99.999,- excl. BTW
ASSMANN Electronic FTP-802 100Mbit/s 1310nm Multimode Zwart
ASSMANN Electronic FTP-802 100Mbit/s 1310nm Multimode Zwart
Gratis bezorging en retourneren Minimaal 2 jaar garantie

ASSMANN Electronic FTP-802 100Mbit/s 1310nm Multimode Zwart Artikelnr: 9241440 MPN: FTP-802 EAN: 4711213686221

Dit product is niet meer leverbaar Vind vergelijkbare producten in de categorie 'Transceivers en media converters'

Beknopte specificaties

  • 100 Megabit per seconde Overdrachtssnelheid (max)
  • 100Base-TX Converter input interface
  • 100Base-FX Converter output interface
  • IEEE 802.3af Netwerkstandaard
  • Fast Ethernet Ethernet interface type
Bekijk alle specificaties

Informatie

PoE Media Converter, Multimode
ASSMANN Electronic FTP-802. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit/s, Converter input interface: 100Base-TX, Converter output interface: 100Base-FX. Vezel-optische connector: SC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 2000 m, Golflengte: 1310 nm, Draad modus structuur: Multimode. Kleur van het product: Zwart

Alternatieven

  Feedback