ACES Direct levert alleen aan zakelijke klanten
449,- excl. BTW
Cisco SFP-10G-LRM, SFP+, LC, LRM, Multimode
Cisco SFP-10G-LRM, SFP+, LC, LRM, Multimode

Cisco SFP-10G-LRM, SFP+, LC, LRM, Multimode Artikelnr: 6591645 MPN: SFP-10G-LRM EAN: 0859836004160

Cisco SFP-10G-LRM, SFP+, LC, LRM, Multimode
  • 85176200 HS code
 
Levertijd:
Onbekend
 
Voorraad: Op voorraad:
Nee
 
Verwachte voorraad op:
449,- excl. BTW
Gratis bezorging
- +
449,- excl. BTW
Artikelnr. 6591645 Fabr. nr. SFP-10G-LRM EAN 0859836004160

Beknopte specificaties

  • 85176200 HS code
Bekijk alle specificaties

Informatie

10GBASE-LRM SFP+ transceiver module for MMF and SMF, 1310-nm wavelength, LC duplex connector
Cisco SFP-10G-LRM, SFP+, LC, LRM

Garantie

Alternatieven

  Feedback