31,50 excl. BTW
TP-LINK 1000base-BX Multi-mode SFP Module netwerk media
TP-LINK 1000base-BX Multi-mode SFP Module netwerk media
Gratis bezorging en retourneren 60 dagen bedenktermijn Minimaal 2 jaar garantie

TP-LINK 1000base-BX Multi-mode SFP Module netwerk media Artikelnr: 6426693 MPN: TL-SM311LM EAN: 6935364030209

  • 1280 Megabit per seconde Overdrachtssnelheid (max)
  • Bedraad Verbindingstechn.
  • 550 Meters Maximaal bereik
  • 850 Nanometers Golflengte
  • IEEE 802.3z Voldoet aan industriestandaarden
Levertijd 1 werkdag
Voorraad Op voorraad 91-100 stuks Mail ontvangen bij voorraad
Meer nodig?
Verwachte voorraad op:
31,50 excl. BTW
Gratis bezorging
- +
31,50 excl. BTW
Artikelnr. 6426693 Fabr. nr. TL-SM311LM EAN 6935364030209

Beknopte specificaties

  • 1280 Megabit per seconde Overdrachtssnelheid (max)
  • Bedraad Verbindingstechn.
  • 550 Meters Maximaal bereik
  • 850 Nanometers Golflengte
  • IEEE 802.3z Voldoet aan industriestandaarden
Bekijk alle specificaties

Informatie

TL-SM311LM 50/125um / 62.5/125um Multi-mode, 1.25Gbps, 550m, LC, 850nm
TP-LINK 1000base-BX Multi-mode SFP Module . Overdrachtssnelheid (max): 1280 Mbit/s. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 550 m, Golflengte: 850 nm. Voldoet aan industriestandaarden: IEEE 802.3z, Certificering: FCC, CE. Datalink-protocollen: CSMA/CD, TCP/IP, Interface: LC, Stroomvoorziening: 3.3V

Specificaties

Netwerk
Uitleg over 'Overdrachtssnelheid (max)'.
De maximale (theoretische) snelheid waarop het apparaat data kan verzenden en ontvangen. In de praktijk is de snelheid vaak lager, want zij is van veel factoren afhankelijk, onder andere van de snelheid van de computers die verbonden zijn, de kwaliteit van de bedrading en/of obstakels zoals muren, in geval van een draadloos netwerk.
Overdrachtssnelheid (max)
1280 Megabit per seconde
Verbindingsmogelijkheden
Uitleg over 'Verbindingstechn.'.
De technologie die het apparaat gebruikt om verbinding te maken:draadloosmet draad
Verbindingstechn.
Bedraad
Prestatie
Uitleg over 'Maximaal bereik'.
The greatest distance over which the data/signal can be transferred.
Maximaal bereik
550 Meters
Uitleg over 'Golflengte'.
The distance over which a wave repeats itself. The wavelength determines the characteristics of the wave e.g. red light has a different wavelength to blue light.
Golflengte
850 Nanometers
Design
Uitleg over 'Voldoet aan industriestandaarden'.
Lijst met industriestandaarden waaraan het product voldoet.
Voldoet aan industriestandaarden
IEEE 802.3z
Certificering
FCC, CE
Beheerfuncties
Uitleg over 'Plug and play'.
Plug & Play is een standaard voor de communicatie tussen verschillende apparatuur waardoor aansluiten/installeren zeer makkelijk wordt.
Plug and play
  Ja
Eisen aan de omgeving
Uitleg over 'Temperatuur, in bedrijf'.
The minimum and maximum temperatures at which the product can be safely operated.
Temperatuur, in bedrijf
0 - 70 graden Celcius
Uitleg over 'Temp. bij opslag'.
The minimum and maximum temperatures at which the product can be safely stored.
Temp. bij opslag
-40 - 80 graden Celcius
Uitleg over 'Rel. luchtvochtigheid in bedrijf'.
Relatieve Luchtvochtigheid is de hoeveelheid waterdamp die de lucht bevat in verhouding (in procenten) tot de hoeveelheid water die de lucht bij die temperatuur maximaal zou kunnen bevatten (100%), koude lucht kan bijvoorbeeld minder water bevatten dan warme. Als de lucht afkoelt en de relatieve luchtvochtigheid daardoor boven de 100% komt, condenseert de waterdamp en krijgt men water.
Rel. luchtvochtigheid in bedrijf
10 - 90 procent
Uitleg over 'Luchtvochtigheid bij opslag'.
Relatieve Luchtvochtigheid is de hoeveelheid waterdamp die de lucht bevat in verhouding (in procenten) tot de hoeveelheid water die de lucht bij die temperatuur maximaal zou kunnen bevatten (100%), koude lucht kan bijvoorbeeld minder water bevatten dan warme. Als de lucht afkoelt en de relatieve luchtvochtigheid daardoor boven de 100% komt, condenseert de waterdamp en krijgt men water.
Luchtvochtigheid bij opslag
5 - 90 procent
Other features
Uitleg over 'Datalink-protocollen'.
Een protocol is een taal of standaard die computers of andere apparatuur gebruiken om met elkaar te communiceren.
Datalink-protocollen
CSMA/CD, TCP/IP
Uitleg over 'Interface'.
Interface-poorten om apparatuur te koppelen. USB (Universal Serial Bus) is een populaire (kabel) interface voor randapparatuur. USB 2.0 heeft een snelheid tot 480 Mbit/s (USB 1: 12 Mbit/s). De interface FireWire staat ook bekend als de IEEE 1394 standaard. Enhanced IDE (EIDE)wordt soms Fast ATA, Fast IDE of ATA-2 genoemd.
Interface
LC
Uitleg over 'Stroomvoorziening'.
De stroomvoorziening die het apparaat nodig heeft.
Stroomvoorziening
3.3V
Uitleg over 'Full duplex'.
Een full-duplex-systeem staat tweewegcommunicatie toe en - in tegenstelling tot half-duplex, staat toe dat dit gelijktijdig gebeurt.
Full duplex
  Ja
Fiber type
50/125, 62.5/125 µm
HS code
HS code
8517620090
Prijs
Prijs excl. BTW
31.50
BTW bedrag
6.61
Prijs incl. BTW
38.12

Garantie

Aanbevolen producten

Alternatieven

  Feedback