99.999,- excl. BTW
Cisco 10GBASE-LR X2 Module for SMF 10000Mbit/s 1310nm
Cisco 10GBASE-LR X2 Module for SMF 10000Mbit/s 1310nm
Gratis bezorging en retourneren Minimaal 2 jaar garantie

Cisco 10GBASE-LR X2 Module for SMF 10000Mbit/s 1310nm Artikelnr: 3691021 MPN: X2-10GB-LR EAN: 0617401253272

Dit product is niet meer leverbaar Vind vergelijkbare producten in de categorie 'Transceivers en media converters'

Beknopte specificaties

  • 10000 Megabit per seconde Overdrachtssnelheid (max)
  • 10Gbase-LR Bekabelingstechnologie
  • Bedraad Verbindingstechn.
  • 10000 Meters Maximaal bereik
  • 1310 Nanometers Golflengte
Bekijk alle specificaties

Informatie

Alternatieven

  Feedback