ACES Direct levert alleen aan zakelijke klanten
329,- excl. BTW
Cisco GLC-LH-SMD 1000Mbit/s SFP 1300nm
Cisco GLC-LH-SMD 1000Mbit/s SFP 1300nm

Cisco GLC-LH-SMD 1000Mbit/s SFP 1300nm Artikelnr: 6595211 MPN: GLC-LH-SMD= EAN: 0082658340901

Cisco GLC-LH-SMD 1000Mbit/s SFP 1300nm
  • 1000 Megabit per seconde Overdrachtssnelheid (max)
  • SFP Soort aansluiting
  • LC Vezel-optische connector
  • IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3u Netwerkstandaard
  • LH,LX SFP transceiver type
 
Levertijd:
2-3 werkdagen
 
Voorraad: Op voorraad:
11-20 stuks
 
Verwachte voorraad op:
329,- excl. BTW
Gratis bezorging
- +
329,- excl. BTW
Artikelnr. 6595211 Fabr. nr. GLC-LH-SMD= EAN 0082658340901
Wie gebruik wil maken van de technische support en software/firmware updates heeft een Cisco SmartNet onderhoudscontract nodig. Raadpleeg uw accountmanager voor meer informatie.

Beknopte specificaties

  • 1000 Megabit per seconde Overdrachtssnelheid (max)
  • SFP Soort aansluiting
  • LC Vezel-optische connector
  • IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3u Netwerkstandaard
  • LH,LX SFP transceiver type
Bekijk alle specificaties

Informatie

1000BASE-LX/LH SFP transceiver module for MMF and SMF, 1300-nm wavelength, extended operating temperature range and DOM support, dual LC/PC connector
Cisco GLC-LH-SMD. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit/s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC. Golflengte: 1300 nm, Maximaal bereik: 10000 m, Compatibele producten: Catalyst Express 500/520 Cisco ME 3400/3600X/3800X/4900/6500 Catalyst 2940/2950/2960/2960-S/2960-C/2

Specificaties

Netwerk
Uitleg over 'Overdrachtssnelheid (max)'.
De maximale (theoretische) snelheid waarop het apparaat data kan verzenden en ontvangen. In de praktijk is de snelheid vaak lager, want zij is van veel factoren afhankelijk, onder andere van de snelheid van de computers die verbonden zijn, de kwaliteit van de bedrading en/of obstakels zoals muren, in geval van een draadloos netwerk.
Overdrachtssnelheid (max)
1000 Megabit per seconde
Soort aansluiting
SFP
Uitleg over 'Vezel-optische connector'.
This terminates the end of an optical fiber, and enables quicker connection and disconnection than splicing. The connectors mechanically couple and align the cores of fibers so light can pass. Better connectors lose very little light due to reflection or misalignment of the fibers. In all there have been about 100 types of optic fiber connectors produced.
Vezel-optische connector
LC
Uitleg over 'Netwerkstandaard'.
The way in which the network is working, e.g. IEEE 802.11a, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g.
Netwerkstandaard
IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3u
SFP transceiver type
LH,LX
Uitleg over 'Bekabelingstechnologie'.
Type of cable technology performance; including the fiber or cable type
Bekabelingstechnologie
1000BASE-LX/LH
Prestatie
Uitleg over 'Golflengte'.
The distance over which a wave repeats itself. The wavelength determines the characteristics of the wave e.g. red light has a different wavelength to blue light.
Golflengte
1300 Nanometers
Uitleg over 'Maximaal bereik'.
The greatest distance over which the data/signal can be transferred.
Maximaal bereik
10000 Meters
Uitleg over 'Compatibele producten'.
Other products that can be used with this product.
Compatibele producten
Catalyst Express 500/520\, Cisco ME 3400/3600X/3800X/4900/6500\, Catalyst 2940/2950/2960/2960-S/2960-C/2970/2975\, Catalyst 3560/3560-E/3560-X/3560-C
HS code
HS code
85176200

Garantie

Alternatieven

  Feedback