99.999,- excl. BTW
MicroOptics MO-8110GMA-11-05-AS 1000Mbit/s XFP 850nm
MicroOptics MO-8110GMA-11-05-AS 1000Mbit/s XFP 850nm
Gratis bezorging en retourneren Minimaal 2 jaar garantie

MicroOptics MO-8110GMA-11-05-AS 1000Mbit/s XFP 850nm Artikelnr: 6906107 MPN: MO-8110GMA-11-05-AS EAN: 5711045403767

Dit product is niet meer leverbaar Vind vergelijkbare producten in de categorie 'Transceivers en media converters'

Beknopte specificaties

  • 1000 Megabit per seconde Overdrachtssnelheid (max)
  • XFP Soort aansluiting
  • SC Vezel-optische connector
  • IEEE 802.3,IEEE 802.3u,IEEE 802.3z Netwerkstandaard
  • FX,TX SFP transceiver type
Bekijk alle specificaties

Informatie

Alternatieven

  Feedback