ACES Direct levert alleen aan zakelijke klanten
69,- excl. BTW
Legrand 88609, mini-GBIC/SFP, LC, SX, Grijs
Legrand 88609, mini-GBIC/SFP, LC, SX, Grijs

Legrand 88609, mini-GBIC/SFP, LC, SX, Grijs Artikelnr: 9329163 MPN: 88609 EAN: 0757120395133

Legrand 88609, mini-GBIC/SFP, LC, SX, Grijs
  • 85176200 HS code
 
Levertijd:
4-5 werkdagen
 
Voorraad: Op voorraad:
11-20 stuks
 
Verwachte voorraad op:
69,- excl. BTW
Gratis bezorging
- +
69,- excl. BTW
Artikelnr. 9329163 Fabr. nr. 88609 EAN 0757120395133

Beknopte specificaties

  • 85176200 HS code
Bekijk alle specificaties

Informatie

Cisco GLC-SX-MM-RGD Compatible 1000Base-SX MMF SFP (mini-GBIC) Transceiver Module

C2G 88609, 1000 Mbit/s, mini-GBIC, LC,SFP, SX, Vezel-optiek, 850 nm

Garantie

Alternatieven

  Feedback