Act

  • Gratis bezorging en retourneren 60 dagen bedenktermijn Minimaal 2 jaar garantie
  • ACT Patchpaneel 24-ports UTP Cat6 Artikelnr: 5575711 MPN: PP1010
    • Aantal poorten: 24
    • Ondersteundende kabel types: CAT6
    • Kleur van het product: Zwart
    • HS code: 8471702090
    Voorraad: 132 stuks 34,14 excl. BTW
  • ACT Patchpaneel CAT6 UTP 24 poorts met kabel management bar Artikelnr: 5575721 MPN: PP1011
    • Bekabelingstechnologie: Cat6
    • Aantal poorten: 24
    • Aansluiting(en): RJ-45
    • Kleur van het product: Zwart
    Voorraad: 16 stuks 36,45 excl. BTW
  • ACT RL1700 glasvezelkabel Artikelnr: 11179067 MPN: RL1700
    • Lengte snoer: 0,5 m
    • Soort kabel: LSZH
    • Type glasvezel: OS2
    • Aansluiting 1: LC
    Voorraad: 45 stuks 14,06 excl. BTW
  • ACT RL9900 glasvezelkabel Artikelnr: 11179079 MPN: RL9900
    • Lengte snoer: 0,5 m
    • Soort kabel: LSZH
    • Type glasvezel: OS2
    • Aansluiting 1: LC
    Voorraad: 52 stuks 15,07 excl. BTW
  • ACT CT4031 Kabelbescherming op vloer Zwart kabelbeschermer Artikelnr: 11706133 MPN: CT4031
    • Soort: Kabelbescherming op vloer
    • Aantal kabelgoten: 1
    • Kleur van het product: Zwart
    • Lengte: 20 m
    Voorraad: 14 stuks 121,92 excl. BTW
  • ACT RL9700 glasvezelkabel Artikelnr: 11746521 MPN: RL9700
    • Lengte snoer: 0,5 m
    • Soort kabel: LSZH
    • Type glasvezel: OM4
    • Aansluiting 1: LC
    Voorraad: 74 stuks 15,79 excl. BTW
  • ACT RL9752 glasvezelkabel Artikelnr: 11746523 MPN: RL9752
    • Lengte snoer: 0,25 m
    • Soort kabel: LSZH
    • Type glasvezel: OM4
    • Aansluiting 1: LC
    Voorraad: 44 stuks 15,39 excl. BTW
  • ACT USB 3.1 adapter USB C male - USB A female Artikelnr: 12056471 MPN: SB0037
    • Aansluiting 1: USB 3.1 C
    • Aansluiting 2: USB 3.1 A
    • Geslacht connector: Male connector / Female connector
    • Contact geleider materiaal: Nikkel
    Voorraad: 343 stuks 6,81 excl. BTW
  • ACT C14 naar C15 zwart 1,20 m Artikelnr: 12129855 MPN: AK5233
    • Kleur kabel: Zwart
    • Geslacht connector: Male connector / Female connector
    • Lengte snoer: 1,2 m
    • Aansluiting 1: C14 stekker
    Voorraad: 347 stuks 6,57 excl. BTW
  • ACT C14 naar C15 zwart 2,50 m Artikelnr: 12129857 MPN: AK5234
    • Kleur kabel: Zwart
    • Geslacht connector: Male connector / Female connector
    • Lengte snoer: 2,5 m
    • Aansluiting 1: C14 stekker
    Voorraad: 664 stuks 8,50 excl. BTW
  • ACT RL7780 glasvezelkabel Artikelnr: 12380032 MPN: RL7780
    • Lengte snoer: 20 m
    • Type glasvezel: OM4
    • Aansluiting 1: MPO/MTP
    • Aansluiting 2: MPO/MTP
    Levertijd: Onbekend 242,73 excl. BTW
  • ACT TD168B kabel-connector Artikelnr: 12483798 MPN: TD168B
    • Aansluiting(en): RJ-45
    • Kleur van het product: Transparant
    • Materiaal: Polycarbonaat
    • Kabel standaard: Cat6
    Voorraad: 20 stuks 26,43 excl. BTW
  • ACT USB 2.0 aansluitkabel USB a male - USB B male Artikelnr: 140489 MPN: SB2403
    • Lengte snoer: 3 m
    • USB-versie: 2.0
    • Aansluiting 1: USB A
    • Aansluiting 2: USB B
    1000+ stuks 6,56 excl. BTW
  • ACT USB 2.0 aansluitkabel USB a male - USB B male Artikelnr: 165993 MPN: SB2402
    • Lengte snoer: 1,8 m
    • USB-versie: 2.0
    • Aansluiting 1: USB B
    • Aansluiting 2: USB A
    1000+ stuks 6,- excl. BTW
  • ACT USB 2.0 aansluitkabel USB a male - USB B male Artikelnr: 165994 MPN: SB2405
    • Lengte snoer: 5 m
    • USB-versie: 2.0
    • Aansluiting 1: USB A
    • Aansluiting 2: USB B
    1000+ stuks 7,71 excl. BTW
