Glasvezelkabels zakelijk kopen - ACES Direct

Glasvezelkabel

  • Gratis bezorging en retourneren 60 dagen bedenktermijn Minimaal 2 jaar garantie
  • Intronics SC-SC 9/125 Duplex 3.0m glasvezelkabel Artikelnr: 11579733 MPN: EC3903
    • Lengte snoer: 3 m
    • Aansluiting 1: HDMI Type A (Standaard)
    • Aansluiting 2: HDMI Type A (Standaard)
    • Aansluiting 1 type: Mannelijk
    1000+ stuks 6,90 excl. BTW
  • ACT 1m 50/125m OM4 glasvezelkabel Artikelnr: 6455275 MPN: RL9701
    • Lengte snoer: 1 m
    • Aansluiting 1: LC
    • Aansluiting 2: LC
    • Geslacht connector: Mannelijk/Mannelijk
    Voorraad: 580 stuks 16,- excl. BTW
  • ACT 2m 50/125m OM4 glasvezelkabel Artikelnr: 6455277 MPN: RL9702
    • Lengte snoer: 2 m
    • Aansluiting 1: LC
    • Aansluiting 2: LC
    • Geslacht connector: Mannelijk/Mannelijk
    Voorraad: 728 stuks 21,- excl. BTW
  • StarTech.com 7m LC/LC SM glasvezelkabel Artikelnr: 7582413 MPN: SMFIBLCLC7
    • Lengte snoer: 7 m
    • Aansluiting 1: LC
    • Aansluiting 2: LC
    • Geslacht connector: Mannelijk/Mannelijk
    Voorraad: 3 stuks 44,- excl. BTW
  • Intronics Singlemode 9 / 125 DUPLEX 1.0 m glasvezelkabel Artikelnr: 11579729 MPN: EC3901
    • Lengte snoer: 1 m
    • Aansluiting 1: HDMI Type A (Standaard)
    • Aansluiting 2: HDMI Type A (Standaard)
    • Aansluiting 1 type: Mannelijk
    1000+ stuks 6,- excl. BTW
  • ACT RL9900 glasvezelkabel Artikelnr: 11179079 MPN: RL9900
    • Lengte snoer: 0,5 m
    • Soort kabel: LSZH
    • Type glasvezel: OS2
    • Aansluiting 1: LC
    Voorraad: 168 stuks 17,- excl. BTW
  • StarTech.com 450FBLCLC2 glasvezelkabel Artikelnr: 11538305 MPN: 450FBLCLC2
    • Lengte snoer: 2 m
    • Type glasvezel: OM4
    • Aansluiting 1: LC
    • Aansluiting 2: LC
    Voorraad: 1 stuks 32,- excl. BTW
  • Ubiquiti Networks UniFi ODN 0.5m glasvezelkabel Artikelnr: 11584683 MPN: UOC-0.5
    • Lengte snoer: 0,5 m
    • Type glasvezel: OM3
    • Aansluiting 1: LC
    • Aansluiting 2: LC
    Voorraad: 102 stuks 17,- excl. BTW
  • Ubiquiti Networks UniFi ODN 1m glasvezelkabel Artikelnr: 11584685 MPN: UOC-1
    • Lengte snoer: 1 m
    • Type glasvezel: OM3
    • Aansluiting 1: LC
    • Aansluiting 2: LC
    Voorraad: 22 stuks 20,- excl. BTW
  • ACT RL1551 glasvezelkabel Artikelnr: 11746495 MPN: RL1551
    • Lengte snoer: 1,5 m
    • Soort kabel: LSZH
    • Type glasvezel: OM2
    • Aansluiting 1: ST
    Voorraad: 6 stuks 19,- excl. BTW
  • ACT RL2500 glasvezelkabel Artikelnr: 11746499 MPN: RL2500
    • Lengte snoer: 0,5 m
    • Soort kabel: LSZH
    • Type glasvezel: OM2
    • Aansluiting 1: SC
    Voorraad: 12 stuks 15,- excl. BTW
  • ACT RL9700 glasvezelkabel Artikelnr: 11746521 MPN: RL9700
    • Lengte snoer: 0,5 m
    • Soort kabel: LSZH
    • Type glasvezel: OM4
    • Aansluiting 1: LC
    Voorraad: 232 stuks 16,- excl. BTW
  • EECONN S15A-000-00303 glasvezelkabel Artikelnr: 11947489 MPN: S15A-000-00303
    • Lengte snoer: 2 m
    • Type glasvezel: OM4
    • Aansluiting 1: LC/PC
    • Aansluiting 2: LC/PC
    Voorraad: 11 stuks 16,- excl. BTW
  • EECONN S15A-000-00700 glasvezelkabel Artikelnr: 11947515 MPN: S15A-000-00700
    • Lengte snoer: 0,5 m
    • Type glasvezel: OS1/OS2
    • Aansluiting 1: LC/PC
    • Aansluiting 2: LC/PC
    Voorraad: 5 stuks 17,- excl. BTW
  • EECONN S15A-000-00704 glasvezelkabel Artikelnr: 11947523 MPN: S15A-000-00704
    • Lengte snoer: 3 m
    • Type glasvezel: OS1/OS2
    • Aansluiting 1: LC/PC
