Glasvezelkabels zakelijk kopen - ACES Direct

Glasvezelkabel

  • Gratis bezorging en retourneren 60 dagen bedenktermijn Minimaal 2 jaar garantie
  • ACT RL8503 glasvezelkabel Artikelnr: 4172401 MPN: RL8503
    • Lengte snoer: 3 m
    • Aansluiting 1: LC
    • Aansluiting 2: SC
    • Kleur kabel: Oranje
    Voorraad: 8 stuks 17,- excl. BTW
  • ACT RL8820 glasvezelkabel Artikelnr: 8404653 MPN: RL8820
    • Lengte snoer: 20 m
    • Type glasvezel: OS2
    • Aansluiting 1: 2x SC/APC
    • Aansluiting 2: 2x LC/PC
    Voorraad: 9 stuks 27,- excl. BTW
  • ACT RL1551 glasvezelkabel Artikelnr: 11746495 MPN: RL1551
    • Lengte snoer: 1,5 m
    • Soort kabel: LSZH
    • Type glasvezel: OM2
    • Aansluiting 1: ST
    Voorraad: 6 stuks 21,- excl. BTW
  • ACT RL9900 glasvezelkabel Artikelnr: 11179079 MPN: RL9900
    • Lengte snoer: 0,5 m
    • Soort kabel: LSZH
    • Type glasvezel: OS2
    • Aansluiting 1: LC
    Voorraad: 5 stuks 20,- excl. BTW
  • ACT RL3400 glasvezelkabel Artikelnr: 12942752 MPN: RL3400
    • Lengte snoer: 0,5 m
    • Type glasvezel: OM3
    • Aansluiting 1: 2x LC
    • Aansluiting 2: 2x LC
    Voorraad: 5 stuks 28,- excl. BTW
  • EECONN S15A-000-11004 glasvezelkabel Artikelnr: 11948171 MPN: S15A-000-11004
    • Lengte snoer: 3 m
    • Type glasvezel: OM1
    • Aansluiting 1: SC/PC
    • Aansluiting 2: ST/PC
    Voorraad: 2 stuks 18,- excl. BTW
  • EECONN S15A-000-00704 glasvezelkabel Artikelnr: 11947523 MPN: S15A-000-00704
    • Lengte snoer: 3 m
    • Type glasvezel: OS1/OS2
    • Aansluiting 1: LC/PC
    • Aansluiting 2: LC/PC
    Voorraad: 8 stuks 17,- excl. BTW
  • EECONN S15A-000-00700 glasvezelkabel Artikelnr: 11947515 MPN: S15A-000-00700
    • Lengte snoer: 0,5 m
    • Type glasvezel: OS1/OS2
    • Aansluiting 1: LC/PC
    • Aansluiting 2: LC/PC
    Voorraad: 5 stuks 18,- excl. BTW
  • ACT RL1703 glasvezelkabel Artikelnr: 8656934 MPN: RL1703
    Voorraad: 46 stuks 19,- excl. BTW
  • ACT RL3401 glasvezelkabel Artikelnr: 12942754 MPN: RL3401
    • Lengte snoer: 1 m
    • Type glasvezel: OM3
    • Aansluiting 1: 2x LC
    • Aansluiting 2: 2x LC
    Voorraad: 12 stuks 27,- excl. BTW
  • ACT RL1502 glasvezelkabel Artikelnr: 4171021 MPN: RL1502
    • Lengte snoer: 2 m
    • Aansluiting 1: ST
    • Aansluiting 2: ST
    • Kleur kabel: Oranje
    Voorraad: 19 stuks 16,- excl. BTW
  • ACT RL8601 glasvezelkabel Artikelnr: 4172471 MPN: RL8601
    • Lengte snoer: 1 m
    • Aansluiting 1: LC
    • Aansluiting 2: SC
    • Kleur kabel: Blauw
    Voorraad: 25 stuks 18,- excl. BTW
  • StarTech.com 450FBLCLC2 glasvezelkabel Artikelnr: 11538305 MPN: 450FBLCLC2
    • Lengte snoer: 2 m
    • Type glasvezel: OM4
    • Aansluiting 1: LC
    • Aansluiting 2: LC
    Voorraad: 30 stuks 32,- excl. BTW
  • Intronics Singlemode 9 / 125 DUPLEX 1.0 m glasvezelkabel Artikelnr: 11579729 MPN: EC3901
    • Lengte snoer: 1 m
    • Aansluiting 1: HDMI Type A (Standaard)
    • Aansluiting 2: HDMI Type A (Standaard)
    • Aansluiting 1 type: Mannelijk
    Voorraad: 875 stuks 6,- excl. BTW
  • Ubiquiti Networks UniFi ODN 2m glasvezelkabel Artikelnr: 11584687 MPN: UOC-2
    • Lengte snoer: 2 m
    • Type glasvezel: OM3
    • Aansluiting 1: LC
    • Aansluiting 2: LC
    Voorraad: 35 stuks 16,- excl. BTW
  • Ubiquiti Networks UniFi ODN 5m glasvezelkabel Artikelnr: 11584691 MPN: UOC-5
