ACES Direct levert alleen aan zakelijke klanten
529,- excl. BTW
Cisco 100BASE-ZX SFP 1550nm netwerk media converter
Cisco 100BASE-ZX SFP 1550nm netwerk media converter

Cisco 100BASE-ZX SFP 1550nm netwerk media converter Artikelnr: 12198544 MPN: GLC-FE-100ZX EAN: 4054318203543

Cisco 100BASE-ZX SFP 1550nm netwerk media converter
  • 100BASE-X Bekabelingstechnologie
  • Bedraad Verbindingstechn.
  • 80000 Meters Maximaal bereik
  • 1550 Nanometers Golflengte
  • Laser Class 1 21CFR1040 Veiligheid
 
Levertijd:
1 werkdag
 
Voorraad: Op voorraad:
1-4 stuks
 
Verwachte voorraad op:
529,- excl. BTW
Gratis bezorging
- +
529,- excl. BTW
Artikelnr. 12198544 Fabr. nr. GLC-FE-100ZX EAN 4054318203543
Wie gebruik wil maken van de technische support en software/firmware updates heeft een Cisco SmartNet onderhoudscontract nodig. Raadpleeg uw accountmanager voor meer informatie.

Beknopte specificaties

  • 100BASE-X Bekabelingstechnologie
  • Bedraad Verbindingstechn.
  • 80000 Meters Maximaal bereik
  • 1550 Nanometers Golflengte
  • Laser Class 1 21CFR1040 Veiligheid
Bekijk alle specificaties

Informatie

GLC-FE-100ZX - 100BASE-ZX for Fast Ethernet SFP Ports
Cisco 100BASE-ZX SFP. Bekabelingstechnologie: 100BASE-X. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 80000 m, Golflengte: 1550 nm. Veiligheid: Laser Class 1 21CFR1040. Zendvermogen: 2 - -3 dBmW, Voldoet aan industriestandaarden: IEEE 802.3ah Draft 3.0, IEEE 802.3, Vormfactor: SFP

Specificaties

Netwerk
Uitleg over 'Bekabelingstechnologie'.
Type of cable technology performance; including the fiber or cable type
Bekabelingstechnologie
100BASE-X
Verbindingsmogelijkheden
Uitleg over 'Verbindingstechn.'.
De technologie die het apparaat gebruikt om verbinding te maken:
draadloos
met draad
Verbindingstechn.
Bedraad
Prestatie
Uitleg over 'Maximaal bereik'.
The greatest distance over which the data/signal can be transferred.
Maximaal bereik
80000 Meters
Uitleg over 'Golflengte'.
The distance over which a wave repeats itself. The wavelength determines the characteristics of the wave e.g. red light has a different wavelength to blue light.
Golflengte
1550 Nanometers
Certificaten
Uitleg over 'Veiligheid'.
List of regulatory standards for all countries in which this product has been certified
Veiligheid
Laser Class 1 21CFR1040
Other features
Zendvermogen
2 - -3 decibel-naar-milliwatt
Uitleg over 'Voldoet aan industriestandaarden'.
Lijst met industriestandaarden waaraan het product voldoet.
Voldoet aan industriestandaarden
IEEE 802.3ah Draft 3.0, IEEE 802.3
Uitleg over 'Vormfactor'.
Eigenschappen van de buitenkant van het product.
Vormfactor
SFP
Aansluiting(en)
Dual LC
Fiber type
SMF
HS code
HS code
85176200

Garantie

Aanbevolen producten

Alternatieven

  Feedback