  • ACT 230V verlengkabel C19 - C20 Artikelnr: 186929 MPN: AK5023
    • Kleur kabel: Zwart
    • Geslacht connector: Male connector / Female connector
    • Lengte snoer: 2 m
    • Aansluiting 1: C19 stekker
    Voorraad: 413 stuks 9,01 excl. BTW
  • ACT 230V aansluitkabel UK stekker - C13 Artikelnr: 187037 MPN: AK5060
    • Kleur kabel: Zwart
    • Geslacht connector: Male connector / Female connector
    • Lengte snoer: 2,5 m
    • Aansluiting 1: Netstekker type G
    1000+ stuks 9,01 excl. BTW
  • ACT Multimode 62,5 / 125 DUPLEX LC-LC 1.0m glasvezelkabel Artikelnr: 196181 MPN: RL9001
    • Lengte snoer: 1 m
    • Aansluiting 1: LC
    • Aansluiting 2: LC
    • Kleur kabel: Oranje
    Voorraad: 48 stuks 15,47 excl. BTW
  • ACT 230V aansluitkabel schuko male (haaks) - C13 zwart Artikelnr: 196303 MPN: AK5010
    • Kleur kabel: Zwart
    • Geslacht connector: Male connector / Female connector
    • Lengte snoer: 2,5 m
    • HS code: 8544429090
    1000+ stuks 6,99 excl. BTW
  • ACT 230V Power cable - C13 zwart - 2m. Artikelnr: 196305 MPN: AK5015
    • Kleur kabel: Zwart
    • Geslacht connector: Male connector / Female connector
    • Lengte snoer: 2 m
    • Aansluiting 1: CEE7/7
    1000+ stuks 6,28 excl. BTW
  • ACT 230V aansluitkabel schuko male (haaks) - C13 zwart Artikelnr: 196306 MPN: AK5016
    • Kleur kabel: Zwart
    • Geslacht connector: Male connector / Female connector
    • Lengte snoer: 5 m
    • Aansluiting 1: CEE7/7
    1000+ stuks 8,99 excl. BTW
  • ACT 230V aansluitkabel C13 - C14 Artikelnr: 196309 MPN: AK5029
    • Kleur kabel: Zwart
    • Geslacht connector: Female connector / Female connector
    • Lengte snoer: 0,6 m
    • Aansluiting 1: C13 stekker
    1000+ stuks 5,30 excl. BTW
  • ACT 230V aansluitkabel C13 - C14 Artikelnr: 196310 MPN: AK5030
    • Kleur kabel: Zwart
    • Geslacht connector: Male connector / Female connector
    • Lengte snoer: 1,8 m
    • Stroom: 10 A
    1000+ stuks 6,- excl. BTW
  • ACT 230V splitskabel schuko male - 2 x C13 Artikelnr: 196311 MPN: AK5050
    • Kleur kabel: Zwart
    • Geslacht connector: Mannelijk/Vrouwelijk
    • Lengte snoer: 1 m
    • Stroom: 6 A
    1000+ stuks 7,93 excl. BTW
  • ACT 230V splitskabel schuko male - 2 x C13 Artikelnr: 196313 MPN: AK5055
    • Kleur kabel: Zwart
    • Geslacht connector: Male connector / Female connector
    • Lengte snoer: 1,2 m
    • Stroom: 6 A
    1000+ stuks 7,95 excl. BTW
  • ACT USB 2.0 aansluitkabel USB A male - USB mini B5 male USB-kabel Artikelnr: 196599 MPN: SB2413
    • Lengte snoer: 3 m
    • USB-versie: 2.0
    • Aansluiting 1: USB A
    • Aansluiting 2: Mini-USB B
    1000+ stuks 7,49 excl. BTW
  • ACT USB 2.0 aansluitkabel USB A male - USB A male Artikelnr: 196604 MPN: SB2520
    • Lengte snoer: 1,8 m
    • USB-versie: 2.0
    • Aansluiting 1: USB A
    • Aansluiting 2: USB A
    Voorraad: 459 stuks 5,82 excl. BTW
  • ACT RJ female - RJ female 1:1 Artikelnr: 196618 MPN: TD1018
    • Aansluiting 1: RJ45
    • Aansluiting 2: RJ45
    • Geslacht connector: Female connector / Female connector
    • HS code: 99500000
    1000+ stuks 5,51 excl. BTW
  • ACT RL9603 glasvezelkabel Artikelnr: 2786881 MPN: RL9603
    • Lengte snoer: 3 m
    • Aansluiting 1: LC
    • Aansluiting 2: LC
    • Kleur kabel: Blauw
    Voorraad: 456 stuks 17,93 excl. BTW
  • ACT RL9610 glasvezelkabel Artikelnr: 2786891 MPN: RL9610
    • Lengte snoer: 10 m
    • Aansluiting 1: LC
    • Aansluiting 2: LC
    • Kleur kabel: Blauw
    Voorraad: 139 stuks 24,97 excl. BTW
  Feedback