ACES Direct levert alleen aan zakelijke klanten
155,- excl. BTW
KTI Networks KCD-300 100Mbit/s 1310nm Multimode netwerk
KTI Networks KCD-300 100Mbit/s 1310nm Multimode netwerk

KTI Networks KCD-300 100Mbit/s 1310nm Multimode netwerk Artikelnr: 4166741 MPN: KCD-300-T EAN: 8716065190113

KTI Networks KCD-300 100Mbit/s 1310nm Multimode netwerk
  • 100 Megabit per seconde Overdrachtssnelheid (max)
  • 100Base-TX Converter input interface
  • IEEE 802.3,IEEE 802.3u Netwerkstandaard
  • Auto MDI/MDI-X ja Auto MDI/MDI-X
  • Volledig, Half Duplex systeem
 
Levertijd:
1 werkdag
 
Voorraad: Op voorraad:
1-4 stuks
 
Verwachte voorraad op:
155,- excl. BTW
Gratis bezorging
- +
155,- excl. BTW
Artikelnr. 4166741 Fabr. nr. KCD-300-T EAN 8716065190113

Beknopte specificaties

  • 100 Megabit per seconde Overdrachtssnelheid (max)
  • 100Base-TX Converter input interface
  • IEEE 802.3,IEEE 802.3u Netwerkstandaard
  • Auto MDI/MDI-X ja Auto MDI/MDI-X
  • Volledig, Half Duplex systeem
Bekijk alle specificaties

Informatie

Industrial 10/100Base-TX to 100Base-FX Media Converters, ST MMF, 2 km, 1310nm

The industrial KCD-300 media converter series provides industrial strength Ethernet copper-to-fiber media conversion, allowing for 10Base-T-100Base-FX or 100Base-TX-100Base-FX over multi-mode or optional single-mode fiber optical media.

Technical Specifications
- Support full wire speed conversion for 10/100 speed and media types
- Support auto-negotiation 10/100Mbps or forced mode on TP copper port
- Auto MDI/MDI-X crossover function on the TP copper port
- Provide Link Fault Pass Through function
- Provide comprehensive manual configuration settings
- Transparent conversion to 802.1Q VLAN tagged packets
- Provides Far End Fault function on FX (fiber) port
- Low power consumption
- Two power interface types: screw terminal block and DC Jack
- Supports wide power input voltage range : +7 ~ 30VDC
- Supports DIN rail mounting and optional screwed plane mounting
- Supports wide operating temperature range: +70 OC to -20OC
- Industrial-rated Emission and Immunity performance

KCD-300, 100 Mbit/s, 100Base-TX, IEEE 802.3,IEEE 802.3u, Volledig, Half, 10BASE-T/100BASE-TX, 100BASE-FX, ST

