389,- excl. BTW
Netgear 10GBASE-LR Lite SFP+ netwerk transceiver module
Netgear 10GBASE-LR Lite SFP+ netwerk transceiver module
Gratis bezorging en retourneren 60 dagen bedenktermijn Minimaal 2 jaar garantie

Netgear 10GBASE-LR Lite SFP+ netwerk transceiver module Artikelnr: 8759318 MPN: AXM764-10000S EAN: 0606449108767

  • 10000 Megabit per seconde Maximale overdrachtssnelheid van gegevens
  • SFP+ Soort aansluiting
  • LC Vezel-optische connector
  • IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3ae,IEEE 802.3u Netwerkstandaard
  • LR SFP transceiver type
Levertijd 1 werkdag
Voorraad Op voorraad 1-4 stuks Mail ontvangen bij voorraad
Meer nodig?
Verwachte voorraad op:
389,- excl. BTW
Gratis bezorging
- +
389,- excl. BTW
Artikelnr. 8759318 Fabr. nr. AXM764-10000S EAN 0606449108767

Beknopte specificaties

  • 10000 Megabit per seconde Maximale overdrachtssnelheid van gegevens
  • SFP+ Soort aansluiting
  • LC Vezel-optische connector
  • IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3ae,IEEE 802.3u Netwerkstandaard
  • LR SFP transceiver type
Bekijk alle specificaties

Informatie

10GBASE-LR Lite SFP+ Transceiver
Netgear 10GBASE-LR Lite SFP+. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit/s, Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Vezelkabel diameters ondersteund: 9/125 µm, Maximaal bereik: 2000 m. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)

Specificaties

Netwerk
Uitleg over 'Maximale overdrachtssnelheid van gegevens'.
De maximale (theoretische) snelheid waarop het apparaat data kan verzenden en ontvangen. In de praktijk is de snelheid vaak lager, want zij is van veel factoren afhankelijk, onder andere van de snelheid van de computers die verbonden zijn, de kwaliteit van de bedrading en/of obstakels zoals muren, in geval van een draadloos netwerk.
Maximale overdrachtssnelheid van gegevens
10000 Megabit per seconde
Soort aansluiting
SFP+
Uitleg over 'Vezel-optische connector'.
This terminates the end of an optical fiber, and enables quicker connection and disconnection than splicing. The connectors mechanically couple and align the cores of fibers so light can pass. Better connectors lose very little light due to reflection or misalignment of the fibers. In all there have been about 100 types of optic fiber connectors produced.
Vezel-optische connector
LC
Uitleg over 'Netwerkstandaard'.
The way in which the network is working, e.g. IEEE 802.11a, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g.
Netwerkstandaard
IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3ae,IEEE 802.3u
SFP transceiver type
LR
Uitleg over 'Bekabelingstechnologie'.
Type of cable technology performance; including the fiber or cable type
Bekabelingstechnologie
10GBASE-LR
Prestatie
Uitleg over 'Soort kabel'.
Type of cable e.g. electicity cable, optical cable.
Soort kabel
Vezel-optiek
Single-mode glasvezelkabel (SMF) ondersteund
  Ja
Vezelkabel diameters ondersteund
9/125 Micron
Uitleg over 'Hot-plug ondersteuning'.
Description of Hot-Plug support features for the product
Hot-plug ondersteuning
  Ja
Uitleg over 'Auto MDI/MDI-X'.
A Medium Dependent Interface (MDI) describes the interface (both physical and electrical) in a computer network from a physical layer implementation to the physical medium used to carry the transmission. Ethernet over twisted pair also defines a medium dependent interface crossover (MDIX) interface. Auto-MDIX ports on newer network interfaces detect if the connection would require a crossover, and automatically chooses the MDI or MDIX configuration to properly match the other end of the link.
Auto MDI/MDI-X
  Ja
Uitleg over 'Maximaal bereik'.
The greatest distance over which the data/signal can be transferred.
Maximaal bereik
2000 Meters
Uitleg over 'Compatibele producten'.
Other products that can be used with this product.
Compatibele producten
NETGEAR M5300, M6100, M7100, M7300
Eisen aan de omgeving
Uitleg over 'Temperatuur, in bedrijf'.
The minimum and maximum temperatures at which the product can be safely operated.
Temperatuur, in bedrijf
0 - 70 graden Celcius
Uitleg over 'Temp. bij opslag'.
The minimum and maximum temperatures at which the product can be safely stored.
Temp. bij opslag
-40 - 85 graden Celcius
Uitleg over 'Rel. luchtvochtigheid in bedrijf'.
Relatieve Luchtvochtigheid is de hoeveelheid waterdamp die de lucht bevat in verhouding (in procenten) tot de hoeveelheid water die de lucht bij die temperatuur maximaal zou kunnen bevatten (100%), koude lucht kan bijvoorbeeld minder water bevatten dan warme. Als de lucht afkoelt en de relatieve luchtvochtigheid daardoor boven de 100% komt, condenseert de waterdamp en krijgt men water.
Rel. luchtvochtigheid in bedrijf
10 - 80 procent
Uitleg over 'Luchtvochtigheid bij opslag'.
Relatieve Luchtvochtigheid is de hoeveelheid waterdamp die de lucht bevat in verhouding (in procenten) tot de hoeveelheid water die de lucht bij die temperatuur maximaal zou kunnen bevatten (100%), koude lucht kan bijvoorbeeld minder water bevatten dan warme. Als de lucht afkoelt en de relatieve luchtvochtigheid daardoor boven de 100% komt, condenseert de waterdamp en krijgt men water.
Luchtvochtigheid bij opslag
10 - 85 procent
Inhoud van de verpakking
Uitleg over 'Aantal inbegrepen producten'.
The number of products that are included in the package.
Aantal inbegrepen producten
1 stuk(s)
HS code
HS code
8517620090
Prijs
Prijs excl. BTW
389.00
BTW bedrag
81.69
Prijs incl. BTW
470.69

Garantie

Alternatieven

  Feedback