ACES Direct levert alleen aan zakelijke klanten

Transceivers en media converters

Mediaconverter of transceiver kopen

Met een transceiver kunt u zowel signalen verzenden als signalen ontvangen binnen een lokaal netwerk. Daarnaast kunt u met een mediaconverter verschillende mediatypes aan elkaar koppelen.

Maak uw keuze uit ons uitgebreide assortiment transceivers en mediaconverters. Weet u niet precies welke u nodig heeft? Wij adviseren u graag.

Populaire transceivers en media converters

Pagina 1

Pagina: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34 
Netgear ProSafe GBIC Module 1000BASE-SX Fiber SFP 65nm netwerk media converter-AGM731F
  • Bekabelingstechnologie: 1000BASE-SX
  • Connectiviteitstechnologie: Bedraad
  • Golflengte: 65 nm
  • Datalink-protocollen: Gigabit Ethernet
  • Fabr. nr.: AGM731F
  • Artikelnummer: 100049
€ 149,00 excl. BTW
€ 180,29 incl. BTW
Gratis bezorgd Gratis bezorging
StarTech.com Cisco-compatibele gigabit glasvezel SFP-zendontvangermodule MM LC 550 m (Mini-GBIC)-SFPGLCSXMMST
  • Overdrachtssnelheid (max): 1250 Mbit/s
  • Kleur van het product: Zilver
  • Full duplex: Ja
  • Temperatuur, in bedrijf: 0 - 70 °C
  • Fabr. nr.: SFPGLCSXMMST
  • Artikelnummer: 7078737
€ 55,00 excl. BTW
€ 66,55 incl. BTW
Gratis bezorgd Gratis bezorging
StarTech.com Gigabit Fiber SFP Transceiver Module HP J4858C Compatibel MM LC met DDM 550m-J4858CST
  • Overdrachtssnelheid (max): 1250 Mbit/s
  • Kleur van het product: Zilver
  • Full duplex: Ja
  • Temperatuur, in bedrijf: 0 - 70 °C
  • Fabr. nr.: J4858CST
  • Artikelnummer: 9239840
€ 65,00 excl. BTW
€ 78,65 incl. BTW
Gratis bezorgd Gratis bezorging
StarTech.com 1000 Mbit/s Gigabit Multi-Mode Ethernet Glasvezel Converter SC 550m netwerk media converter-MCMGBSC055EU
  • Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit/s
  • Connectiviteitstechnologie: Bedraad
  • Maximaal bereik: 550 m
  • Intern: Nee
  • Fabr. nr.: MCMGBSC055EU
  • Artikelnummer: 7031693
€ 95,00 excl. BTW
€ 114,95 incl. BTW
Gratis bezorgd Gratis bezorging
HPE X121-J4859C
  • Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit/s
  • Auto MDI/MDI-X: Nee
  • Typisch stroomverbruik: 0.5 W
  • Gewicht: 20 g
  • Fabr. nr.: J4859C
  • Artikelnummer: 207064
€ 195,00 excl. BTW
€ 235,95 incl. BTW
Gratis bezorgd Gratis bezorging
C2G 89095 1000Mbit/s SFP 850nm Multimode netwerk transceiver module-89095
  • Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit/s
  • Kleur van het product: Zilver
  • Fabr. nr.: 89095
  • Artikelnummer: 9329225
€ 55,00 excl. BTW
€ 66,55 incl. BTW
Gratis bezorgd Gratis bezorging
HPE X132 10G SFP+ LC SR 10000Mbit/s SFP+ 850nm Multimode netwerk transceiver module-J9150A
  • Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit/s
  • Maximaal bereik: 300 m
  • Typisch stroomverbruik: 0.6 W
  • Temperatuur, in bedrijf: 0 - 70 °C
  • Fabr. nr.: J9150A
  • Artikelnummer: 1146952
€ 339,00 excl. BTW
€ 410,19 incl. BTW
Gratis bezorgd Gratis bezorging
HPE X121 1G SFP LC SX Transceiver netwerk media converter-J4858C
  • Gewicht: 20 g
  • Fabr. nr.: J4858C
  • Artikelnummer: 207063
€ 89,00 excl. BTW
€ 107,69 incl. BTW
Gratis bezorgd Gratis bezorging
Cisco GLC-T= 1000Mbit/s SFP Koper netwerk transceiver module-GLC-T=
  • Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit/s
  • Hot-swap: Ja
  • Typisch stroomverbruik: 1.1 W
  • Breedte: 13.7 mm
  • Fabr. nr.: GLC-T=
  • Artikelnummer: 74344
€ 195,00 excl. BTW
€ 235,95 incl. BTW
Gratis bezorgd Gratis bezorging
StarTech.com Gigabit ethernet glasvezel media converter met open SFP slot-MCM1110SFP
  • Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit/s
  • Connectiviteitstechnologie: Bedraad
  • Golflengtemultiplexing (WDM): Ja
  • Intern: Nee
  • Fabr. nr.: MCM1110SFP
  • Artikelnummer: 8796672
€ 79,00 excl. BTW
€ 95,59 incl. BTW
Gratis bezorgd Gratis bezorging
Cisco GLC-SX-MMD SFP 1000Mbit/s 850nm Multimode netwerk transceiver module-GLC-SX-MMD
  • Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit/s
  • Golflengte: 850 nm
  • Fabr. nr.: GLC-SX-MMD
  • Artikelnummer: 6995521
€ 195,00 excl. BTW
€ 235,95 incl. BTW
Gratis bezorgd Gratis bezorging
ASSMANN Electronic Digitus DN-82121-1 netwerk media converter-DN-82121-1
  • Fabr. nr.: DN-82121-1
  • Artikelnummer: 7572093
€ 89,00 excl. BTW
€ 107,69 incl. BTW
Gratis bezorgd Gratis bezorging
StarTech.com Gigabit 850nm Multi-Mode SFP Glasvezel Transceiver LC 550m-SFPSXMM
  • Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit/s
  • Maximaal bereik: 550 m
  • Temperatuur, in bedrijf: 0 - 70 °C
  • Gewicht: 20 g
  • Fabr. nr.: SFPSXMM
  • Artikelnummer: 5283531
€ 75,00 excl. BTW
€ 90,75 incl. BTW
Gratis bezorgd Gratis bezorging
TP-LINK Gigabit SFP Media Converter netwerk media converter-MC220L
  • Bekabelingstechnologie: UTP 5e, 5
  • Connectiviteitstechnologie: Bedraad
  • Maximaal bereik: 10000 m
  • LED-indicatoren: Link
  • Fabr. nr.: MC220L
  • Artikelnummer: 2891541
€ 27,90 excl. BTW
€ 33,76 incl. BTW
Gratis bezorgd Gratis bezorging
Intel E10GSFPSR 10000Mbit/s SFP+ 850nm netwerk transceiver module-E10GSFPSR
  • Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit/s
  • Kleur van het product: Aluminium
  • Typisch stroomverbruik: 1 W
  • ARK ID: 50680
  • Fabr. nr.: E10GSFPSR
  • Artikelnummer: 2798781
€ 115,00 excl. BTW
€ 139,15 incl. BTW
Gratis bezorgd Gratis bezorging

