Glasvezelkabels zakelijk kopen - ACES Direct

Glasvezelkabel

  • Gratis bezorging en retourneren 60 dagen bedenktermijn Minimaal 2 jaar garantie
  • ACT RL1700 glasvezelkabel Artikelnr: 11179067 MPN: RL1700
    • Lengte snoer: 0,5 m
    • Soort kabel: LSZH
    • Type glasvezel: OS2
    • Aansluiting 1: LC
    Voorraad: 24 stuks 13,90 excl. BTW
  • ACT RL1800 glasvezelkabel Artikelnr: 11179069 MPN: RL1800
    • Lengte snoer: 0,5 m
    • Soort kabel: LSZH
    • Type glasvezel: OS2
    • Aansluiting 1: LC
    Voorraad: 12 stuks 11,- excl. BTW
  • ACT RL3900 glasvezelkabel Artikelnr: 11179073 MPN: RL3900
    • Lengte snoer: 0,5 m
    • Soort kabel: LSZH
    • Type glasvezel: OS2
    • Aansluiting 1: SC
    Voorraad: 6 stuks 11,- excl. BTW
  • StarTech.com 450FBLCLC1 glasvezelkabel Artikelnr: 11287725 MPN: 450FBLCLC1
    • Lengte snoer: 1 m
    • Type glasvezel: OM4
    • Aansluiting 1: LC
    • Aansluiting 2: LC
    Voorraad: 20 stuks 20,- excl. BTW
  • StarTech.com 450FBLCLC3 glasvezelkabel Artikelnr: 11542585 MPN: 450FBLCLC3
    • Lengte snoer: 3 m
    • Type glasvezel: OM4
    • Aansluiting 1: LC
    • Aansluiting 2: LC
    Voorraad: 2 stuks 26,- excl. BTW
  • Intronics Singlemode 9 / 125 DUPLEX 1.0 m glasvezelkabel Artikelnr: 11579729 MPN: EC3901
    • Lengte snoer: 1 m
    • Aansluiting 1: HDMI Type A (Standaard)
    • Aansluiting 2: HDMI Type A (Standaard)
    • Aansluiting 1 type: Mannelijk
    1000+ stuks 6,- excl. BTW
  • Intronics SC-SC 9/125 Duplex 3.0m glasvezelkabel Artikelnr: 11579733 MPN: EC3903
    • Lengte snoer: 3 m
    • Aansluiting 1: HDMI Type A (Standaard)
    • Aansluiting 2: HDMI Type A (Standaard)
    • Aansluiting 1 type: Mannelijk
    Voorraad: 623 stuks 6,90 excl. BTW
  • ACT RL9700 glasvezelkabel Artikelnr: 11746521 MPN: RL9700
    • Lengte snoer: 0,5 m
    • Soort kabel: LSZH
    • Type glasvezel: OM4
    • Aansluiting 1: LC
    Voorraad: 136 stuks 13,- excl. BTW
  • EECONN S15A-000-00004 glasvezelkabel Artikelnr: 11947395 MPN: S15A-000-00004
    • Lengte snoer: 3 m
    • Type glasvezel: OM1
    • Aansluiting 1: LC/PC
    • Aansluiting 2: LC/PC
    Voorraad: 5 stuks 12,- excl. BTW
  • EECONN S15A-000-00200 glasvezelkabel Artikelnr: 11947451 MPN: S15A-000-00200
    • Lengte snoer: 0,5 m
    • Type glasvezel: OM3
    • Aansluiting 1: LC/PC
    • Aansluiting 2: LC/PC
    Voorraad: 3 stuks 11,- excl. BTW
  • EECONN S15A-000-00202 glasvezelkabel Artikelnr: 11947455 MPN: S15A-000-00202
    • Lengte snoer: 1,5 m
    • Type glasvezel: OM3
    • Aansluiting 1: LC/PC
    • Aansluiting 2: LC/PC
    Voorraad: 7 stuks 12,- excl. BTW
  • EECONN S15A-000-00203 glasvezelkabel Artikelnr: 11947457 MPN: S15A-000-00203
    • Lengte snoer: 2 m
    • Type glasvezel: OM3
    • Aansluiting 1: LC/PC
    • Aansluiting 2: LC/PC
    Voorraad: 9 stuks 12,- excl. BTW
  • EECONN S15A-000-00204 glasvezelkabel Artikelnr: 11947459 MPN: S15A-000-00204
    • Lengte snoer: 3 m
    • Type glasvezel: OM3
    • Aansluiting 1: LC/PC
    • Aansluiting 2: LC/PC
    Voorraad: 12 stuks 13,- excl. BTW
  • EECONN S15A-000-00300 glasvezelkabel Artikelnr: 11947483 MPN: S15A-000-00300
    • Lengte snoer: 0,5 m
    • Type glasvezel: OM4
    • Aansluiting 1: LC/PC
    • Aansluiting 2: LC/PC
    Voorraad: 4 stuks 11,- excl. BTW
  • EECONN S15A-000-00301 glasvezelkabel Artikelnr: 11947485 MPN: S15A-000-00301
    • Lengte snoer: 1 m
    • Type glasvezel: OM4