    • Lengte snoer: 5 m
    • Type glasvezel: OM3
    • Aansluiting 1: LC
    • Aansluiting 2: LC
    Voorraad: 61 stuks 19,- excl. BTW
  • ACT RL2500 glasvezelkabel Artikelnr: 11746499 MPN: RL2500
    • Lengte snoer: 0,5 m
    • Soort kabel: LSZH
    • Type glasvezel: OM2
    • Aansluiting 1: SC
    Voorraad: 12 stuks 17,- excl. BTW
  • EECONN S15A-000-00100 glasvezelkabel Artikelnr: 11947419 MPN: S15A-000-00100
    • Lengte snoer: 0,5 m
    • Type glasvezel: OM2
    • Aansluiting 1: LC/PC
    • Aansluiting 2: LC/PC
    Voorraad: 6 stuks 14,- excl. BTW
  • EECONN S15A-000-00103 glasvezelkabel Artikelnr: 11947425 MPN: S15A-000-00103
    • Lengte snoer: 2 m
    • Type glasvezel: OM2
    • Aansluiting 1: LC/PC
    • Aansluiting 2: LC/PC
    Voorraad: 19 stuks 19,- excl. BTW
  • EECONN S15A-000-00204 glasvezelkabel Artikelnr: 11947459 MPN: S15A-000-00204
    • Lengte snoer: 3 m
    • Type glasvezel: OM3
    • Aansluiting 1: LC/PC
    • Aansluiting 2: LC/PC
    Voorraad: 3 stuks 17,- excl. BTW
  • EECONN S15A-000-00300 glasvezelkabel Artikelnr: 11947483 MPN: S15A-000-00300
    • Lengte snoer: 0,5 m
    • Type glasvezel: OM4
    • Aansluiting 1: LC/PC
    • Aansluiting 2: LC/PC
    Voorraad: 10 stuks 15,- excl. BTW
  • EECONN S15A-000-00301 glasvezelkabel Artikelnr: 11947485 MPN: S15A-000-00301
    • Lengte snoer: 1 m
    • Type glasvezel: OM4
    • Aansluiting 1: LC/PC
    • Aansluiting 2: LC/PC
    Voorraad: 2 stuks 17,- excl. BTW
  • EECONN S15A-000-00303 glasvezelkabel Artikelnr: 11947489 MPN: S15A-000-00303
    • Lengte snoer: 2 m
    • Type glasvezel: OM4
    • Aansluiting 1: LC/PC
    • Aansluiting 2: LC/PC
    Voorraad: 11 stuks 18,- excl. BTW
  • EECONN S15A-000-00723 glasvezelkabel Artikelnr: 11947553 MPN: S15A-000-00723
    • Lengte snoer: 2 m
    • Type glasvezel: OS1/OS2
    • Aansluiting 1: LC/PC
    • Aansluiting 2: LC/PC
    Voorraad: 6 stuks 9,90 excl. BTW
  • EECONN S15A-000-01101 glasvezelkabel Artikelnr: 11947613 MPN: S15A-000-01101
    • Lengte snoer: 1 m
    • Type glasvezel: OM2
    • Aansluiting 1: LC/PC
    • Aansluiting 2: SC/PC
    Voorraad: 1 stuks 18,- excl. BTW
  • EECONN S15A-000-01201 glasvezelkabel Artikelnr: 11947645 MPN: S15A-000-01201
    • Lengte snoer: 1 m
    • Type glasvezel: OM3
    • Aansluiting 1: LC/PC
    • Aansluiting 2: SC/PC
    Voorraad: 2 stuks 18,- excl. BTW
  • EECONN S15A-000-01203 glasvezelkabel Artikelnr: 11947649 MPN: S15A-000-01203
    • Lengte snoer: 2 m
    • Type glasvezel: OM3
    • Aansluiting 1: LC/PC
    • Aansluiting 2: SC/PC
    Voorraad: 13 stuks 17,- excl. BTW
  • EECONN S15A-000-01725 glasvezelkabel Artikelnr: 11947749 MPN: S15A-000-01725
    • Lengte snoer: 5 m
    • Type glasvezel: OS1/OS2
    • Aansluiting 1: LC/PC
    • Aansluiting 2: SC/PC
    Voorraad: 18 stuks 14,- excl. BTW
  • EECONN S15A-000-02204 glasvezelkabel Artikelnr: 11947841 MPN: S15A-000-02204
    • Lengte snoer: 3 m
    • Type glasvezel: OM3
    • Aansluiting 1: LC/PC
    • Aansluiting 2: ST/PC
    Voorraad: 2 stuks 21,- excl. BTW
  • EECONN S15A-000-10202 glasvezelkabel Artikelnr: 11948039 MPN: S15A-000-10202
    • Lengte snoer: 1,5 m
    • Type glasvezel: OM3
    • Aansluiting 1: SC/PC
    • Aansluiting 2: SC/PC
    Voorraad: 32 stuks 15,- excl. BTW
  Feedback