55,- excl. BTW
C2G 88609 Vezel-optiek 850nm 1000Mbit/s mini-GBIC
C2G 88609 Vezel-optiek 850nm 1000Mbit/s mini-GBIC
Gratis bezorging en retourneren 60 dagen bedenktermijn Minimaal 2 jaar garantie

C2G 88609 Vezel-optiek 850nm 1000Mbit/s mini-GBIC Artikelnr: 9329163 MPN: 88609 EAN: 0757120395133

C2G 88609 Vezel-optiek 850nm 1000Mbit/s mini-GBIC
C2G 88609 Vezel-optiek 850nm 1000Mbit/s mini-GBIC
C2G 88609 Vezel-optiek 850nm 1000Mbit/s mini-GBIC
  • 1000 Megabit per seconde Overdrachtssnelheid (max)
  • mini-GBIC Soort aansluiting
  • LC,SFP Vezel-optische connector
  • SX SFP transceiver type
  • 2 Fibre channel-poorten
Levertijd Onbekend
Voorraad Op voorraad Nee Mail ontvangen bij voorraad
Meer nodig?
Verwachte voorraad op:
55,- excl. BTW
Gratis bezorging
- +
55,- excl. BTW
Artikelnr. 9329163 Fabr. nr. 88609 EAN 0757120395133

Beknopte specificaties

  • 1000 Megabit per seconde Overdrachtssnelheid (max)
  • mini-GBIC Soort aansluiting
  • LC,SFP Vezel-optische connector
  • SX SFP transceiver type
  • 2 Fibre channel-poorten
Bekijk alle specificaties

Informatie

Cisco® GLC-SX-MM-RGD Compatible 1000Base-SX MMF SFP (mini-GBIC) Transceiver Module
C2G 88609. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit/s, Soort aansluiting: mini-GBIC, Vezel-optische connector: LC,SFP. Soort kabel: Vezel-optiek, Golflengte: 850 nm, Compatibele producten: Cisco. Breedte: 7,62 mm, Diepte: 55,9 mm, Hoogte: 12,7 mm

Specificaties

Netwerk
Uitleg over 'Overdrachtssnelheid (max)'.
De maximale (theoretische) snelheid waarop het apparaat data kan verzenden en ontvangen. In de praktijk is de snelheid vaak lager, want zij is van veel factoren afhankelijk, onder andere van de snelheid van de computers die verbonden zijn, de kwaliteit van de bedrading en/of obstakels zoals muren, in geval van een draadloos netwerk.
Overdrachtssnelheid (max)
1000 Megabit per seconde
Soort aansluiting
mini-GBIC
Uitleg over 'Vezel-optische connector'.
This terminates the end of an optical fiber, and enables quicker connection and disconnection than splicing. The connectors mechanically couple and align the cores of fibers so light can pass. Better connectors lose very little light due to reflection or misalignment of the fibers. In all there have been about 100 types of optic fiber connectors produced.
Vezel-optische connector
LC,SFP
SFP transceiver type
SX
Uitleg over 'Fibre channel-poorten'.
The number of sockets (ports) for fibers (cables).
Fibre channel-poorten
2
Prestatie
Uitleg over 'Soort kabel'.
Type of cable e.g. electicity cable, optical cable.
Soort kabel
Vezel-optiek
Multi-mode glasvezelkabel (MMF) ondersteund
  Ja
Uitleg over 'Golflengte'.
The distance over which a wave repeats itself. The wavelength determines the characteristics of the wave e.g. red light has a different wavelength to blue light.
Golflengte
850 Nanometers
Uitleg over 'Compatibele producten'.
Other products that can be used with this product.
Compatibele producten
CISCO
Gewicht en omvang
Uitleg over 'Breedte'.
The measurement or extent of something from side to side.
Breedte
7.62 Millimeter
Uitleg over 'Diepte'.
The distance from the front to the back of something.
Diepte
55.88 Millimeter
Uitleg over 'Hoogte'.
Hoogte van het product
Hoogte
12.7 Millimeter
Uitleg over 'Gewicht'.
Gewicht van het product zonder verpakking (nettogewicht). Zo mogelijk wordt hier het nettogewicht van het product gegeven inclusief standaardaccessoires en -supplies. Fabrikanten stellen soms het gewicht van hun product te rooskleurig voor, door het basisgewicht te geven zonder standaardaccessoires en -supplies.
Gewicht
54 Gram
HS code
HS code
8517620090
Prijs
Prijs excl. BTW
55.00
BTW bedrag
11.55
Prijs incl. BTW
66.55

Garantie

Alternatieven

  Feedback