219,- excl. BTW
MM, SC, 300m, 10Gb/s, 850nm, DDMI
MM, SC, 300m, 10Gb/s, 850nm, DDMI
Gratis bezorging en retourneren 60 dagen bedenktermijn Minimaal 2 jaar garantie

MM, SC, 300m, 10Gb/s, 850nm, DDMI Artikelnr: 12267934 MPN: XENPAK-10GB-SR-C

  • 8517620090 HS code
Levertijd 1 werkdag
Voorraad Op voorraad 1-4 stuks Mail ontvangen bij voorraad
Meer nodig?
Verwachte voorraad op:
219,- excl. BTW
Gratis bezorging
- +
219,- excl. BTW
Artikelnr. 12267934 Fabr. nr. XENPAK-10GB-SR-C

Beknopte specificaties

  • 8517620090 HS code
Bekijk alle specificaties

Informatie

MM, SC, 300m, 10Gb/s, 850nm, DDMI

MM, SC, 300m, 10Gb/s, 850nm, DDMI

Garantie

Alternatieven

  Feedback