    • Aansluiting 2: LC/PC
    Voorraad: 6 stuks 18,- excl. BTW
  • EECONN S15A-000-00723 glasvezelkabel Artikelnr: 11947553 MPN: S15A-000-00723
    • Lengte snoer: 2 m
    • Type glasvezel: OS1/OS2
    • Aansluiting 1: LC/PC
    • Aansluiting 2: LC/PC
    Voorraad: 6 stuks 9,90 excl. BTW
  • EECONN S15A-000-01201 glasvezelkabel Artikelnr: 11947645 MPN: S15A-000-01201
    • Lengte snoer: 1 m
    • Type glasvezel: OM3
    • Aansluiting 1: LC/PC
    • Aansluiting 2: SC/PC
    Voorraad: 2 stuks 18,- excl. BTW
  • EECONN S15A-000-01203 glasvezelkabel Artikelnr: 11947649 MPN: S15A-000-01203
    • Lengte snoer: 2 m
    • Type glasvezel: OM3
    • Aansluiting 1: LC/PC
    • Aansluiting 2: SC/PC
    Voorraad: 7 stuks 16,- excl. BTW
  • EECONN S15A-000-01725 glasvezelkabel Artikelnr: 11947749 MPN: S15A-000-01725
    • Lengte snoer: 5 m
    • Type glasvezel: OS1/OS2
    • Aansluiting 1: LC/PC
    • Aansluiting 2: SC/PC
    Voorraad: 16 stuks 13,- excl. BTW
  • EECONN S15A-000-10202 glasvezelkabel Artikelnr: 11948039 MPN: S15A-000-10202
    • Lengte snoer: 1,5 m
    • Type glasvezel: OM3
    • Aansluiting 1: SC/PC
    • Aansluiting 2: SC/PC
    Voorraad: 32 stuks 16,- excl. BTW
  • EECONN S15A-000-10203 glasvezelkabel Artikelnr: 11948041 MPN: S15A-000-10203
    • Lengte snoer: 2 m
    • Type glasvezel: OM3
    • Aansluiting 1: SC/PC
    • Aansluiting 2: SC/PC
    Voorraad: 26 stuks 17,- excl. BTW
  • EECONN S15A-000-11004 glasvezelkabel Artikelnr: 11948171 MPN: S15A-000-11004
    • Lengte snoer: 3 m
    • Type glasvezel: OM1
    • Aansluiting 1: SC/PC
    • Aansluiting 2: ST/PC
    Voorraad: 1 stuks 17,- excl. BTW
  • EECONN S15A-000-20005 glasvezelkabel Artikelnr: 11948375 MPN: S15A-000-20005
    • Lengte snoer: 5 m
    • Type glasvezel: OM1
    • Aansluiting 1: ST/PC
    • Aansluiting 2: ST/PC
    Voorraad: 7 stuks 19,- excl. BTW
  • ACT RL3400 glasvezelkabel Artikelnr: 12942752 MPN: RL3400
    • Lengte snoer: 0,5 m
    • Type glasvezel: OM3
    • Aansluiting 1: 2x LC
    • Aansluiting 2: 2x LC
    Voorraad: 24 stuks 24,- excl. BTW
  • ACT RL3401 glasvezelkabel Artikelnr: 12942754 MPN: RL3401
    • Lengte snoer: 1 m
    • Type glasvezel: OM3
    • Aansluiting 1: 2x LC
    • Aansluiting 2: 2x LC
    Voorraad: 50 stuks 27,- excl. BTW
  • StarTech.com DACSFP10G1M glasvezelkabel Artikelnr: 13541008 MPN: DACSFP10G1M
    • Lengte snoer: 1 m
    • Aansluiting 1: SFP+
    • Aansluiting 2: SFP+
    • Geslacht connector: Mannelijk/Mannelijk
    Voorraad: 4 stuks 39,- excl. BTW
  • ACT Multimode 62,5 / 125 DUPLEX LC-LC 1.0m glasvezelkabel Artikelnr: 196181 MPN: RL9001
    • Lengte snoer: 1 m
    • Aansluiting 1: LC
    • Aansluiting 2: LC
    • Kleur kabel: Oranje
    Voorraad: 56 stuks 19,- excl. BTW
  • ACT Fiber optic ST-ST simplex adapter glasvezelkabel Artikelnr: 205813 MPN: EA1001
    • Aansluiting 1: ST
    • Aansluiting 2: ST
    • Kleur kabel: Blauw
    • HS code: 8544200090
    Voorraad: 212 stuks 5,50 excl. BTW
  • ACT Singlemode 9 / 125 DUPLEX LC-SC 5.0m glasvezelkabel Artikelnr: 3480861 MPN: RL8905
    • Lengte snoer: 5 m
    • Aansluiting 1: LC
    • Aansluiting 2: SC
    • Kleur kabel: Geel
    Voorraad: 42 stuks 19,- excl. BTW
  • ACT Fiber Optic Patch Cable, LC-ST, Duplex, 62.5/125, 3.0m glasvezelkabel Artikelnr: 355771 MPN: RL7003
    • Lengte snoer: 3 m
    • Aansluiting 1: LC
    • Aansluiting 2: ST
    • Kleur kabel: Oranje
    Voorraad: 36 stuks 21,- excl. BTW
  Feedback