125,- excl. BTW
Linksys LACGLX 1000Mbit/s SFP 1310nm Single-mode
Linksys LACGLX 1000Mbit/s SFP 1310nm Single-mode
Gratis bezorging en retourneren 60 dagen bedenktermijn Minimaal 2 jaar garantie

Linksys LACGLX 1000Mbit/s SFP 1310nm Single-mode Artikelnr: 8748844 MPN: LACGLX EAN: 0745883669592

Linksys LACGLX 1000Mbit/s SFP 1310nm Single-mode
Linksys LACGLX 1000Mbit/s SFP 1310nm Single-mode
Linksys LACGLX 1000Mbit/s SFP 1310nm Single-mode
Linksys LACGLX 1000Mbit/s SFP 1310nm Single-mode
Linksys LACGLX 1000Mbit/s SFP 1310nm Single-mode
  • 1000 Megabit per seconde Overdrachtssnelheid (max)
  • SFP Soort aansluiting
  • LX SFP transceiver type
  • 1 Fibre channel-poorten
  • 1310 Nanometers Golflengte
 
Levertijd:
Onbekend
 
Voorraad: Op voorraad:
Nee
 
Verwachte voorraad op:
125,- excl. BTW
Gratis bezorging
- +
125,- excl. BTW
Artikelnr. 8748844 Fabr. nr. LACGLX EAN 0745883669592

Beknopte specificaties

  • 1000 Megabit per seconde Overdrachtssnelheid (max)
  • SFP Soort aansluiting
  • LX SFP transceiver type
  • 1 Fibre channel-poorten
  • 1310 Nanometers Golflengte
Bekijk alle specificaties

Informatie

SFP, 1000base, LX, 1310nm, 10km

Groter Ethernet-bereik zonder verlies van prestaties of betrouwbaarheid.

LACGLX, 1000 Mbit/s, SFP, LX, Vezel-optiek, 1310 nm, 10000 m

Specificaties

Netwerk
Uitleg over 'Overdrachtssnelheid (max)'.
De maximale (theoretische) snelheid waarop het apparaat data kan verzenden en ontvangen. In de praktijk is de snelheid vaak lager, want zij is van veel factoren afhankelijk, onder andere van de snelheid van de computers die verbonden zijn, de kwaliteit van de bedrading en/of obstakels zoals muren, in geval van een draadloos netwerk.
Overdrachtssnelheid (max)
1000 Megabit per seconde
Soort aansluiting
SFP
SFP transceiver type
LX
Uitleg over 'Fibre channel-poorten'.
The number of sockets (ports) for fibers (cables).
Fibre channel-poorten
1
Prestatie
Uitleg over 'Golflengte'.
The distance over which a wave repeats itself. The wavelength determines the characteristics of the wave e.g. red light has a different wavelength to blue light.
Golflengte
1310 Nanometers
Uitleg over 'Soort kabel'.
Type of cable e.g. electicity cable, optical cable.
Soort kabel
Single-mode
Uitleg over 'Plug and play'.
Plug & Play is een standaard voor de communicatie tussen verschillende apparatuur waardoor aansluiten/installeren zeer makkelijk wordt.
Plug and play
   ja
Hot-swap
   ja
Uitleg over 'Maximaal bereik'.
The greatest distance over which the data/signal can be transferred.
Maximaal bereik
10000 Meters
Energie
Uitleg over 'Ingangsspanning'.
The voltage (V) which is required to power the product.
Ingangsspanning
3.3 Volt
Eisen aan de omgeving
Uitleg over 'Temperatuur, in bedrijf'.
The minimum and maximum temperatures at which the product can be safely operated.
Temperatuur, in bedrijf
0 - 70 graden Celcius
Inhoud van de verpakking
Uitleg over 'Aantal inbegrepen producten'.
The number of products that are included in the package.
Aantal inbegrepen producten
1 stuk(s)
HS code
HS code
85176200
Prijs
Prijs excl. BTW
€ 125.00
BTW bedrag
€ 26.25
Prijs incl. BTW
€ 151.25

Garantie

Alternatieven

  Feedback