperatuur, in bedrijf
  • -40 - 85 graden Celcius Temp. bij opslag
  • 0 - -5 decibel-naar-milliwatt Zendvermogen
Bekijk alle specificaties

Informatie

GLC-FE-100EX - 100BASE-EX for Fast Ethernet SFP Ports
Cisco 100BASE-EX SFP. Maximaal bereik: 40000 m, Golflengte: 1310 nm. Zendvermogen: 0 - -5 dBmW, Voldoet aan industriestandaarden: IEEE 802.3ah Draft 3.0, IEEE 802.3, Aansluiting(en): Dual LC

Specificaties

Prestatie
Uitleg over 'Maximaal bereik'.
The greatest distance over which the data/signal can be transferred.
Maximaal bereik
40000 Meters
Uitleg over 'Golflengte'.
The distance over which a wave repeats itself. The wavelength determines the characteristics of the wave e.g. red light has a different wavelength to blue light.
Golflengte
1310 Nanometers
Eisen aan de omgeving
Uitleg over 'Temperatuur, in bedrijf'.
The minimum and maximum temperatures at which the product can be safely operated.
Temperatuur, in bedrijf
0 - 70 graden Celcius
Uitleg over 'Temp. bij opslag'.
The minimum and maximum temperatures at which the product can be safely stored.
Temp. bij opslag
-40 - 85 graden Celcius
Other features
Zendvermogen
0 - -5 decibel-naar-milliwatt
Uitleg over 'Voldoet aan industriestandaarden'.
Lijst met industriestandaarden waaraan het product voldoet.
Voldoet aan industriestandaarden
IEEE 802.3ah Draft 3.0, IEEE 802.3
Aansluiting(en)
Dual LC
Fiber type
SMF
HS code
HS code
85176200

Garantie

Aanbevolen producten

Alternatieven

  Feedback