429,- excl. BTW
Alcatel-Lucent SFP-10G-LRM Vezel-optiek 1310nm 10000Mbit/s
Alcatel-Lucent SFP-10G-LRM Vezel-optiek 1310nm 10000Mbit/s
Gratis bezorging en retourneren 60 dagen bedenktermijn Minimaal 2 jaar garantie

Alcatel-Lucent SFP-10G-LRM Vezel-optiek 1310nm 10000Mbit/s Artikelnr: 6591645 MPN: SFP-10G-LRM EAN: 0859836004160

  • 10000 Megabit per seconde Overdrachtssnelheid (max)
  • SFP+ Soort aansluiting
  • LC Vezel-optische connector
  • Vezel-optiek Soort kabel
  • Multi-mode glasvezelkabel (MMF) ondersteund ja Multi-mode glasvezelkabel (MMF) ondersteund
Levertijd Onbekend
Voorraad Op voorraad Nee Mail ontvangen bij voorraad
Meer nodig?
Verwachte voorraad op:
429,- excl. BTW
Gratis bezorging
- +
429,- excl. BTW
Artikelnr. 6591645 Fabr. nr. SFP-10G-LRM EAN 0859836004160

Beknopte specificaties

  • 10000 Megabit per seconde Overdrachtssnelheid (max)
  • SFP+ Soort aansluiting
  • LC Vezel-optische connector
  • Vezel-optiek Soort kabel
  • Multi-mode glasvezelkabel (MMF) ondersteund ja Multi-mode glasvezelkabel (MMF) ondersteund
Bekijk alle specificaties

Informatie

10 Gigabit optical transceiver (SFP+)
Alcatel-Lucent SFP-10G-LRM. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit/s, Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Golflengte: 1310 nm, Maximaal bereik: 220 m. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)

Garantie

Alternatieven

  Feedback