ACES Direct levert alleen aan zakelijke klanten
189,- excl. BTW
DELL 407-BBOO SFP 1310nm netwerk transceiver module
DELL 407-BBOO SFP 1310nm netwerk transceiver module

DELL 407-BBOO SFP 1310nm netwerk transceiver module Artikelnr: 8972396 MPN: 407-BBOO EAN: 5397063838196

DELL 407-BBOO SFP 1310nm netwerk transceiver module
  • SFP Soort aansluiting
  • 1000BASE-LX Bekabelingstechnologie
  • 1310 Nanometers Golflengte
  • 10000 Meters Maximaal bereik
 
Levertijd:
Onbekend
 
Voorraad: Op voorraad:
Nee
 
Verwachte voorraad op:
189,- excl. BTW
Gratis bezorging
- +
189,- excl. BTW
Artikelnr. 8972396 Fabr. nr. 407-BBOO EAN 5397063838196

Beknopte specificaties

  • SFP Soort aansluiting
  • 1000BASE-LX Bekabelingstechnologie
  • 1310 Nanometers Golflengte
  • 10000 Meters Maximaal bereik
Bekijk alle specificaties

Informatie

Networking-transceiver, SFP, 1000Base-LX, 1310nm Wavelength, 10km handbereik

De Dell™ Networking 1000 BASE- SFP transceiver biedt 1GbE-connectiviteit voor maximaal 10km.

Dit product is compatibel met de volgende systemen.
- DELL NETWORKING N4000 N4064F
- DELL NETWORKING N-SERIES N2024
- DELL NETWORKING N-SERIES N2024P
- PowerConnect 2824
- PowerConnect 2848
- PowerConnect 5524
- PowerConnect 5524P
- PowerConnect 5548
- PowerConnect 5548p
- PowerConnect 6224
- PowerConnect 6224F
- PowerConnect 6224P
- PowerConnect 6248
- PowerConnect 6248P
- PowerConnect 7024
- PowerConnect 7024F
- PowerConnect 7024P
- PowerConnect 7048
- PowerConnect 7048P
- PowerConnect 7048R
- PowerConnect 8100
- PowerEdge FX2.

407-BBOO, SFP, 1000BASE-LX, 1310 nm, 10000 m

Specificaties

Netwerk
Soort aansluiting
SFP
Uitleg over 'Bekabelingstechnologie'.
Type of cable technology performance; including the fiber or cable type
Bekabelingstechnologie
1000BASE-LX
Prestatie
Uitleg over 'Golflengte'.
The distance over which a wave repeats itself. The wavelength determines the characteristics of the wave e.g. red light has a different wavelength to blue light.
Golflengte
1310 Nanometers
Uitleg over 'Maximaal bereik'.
The greatest distance over which the data/signal can be transferred.
Maximaal bereik
10000 Meters
HS code
HS code
85176200

Garantie

Alternatieven

  Feedback