79,- excl. BTW
ZyXEL SFP-SX-D 1000Mbit/s 1310nm netwerk media converter
ZyXEL SFP-SX-D 1000Mbit/s 1310nm netwerk media converter
Gratis bezorging en retourneren 60 dagen bedenktermijn Minimaal 2 jaar garantie

ZyXEL SFP-SX-D 1000Mbit/s 1310nm netwerk media converter Artikelnr: 3485371 MPN: 91-010-204001B EAN: 5051964777212

  • 1000 Megabit per seconde Overdrachtssnelheid (max)
  • 1000Base-LHX Bekabelingstechnologie
  • 550 Meters Maximaal bereik
  • 1310 Nanometers Golflengte
  • IEEE 802.3z Voldoet aan industriestandaarden
Levertijd 1 werkdag
Voorraad Op voorraad 51-60 stuks Mail ontvangen bij voorraad
Meer nodig?
Verwachte voorraad op:
79,- excl. BTW
Gratis bezorging
- +
79,- excl. BTW
Artikelnr. 3485371 Fabr. nr. 91-010-204001B EAN 5051964777212

Beknopte specificaties

  • 1000 Megabit per seconde Overdrachtssnelheid (max)
  • 1000Base-LHX Bekabelingstechnologie
  • 550 Meters Maximaal bereik
  • 1310 Nanometers Golflengte
  • IEEE 802.3z Voldoet aan industriestandaarden
Bekijk alle specificaties

Informatie

1000Base-LHX SFP Transceiver, IEEE 802.3z
ZyXEL SFP-SX-D. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit/s, Bekabelingstechnologie: 1000Base-LHX. Maximaal bereik: 550 m, Golflengte: 1310 nm. Voldoet aan industriestandaarden: IEEE 802.3z, Veiligheid: Class 1 Laser, CSA, TUV, 21 CFR 1040.10 & 1040.11. Breedte: 56 mm, Diepte: 13,4 mm, Hoogte: 12,5 mm. Afmetingen (BxDxH): 56 x 13,4 x 12,46 mm, Interface: SFP, Vormfactor: Plug-in

Specificaties

Netwerk
Uitleg over 'Overdrachtssnelheid (max)'.
De maximale (theoretische) snelheid waarop het apparaat data kan verzenden en ontvangen. In de praktijk is de snelheid vaak lager, want zij is van veel factoren afhankelijk, onder andere van de snelheid van de computers die verbonden zijn, de kwaliteit van de bedrading en/of obstakels zoals muren, in geval van een draadloos netwerk.
Overdrachtssnelheid (max)
1000 Megabit per seconde
Uitleg over 'Bekabelingstechnologie'.
Type of cable technology performance; including the fiber or cable type
Bekabelingstechnologie
1000Base-LHX
Prestatie
Uitleg over 'Maximaal bereik'.
The greatest distance over which the data/signal can be transferred.
Maximaal bereik
550 Meters
Uitleg over 'Golflengte'.
The distance over which a wave repeats itself. The wavelength determines the characteristics of the wave e.g. red light has a different wavelength to blue light.
Golflengte
1310 Nanometers
Design
Uitleg over 'Voldoet aan industriestandaarden'.
Lijst met industriestandaarden waaraan het product voldoet.
Voldoet aan industriestandaarden
IEEE 802.3z
Uitleg over 'Veiligheid'.
List of regulatory standards for all countries in which this product has been certified
Veiligheid
Class 1 Laser, CSA, TUV, 21 CFR 1040.10 & 1040.11
Gewicht en omvang
Uitleg over 'Breedte'.
The measurement or extent of something from side to side.
Breedte
56 Millimeter
Uitleg over 'Diepte'.
The distance from the front to the back of something.
Diepte
13.4 Millimeter
Uitleg over 'Hoogte'.
Hoogte van het product
Hoogte
12.46 Millimeter
Eisen aan de omgeving
Uitleg over 'Temperatuur, in bedrijf'.
The minimum and maximum temperatures at which the product can be safely operated.
Temperatuur, in bedrijf
0 - 70 graden Celcius
Uitleg over 'Temp. bij opslag'.
The minimum and maximum temperatures at which the product can be safely stored.
Temp. bij opslag
-40 - 85 graden Celcius
Uitleg over 'Rel. luchtvochtigheid in bedrijf'.
Relatieve Luchtvochtigheid is de hoeveelheid waterdamp die de lucht bevat in verhouding (in procenten) tot de hoeveelheid water die de lucht bij die temperatuur maximaal zou kunnen bevatten (100%), koude lucht kan bijvoorbeeld minder water bevatten dan warme. Als de lucht afkoelt en de relatieve luchtvochtigheid daardoor boven de 100% komt, condenseert de waterdamp en krijgt men water.
Rel. luchtvochtigheid in bedrijf
5 - 95 procent
Other features
Uitleg over 'Afmetingen (BxDxH)'.
Afmetingen van het produkt (Breedte x Diepte x Hoogte) in millimeter.
Afmetingen (BxDxH)
56 x 13.4 x 12.46 Millimeter
Uitleg over 'Interface'.
Interface-poorten om apparatuur te koppelen. USB (Universal Serial Bus) is een populaire (kabel) interface voor randapparatuur. USB 2.0 heeft een snelheid tot 480 Mbit/s (USB 1: 12 Mbit/s). De interface FireWire staat ook bekend als de IEEE 1394 standaard. Enhanced IDE (EIDE)wordt soms Fast ATA, Fast IDE of ATA-2 genoemd.
Interface
SFP
Uitleg over 'Vormfactor'.
Eigenschappen van de buitenkant van het product.
Vormfactor
Plug-in
Aansluiting(en)
LC
Uitleg over 'Stroomvoorziening'.
De stroomvoorziening die het apparaat nodig heeft.
Stroomvoorziening
+3.3V
Fiber type
SMF (9/10um)
HS code
HS code
8517620090
Prijs
Prijs excl. BTW
€ 79,00
BTW bedrag
€ 16,59
Prijs incl. BTW
€ 95,59

Garantie

Alternatieven

  Feedback