ACES Direct levert alleen aan zakelijke klanten
89,- excl. BTW
ASSMANN Electronic FTP-802 100Mbit/s 1310nm Multimode Zwart
ASSMANN Electronic FTP-802 100Mbit/s 1310nm Multimode Zwart

ASSMANN Electronic FTP-802 100Mbit/s 1310nm Multimode Zwart Artikelnr: 9241440 MPN: FTP-802 EAN: 4711213686221

ASSMANN Electronic FTP-802 100Mbit/s 1310nm Multimode Zwart
  • 100 Megabit per seconde Overdrachtssnelheid (max)
  • 100Base-TX Converter input interface
  • 100Base-FX Converter output interface
  • IEEE 802.3af Netwerkstandaard
  • Fast Ethernet Ethernet interface type
 
Levertijd:
1 werkdag
 
Voorraad: Op voorraad:
5-10 stuks
 
Verwachte voorraad op:
89,- excl. BTW
Gratis bezorging
- +
89,- excl. BTW
Artikelnr. 9241440 Fabr. nr. FTP-802 EAN 4711213686221

Beknopte specificaties

  • 100 Megabit per seconde Overdrachtssnelheid (max)
  • 100Base-TX Converter input interface
  • 100Base-FX Converter output interface
  • IEEE 802.3af Netwerkstandaard
  • Fast Ethernet Ethernet interface type
Bekijk alle specificaties

Informatie

PoE Media Converter, Multimode
ASSMANN Electronic FTP-802. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit/s, Converter input interface: 100Base-TX, Converter output interface: 100Base-FX. Vezel-optische connector: SC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 2000 m, Golflengte: 1310 nm, Draad modus structuur: Multimode. Kleur van het product: Zwart

Specificaties

Netwerk
Uitleg over 'Overdrachtssnelheid (max)'.
De maximale (theoretische) snelheid waarop het apparaat data kan verzenden en ontvangen. In de praktijk is de snelheid vaak lager, want zij is van veel factoren afhankelijk, onder andere van de snelheid van de computers die verbonden zijn, de kwaliteit van de bedrading en/of obstakels zoals muren, in geval van een draadloos netwerk.
Overdrachtssnelheid (max)
100 Megabit per seconde
Uitleg over 'Converter input interface'.
A convertor changes one form of signal into another e.g. A/D Converter changes a signal from analog to digital. A convertor input interface is the place where a convertor connects to the product in order to input the converted signal.
Converter input interface
100Base-TX
Converter output interface
100Base-FX
Uitleg over 'Netwerkstandaard'.
The way in which the network is working, e.g. IEEE 802.11a, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g.
Netwerkstandaard
IEEE 802.3af
Ethernet interface type
Fast Ethernet
Uitleg over 'Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden'.
De verschillende snelheden van de Ethernet LAN-verbinding in megabit per seconde.
Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden
10,100 Megabit per seconde
Verbindingsmogelijkheden
Uitleg over 'Vezel-optische connector'.
This terminates the end of an optical fiber, and enables quicker connection and disconnection than splicing. The connectors mechanically couple and align the cores of fibers so light can pass. Better connectors lose very little light due to reflection or misalignment of the fibers. In all there have been about 100 types of optic fiber connectors produced.
Vezel-optische connector
SC
Uitleg over 'Verbindingstechn.'.
De technologie die het apparaat gebruikt om verbinding te maken:
draadloos
met draad
Verbindingstechn.
Bedraad
Uitleg over 'Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten'.
Number of Ethernet LAN (RJ-45) ports (connecting interfaces) in the device. Ethernet LAN (RJ-45) ports allow a computer to connect to the ethernet.
Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten
1
Uitleg over 'Fibre channel-poorten'.
The number of sockets (ports) for fibers (cables).
Fibre channel-poorten
1
Prestatie
Uitleg over 'Maximaal bereik'.
The greatest distance over which the data/signal can be transferred.
Maximaal bereik
2000 Meters
Uitleg over 'Golflengte'.
The distance over which a wave repeats itself. The wavelength determines the characteristics of the wave e.g. red light has a different wavelength to blue light.
Golflengte
1310 Nanometers
Draad modus structuur
Multimode
Design
Uitleg over 'Intern'.
Het apparaat is ingebouwd of moet ingebouwd worden (Ja/Nee). Nee, betekent dat het een extern apparaat is dat u vaak draadloos of anders met een stekkertje kunt aansluiten.
Intern
   nee
LED-indicatoren
   ja
Uitleg over 'Kleur van het product'.
The colour e.g. red, blue, green, black, white.
Kleur van het product
Zwart
HS code
HS code
85176200

Garantie

Alternatieven

  Feedback