ACES Direct levert alleen aan zakelijke klanten
95,- excl. BTW
HPE SFP+ 10Gb/s 300m LC TRx 850nm 0-70 degree
HPE SFP+ 10Gb/s 300m LC TRx 850nm 0-70 degree

HPE SFP+ 10Gb/s 300m LC TRx 850nm 0-70 degree Artikelnr: 7132051 MPN: J9150A-C

HPE SFP+ 10Gb/s 300m LC TRx 850nm 0-70 degree
  • 85176200 HS code
 
Levertijd:
1 werkdag
 
Voorraad: Op voorraad:
11-20 stuks
 
Verwachte voorraad op:
95,- excl. BTW
Gratis bezorging
- +
95,- excl. BTW
Artikelnr. 7132051 Fabr. nr. J9150A-C

Beknopte specificaties

  • 85176200 HS code
Bekijk alle specificaties

Informatie

HPE SFP+ 10Gb/s 300m LC TRx 850nm 0-70

SFP+ 10Gb/s 300m LC TRx 850nm 0-70 degree

Garantie

Alternatieven

  Feedback