99.999,- excl. BTW
Cisco 100BASE-EX SFP 1310nm netwerk media converter
Cisco 100BASE-EX SFP 1310nm netwerk media converter
Gratis bezorging en retourneren Minimaal 2 jaar garantie

Cisco 100BASE-EX SFP 1310nm netwerk media converter Artikelnr: 12198540 MPN: GLC-FE-100EX EAN: 0882658029486

Dit product is niet meer leverbaar Vind vergelijkbare producten in de categorie 'Transceivers en media converters'

Beknopte specificaties

  • 40000 Meters Maximaal bereik
  • 1310 Nanometers Golflengte
  • IEEE 802.3ah Draft 3.0, IEEE 802.3 Voldoet aan industriestandaarden
  • 0 - 70 graden Celcius Temperatuur, in bedrijf
  • -40 - 85 graden Celcius Temp. bij opslag
Bekijk alle specificaties

Informatie

Alternatieven

  Feedback