ACES Direct levert alleen aan zakelijke klanten
319,- excl. BTW
Alcatel-Lucent SFP+ Vezel-optiek 850nm 10000Mbit/s SFP+
Alcatel-Lucent SFP+ Vezel-optiek 850nm 10000Mbit/s SFP+

Alcatel-Lucent SFP+ Vezel-optiek 850nm 10000Mbit/s SFP+ Artikelnr: 3765131 MPN: SFP-10G-SR EAN: 4053162080300

Alcatel-Lucent SFP+ Vezel-optiek 850nm 10000Mbit/s SFP+
  • 10000 Megabit per seconde Overdrachtssnelheid (max)
  • SFP+ Soort aansluiting
  • LC Vezel-optische connector
  • SR SFP transceiver type
  • Vezel-optiek Soort kabel
 
Levertijd:
Onbekend
 
Voorraad: Op voorraad:
Nee
 
Verwachte voorraad op:
319,- excl. BTW
Gratis bezorging
- +
319,- excl. BTW
Artikelnr. 3765131 Fabr. nr. SFP-10G-SR EAN 4053162080300
Refurbished beschikbaar Originele kwaliteit, voordelige prijs, volledige garantie. Zie opties.
vanaf 135,-

Beknopte specificaties

  • 10000 Megabit per seconde Overdrachtssnelheid (max)
  • SFP+ Soort aansluiting
  • LC Vezel-optische connector
  • SR SFP transceiver type
  • Vezel-optiek Soort kabel
Bekijk alle specificaties

Informatie

10GBASE-SR SFP+ Module, 300m, 850nm
Alcatel-Lucent SFP+. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit/s, Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Golflengte: 850 nm, Maximaal bereik: 300 m

Specificaties

Netwerk
Uitleg over 'Overdrachtssnelheid (max)'.
De maximale (theoretische) snelheid waarop het apparaat data kan verzenden en ontvangen. In de praktijk is de snelheid vaak lager, want zij is van veel factoren afhankelijk, onder andere van de snelheid van de computers die verbonden zijn, de kwaliteit van de bedrading en/of obstakels zoals muren, in geval van een draadloos netwerk.
Overdrachtssnelheid (max)
10000 Megabit per seconde
Soort aansluiting
SFP+
Uitleg over 'Vezel-optische connector'.
This terminates the end of an optical fiber, and enables quicker connection and disconnection than splicing. The connectors mechanically couple and align the cores of fibers so light can pass. Better connectors lose very little light due to reflection or misalignment of the fibers. In all there have been about 100 types of optic fiber connectors produced.
Vezel-optische connector
LC
SFP transceiver type
SR
Prestatie
Uitleg over 'Soort kabel'.
Type of cable e.g. electicity cable, optical cable.
Soort kabel
Vezel-optiek
Multi-mode glasvezelkabel (MMF) ondersteund
   ja
Uitleg over 'Golflengte'.
The distance over which a wave repeats itself. The wavelength determines the characteristics of the wave e.g. red light has a different wavelength to blue light.
Golflengte
850 Nanometers
Uitleg over 'Maximaal bereik'.
The greatest distance over which the data/signal can be transferred.
Maximaal bereik
300 Meters
HS code
HS code
85176200

Garantie

Aanbevolen producten

Alternatieven

  Feedback