Specificaties

Netwerk
Uitleg over 'Overdrachtssnelheid (max)'.
De maximale (theoretische) snelheid waarop het apparaat data kan verzenden en ontvangen. In de praktijk is de snelheid vaak lager, want zij is van veel factoren afhankelijk, onder andere van de snelheid van de computers die verbonden zijn, de kwaliteit van de bedrading en/of obstakels zoals muren, in geval van een draadloos netwerk.
Overdrachtssnelheid (max)
100 Megabit per seconde
Uitleg over 'Converter input interface'.
A convertor changes one form of signal into another e.g. A/D Converter changes a signal from analog to digital. A convertor input interface is the place where a convertor connects to the product in order to input the converted signal.
Converter input interface
100Base-TX
Uitleg over 'Netwerkstandaard'.
The way in which the network is working, e.g. IEEE 802.11a, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g.
Netwerkstandaard
IEEE 802.3,IEEE 802.3u
Uitleg over 'Auto MDI/MDI-X'.
A Medium Dependent Interface (MDI) describes the interface (both physical and electrical) in a computer network from a physical layer implementation to the physical medium used to carry the transmission. Ethernet over twisted pair also defines a medium dependent interface crossover (MDIX) interface. Auto-MDIX ports on newer network interfaces detect if the connection would require a crossover, and automatically chooses the MDI or MDIX configuration to properly match the other end of the link.
Auto MDI/MDI-X
   ja
Uitleg over 'Duplex systeem'.
A duplex communication system is a point-to-point system composed of two connected parties or devices that can communicate with one another in both directions, simultaneously.
Duplex systeem
Volledig, Half
Uitleg over 'Bekabelingstechnologie'.
Type of cable technology performance; including the fiber or cable type
Bekabelingstechnologie
10BASE-T/100BASE-TX, 100BASE-FX
Verbindingsmogelijkheden
Uitleg over 'Vezel-optische connector'.
This terminates the end of an optical fiber, and enables quicker connection and disconnection than splicing. The connectors mechanically couple and align the cores of fibers so light can pass. Better connectors lose very little light due to reflection or misalignment of the fibers. In all there have been about 100 types of optic fiber connectors produced.
Vezel-optische connector
ST
Uitleg over 'Verbindingstechn.'.
De technologie die het apparaat gebruikt om verbinding te maken:
draadloos
met draad
Verbindingstechn.
Bedraad
Uitleg over 'Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten'.
Number of Ethernet LAN (RJ-45) ports (connecting interfaces) in the device. Ethernet LAN (RJ-45) ports allow a computer to connect to the ethernet.
Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten
1
Uitleg over 'Fibre channel-poorten'.
The number of sockets (ports) for fibers (cables).
Fibre channel-poorten
1
Uitleg over 'Aansluiting voor netstroomadapter'.
The socket/plug where the DC electricity supply connects to the device.
Aansluiting voor netstroomadapter
   ja
Prestatie
Uitleg over 'Maximaal bereik'.
The greatest distance over which the data/signal can be transferred.
Maximaal bereik
2000 Meters
Uitleg over 'Golflengte'.
The distance over which a wave repeats itself. The wavelength determines the characteristics of the wave e.g. red light has a different wavelength to blue light.
Golflengte
1310 Nanometers
Draad modus structuur
Multimode, Single-mode
Vezelkabel diameters ondersteund
50/125 Micron
Tx vermogen (min)
-19 decibel-naar-milliwatt
Tx vermogen (max)
-14 decibel-naar-milliwatt
Rx vermogen (min)
-31 decibel-naar-milliwatt
Rx vermogen (max)
-14 decibel-naar-milliwatt
Design
Uitleg over 'Intern'.
Het apparaat is ingebouwd of moet ingebouwd worden (Ja/Nee). Nee, betekent dat het een extern apparaat is dat u vaak draadloos of anders met een stekkertje kunt aansluiten.
Intern
   nee
LED-indicatoren
Link, Stroom, Status
Energie
Uitleg over 'Typisch stroomverbruik'.
Het vermogen van het apparaat, uitgedrukt in Watts. Typische waardes die fabrikanten geven zijn stroomverbruik indien uitgeschakeld, standby/suspended, typisch gebruik, maximaal gebruik.
Typisch stroomverbruik
30 Watts
Eisen aan de omgeving
Uitleg over 'Temperatuur, in bedrijf'.
The minimum and maximum temperatures at which the product can be safely operated.
Temperatuur, in bedrijf
-10 - 70 graden Celcius
Uitleg over 'Temp. bij opslag'.
The minimum and maximum temperatures at which the product can be safely stored.
Temp. bij opslag
-20 - 85 graden Celcius
Uitleg over 'Luchtvochtigheid bij opslag'.
Relatieve Luchtvochtigheid is de hoeveelheid waterdamp die de lucht bevat in verhouding (in procenten) tot de hoeveelheid water die de lucht bij die temperatuur maximaal zou kunnen bevatten (100%), koude lucht kan bijvoorbeeld minder water bevatten dan warme. Als de lucht afkoelt en de relatieve luchtvochtigheid daardoor boven de 100% komt, condenseert de waterdamp en krijgt men water.
Luchtvochtigheid bij opslag
5 - 95 procent
Certificaten
Certificering
FCC B, CE/EMC B, EN60950
Gewicht en omvang
Uitleg over 'Gewicht'.
Gewicht van het product zonder verpakking (nettogewicht). Zo mogelijk wordt hier het nettogewicht van het product gegeven inclusief standaardaccessoires en -supplies. Fabrikanten stellen soms het gewicht van hun product te rooskleurig voor, door het basisgewicht te geven zonder standaardaccessoires en -supplies.
Gewicht
250 Gram
Other features
Uitleg over 'Afmetingen (BxDxH)'.
Afmetingen van het produkt (Breedte x Diepte x Hoogte) in millimeter.
Afmetingen (BxDxH)
28 x 82 x 95 Millimeter
Uitleg over 'Full duplex'.
Een full-duplex-systeem staat tweewegcommunicatie toe en - in tegenstelling tot half-duplex, staat toe dat dit gelijktijdig gebeurt.
Full duplex
   ja
Fiber type
MMF
HS code
HS code
85176200

Garantie

Alternatieven

  Feedback