1.549,- excl. BTW
StarTech.com Cisco QSFP-40G-LR4 compatibel QSFP+ transceiver
StarTech.com Cisco QSFP-40G-LR4 compatibel QSFP+ transceiver
Gratis bezorging en retourneren 60 dagen bedenktermijn Minimaal 2 jaar garantie

StarTech.com Cisco QSFP-40G-LR4 compatibel QSFP+ transceiver Artikelnr: 10657315 MPN: QSFP40GLR4ST EAN: 0065030869317

StarTech.com Cisco QSFP-40G-LR4 compatibel QSFP+ transceiver
StarTech.com Cisco QSFP-40G-LR4 compatibel QSFP+ transceiver
StarTech.com Cisco QSFP-40G-LR4 compatibel QSFP+ transceiver
  • 40000 Megabit per seconde Maximale overdrachtssnelheid van gegevens
  • QSFP+ Soort aansluiting
  • LC Vezel-optische connector
  • IEEE 802.3ba Netwerkstandaard
  • LR4 SFP transceiver type
Levertijd 1 werkdag
Voorraad Op voorraad 1-4 stuks Mail ontvangen bij voorraad
Meer nodig?
Verwachte voorraad op:
1.549,- excl. BTW
Gratis bezorging
- +
1.549,- excl. BTW
Artikelnr. 10657315 Fabr. nr. QSFP40GLR4ST EAN 0065030869317
Let op: Dit product is uitgezonderd van onze 60 dagen bedenktermijn. Bekijk voor meer informatie de retourvoorwaarden.

Beknopte specificaties

  • 40000 Megabit per seconde Maximale overdrachtssnelheid van gegevens
  • QSFP+ Soort aansluiting
  • LC Vezel-optische connector
  • IEEE 802.3ba Netwerkstandaard
  • LR4 SFP transceiver type
Bekijk alle specificaties

Informatie

StarTech.com Cisco QSFP-40G-LR4 compatibel QSFP+ 40 Gb glasvezel 40GBase-LR4 QSFP+ ontvanger module SM 10 km 1270 to 1330nm

40 Gbps | Single Mode glasvezel | LC | 10 km | levenslange garantie

De QSFP40GLR4ST is een Cisco QSFP-40G-LR4 compatibele glasvezel transceiver module die ontworpen, geprogrammeerd en getest is voor gebruik met Cisco switches en routers. De module levert betrouwbare 40 GbE connectiviteit via glasvezelkabels, voor 40GBASE-LR4 conforme netwerken, op een afstand tot 10 km. Technische specificaties: Golflengte: 1270 nm tot 1330 nm Maximale dataoverdrachtssnelheid: 40 Gbps Type: Single-mode glasvezel Verbindingstype: LC connector Maximale overdrachtsafstand: 10 km MTBF: 1.489.426 uur Stroomverbruik: Minder dan 2,5 W Digital Diagnostics Monitoring (DDM): Ja Deze QSFP+ glasvezelmodule is hot-swappable, waardoor upgrades en vervangingen probleemloos kunnen worden uitgevoerd met minimale netwerkverstoringen. StarTech.com SFPs Alle StarTech.com SFP & SFP+ transceiver modules worden gedekt door een levenslange garantie en gratis levenslange, meertalige technische ondersteuning. StarTech.

The StarTech.

- Gegarandeerd 100% compatibel met Cisco QSFP-40G-LR4
- StarTech.

Cisco QSFP-40G-LR4 compatibel QSFP+ transceiver module 40GBASE-LR4, 40000 Mbit/s, QSFP+, LC, IEEE 802.3ba, LR4, Vezel-optiek

Garantie

Alternatieven

  Feedback