    • Aansluiting 1: LC/PC
    • Aansluiting 2: LC/PC
    Voorraad: 6 stuks 12,- excl. BTW
  • EECONN S15A-000-00305 glasvezelkabel Artikelnr: 11947493 MPN: S15A-000-00305
    • Lengte snoer: 5 m
    • Type glasvezel: OM4
    • Aansluiting 1: LC/PC
    • Aansluiting 2: LC/PC
    Voorraad: 24 stuks 16,- excl. BTW
  • EECONN S15A-000-00704 glasvezelkabel Artikelnr: 11947523 MPN: S15A-000-00704
    • Lengte snoer: 3 m
    • Type glasvezel: OS1/OS2
    • Aansluiting 1: LC/PC
    • Aansluiting 2: LC/PC
    Voorraad: 8 stuks 15,50 excl. BTW
  • EECONN S15A-000-02001 glasvezelkabel Artikelnr: 11947773 MPN: S15A-000-02001
    • Lengte snoer: 1 m
    • Type glasvezel: OM1
    • Aansluiting 1: LC/PC
    • Aansluiting 2: ST/PC
    Voorraad: 3 stuks 11,- excl. BTW
  • EECONN S15A-000-02004 glasvezelkabel Artikelnr: 11947777 MPN: S15A-000-02004
    • Lengte snoer: 3 m
    • Type glasvezel: OM1
    • Aansluiting 1: LC/PC
    • Aansluiting 2: ST/PC
    Voorraad: 3 stuks 14,50 excl. BTW
  • EECONN S15A-000-10201 glasvezelkabel Artikelnr: 11948037 MPN: S15A-000-10201
    • Lengte snoer: 1 m
    • Type glasvezel: OM3
    • Aansluiting 1: SC/PC
    • Aansluiting 2: SC/PC
    Voorraad: 9 stuks 11,- excl. BTW
  • EECONN S15A-000-41704 glasvezelkabel Artikelnr: 11948893 MPN: S15A-000-41704
    • Lengte snoer: 3 m
    • Type glasvezel: OS1/OS2
    • Aansluiting 1: E-2000 (APC)
    • Aansluiting 2: LC/PC
    Voorraad: 1 stuks 31,- excl. BTW
  • ACT RL9904 glasvezelkabel Artikelnr: 12154926 MPN: RL9904
    • Lengte snoer: 4 m
    • Soort kabel: LSZH
    • Type glasvezel: OS2
    • Aansluiting 1: LC
    Voorraad: 54 stuks 14,- excl. BTW
  • ACT RL9610 glasvezelkabel Artikelnr: 2786891 MPN: RL9610
    • Lengte snoer: 10 m
    • Aansluiting 1: LC
    • Aansluiting 2: LC
    • Kleur kabel: Blauw
    Voorraad: 105 stuks 19,- excl. BTW
  • ACT Multimode 62,5 / 125 DUPLEX LC-SC 15.0m glasvezelkabel Artikelnr: 337786 MPN: RL8015
    • Lengte snoer: 15 m
    • Aansluiting 1: LC
    • Aansluiting 2: SC
    • Kleur kabel: Oranje
    Voorraad: 5 stuks 20,- excl. BTW
  • ACT Singlemode 9 / 125 DUPLEX LC-SC 2.0m glasvezelkabel Artikelnr: 3480841 MPN: RL8902
    • Lengte snoer: 2 m
    • Aansluiting 1: LC
    • Aansluiting 2: SC
    • Kleur kabel: Geel
    Voorraad: 168 stuks 13,- excl. BTW
  • ACT Fiber Optic Patch Cable, LC-ST, Duplex, 62.5/125, 1.0m glasvezelkabel Artikelnr: 4172081 MPN: RL7001
    • Lengte snoer: 1 m
    • Aansluiting 1: LC
    • Aansluiting 2: ST
    • Kleur kabel: Oranje
    Voorraad: 8 stuks 12,- excl. BTW
  • ACT RL7501 glasvezelkabel Artikelnr: 4172131 MPN: RL7501
    • Lengte snoer: 1 m
    • Aansluiting 1: LC
    • Aansluiting 2: ST
    • Kleur kabel: Oranje
    Voorraad: 22 stuks 12,- excl. BTW
  • ACT Multimode 62,5 / 125 DUPLEX SC-LC 5.0m glasvezelkabel Artikelnr: 4172331 MPN: RL8005
    • Lengte snoer: 5 m
    • Aansluiting 1: LC
    • Aansluiting 2: SC
    • Kleur kabel: Oranje
    Voorraad: 28 stuks 14,- excl. BTW
  • ACT RL8601 glasvezelkabel Artikelnr: 4172471 MPN: RL8601
    • Lengte snoer: 1 m
    • Aansluiting 1: LC
    • Aansluiting 2: SC
    • Kleur kabel: Blauw
    Voorraad: 73 stuks 12,- excl. BTW
  • ACT RL8810 glasvezelkabel Artikelnr: 4172581 MPN: RL8810
    • Lengte snoer: 10 m
    • Kleur kabel: Geel
    • Full duplex: Ja
    • Kern-/omhulsel-diameter: 9/125 m
    Voorraad: 44 stuks 22,- excl. BTW
  Feedback