155,- excl. BTW
Allied Telesis AT-MC104XL-60 1310nm netwerk media converter
Allied Telesis AT-MC104XL-60 1310nm netwerk media converter
Gratis bezorging en retourneren 60 dagen bedenktermijn Minimaal 2 jaar garantie

Allied Telesis AT-MC104XL-60 1310nm netwerk media converter Artikelnr: 9436483 MPN: AT-MC104XL-60 EAN: 0767035122434

  • Bedraad Verbindingstechn.
  • 15000 Meters Maximaal bereik
  • 1310 Nanometers Golflengte
  • 6 Watts Typisch stroomverbruik
  • 0 - 40 graden Celcius Temperatuur, in bedrijf
 
Levertijd:
Onbekend
 
Voorraad: Op voorraad:
Nee
 
Verwachte voorraad op:
155,- excl. BTW
Gratis bezorging
- +
155,- excl. BTW
Artikelnr. 9436483 Fabr. nr. AT-MC104XL-60 EAN 0767035122434
Let op: Dit product is uitgezonderd van onze 60 dagen bedenktermijn. Bekijk voor meer informatie de retourvoorwaarden.

Beknopte specificaties

  • Bedraad Verbindingstechn.
  • 15000 Meters Maximaal bereik
  • 1310 Nanometers Golflengte
  • 6 Watts Typisch stroomverbruik
  • 0 - 40 graden Celcius Temperatuur, in bedrijf
Bekijk alle specificaties

Informatie

AT-MC104XL-60 - Fiber SC multi-mode to fiber SC single-mode media converters
Allied Telesis AT-MC104XL-60. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 15000 m, Golflengte: 1310 nm. Typisch stroomverbruik: 6 W. Certificering: FCC Class A, UL-Cul, CSA/CSA, NRTL, TUV, CE compliant. Gewicht: 294 g

Garantie

Alternatieven

  Feedback