Transceivers en media converters

De term transceiver kan verwijzen naar een losstaand netwerkapparaat, maar het kan ook verwijzen naar ingebouwde technologie in apparaten zoals netwerkkaarten en modems. Een transceiver dankt zijn naam aan het feit dat het zowel een zender (transmitter) als een ontvanger (receiver) is van signalen. Binnen een lokaal netwerk (LAN) zorgt een transceiver voor het versturen van signalen naar de netwerkmedia en het detecteren van signalen via dezelfde kabel.

Externe transceivers

Hoewel transceivers vaak in netwerkkaarten ingebouwd zijn, kunnen het ook externe apparaten zijn. Er zijn twee soorten transceivers: chip transceivers en module transceivers. Chip transceivers zijn klein en worden direct op een system board of circuit board geplaatst. Module transceivers zijn extern met het netwerk verbonden en werken op dezelfde manier als andere randapparatuur. Daarnaast kunnen ze ook functioneren als standalone apparaten.

Soorten transceivers

Er zijn veel soorten transceivers denk hier aan fiber optic transceivers, Ethernet transceivers, Wireless (WAP) transceivers en nog veel meer. Hoewel elk van deze mediatypes anders is, blijft de functie van de zenderontvanger hetzelfde. Elk type van de gebruikte zenderontvanger heeft verschillende eigenschappen, zoals het aantal poorten dat beschikbaar is om verbinding te maken met het netwerk en of full-duplex-communicatie wordt ondersteund.

Mediaconverters

Mediaconverters worden gebruikt om verschillende mediatypes te koppelen. Met behulp van een mediaconverter kunt u nieuwe 100Mbps, Gigabit Ethernet of ATM apparatuur aansluiten op bestaande netwerken, zoals 10BASE-T of 100BASE-T. Ze kunnen gebruikt worden om een vezelsegment in kopernetwerken te plaatsen om de kabellengte te vergroten en de immuniteit tegen elektromagnetische interferentie (EMI) te verbeteren.

Feedback