31,50 excl. BTW
ASSMANN Electronic MGB-LX Vezel-optiek 1310nm 1000Mbit/s SFP
ASSMANN Electronic MGB-LX Vezel-optiek 1310nm 1000Mbit/s SFP
Gratis bezorging en retourneren 60 dagen bedenktermijn Minimaal 2 jaar garantie

ASSMANN Electronic MGB-LX Vezel-optiek 1310nm 1000Mbit/s SFP Artikelnr: 9241620 MPN: MGB-LX EAN: 4711213686764

  • 1000 Megabit per seconde Maximale overdrachtssnelheid van gegevens
  • SFP Soort aansluiting
  • LC Vezel-optische connector
  • IEEE 802.3z Netwerkstandaard
  • LX SFP transceiver type
Levertijd Onbekend
Voorraad Op voorraad Nee Mail ontvangen bij voorraad
Meer nodig?
Verwachte voorraad op:
31,50 excl. BTW
Gratis bezorging
- +
31,50 excl. BTW
Artikelnr. 9241620 Fabr. nr. MGB-LX EAN 4711213686764
Let op: Dit product is uitgezonderd van onze 60 dagen bedenktermijn. Bekijk voor meer informatie de retourvoorwaarden.

Beknopte specificaties

  • 1000 Megabit per seconde Maximale overdrachtssnelheid van gegevens
  • SFP Soort aansluiting
  • LC Vezel-optische connector
  • IEEE 802.3z Netwerkstandaard
  • LX SFP transceiver type
Bekijk alle specificaties

Informatie

SFP-Port 1000BASE-LX mini-GBIC module, 10km
ASSMANN Electronic MGB-LX. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit/s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Golflengte: 1310 nm, Kleur van het product: Zilver. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)

Garantie

Alternatieven

  Feedback