Glasvezelkabels zakelijk kopen - ACES Direct
Gratis bezorging en retourneren 60 dagen bedenktermijn Minimaal 2 jaar garantie Klantbeoordeling: 8,8

Glasvezelkabel

  • Gratis bezorging en retourneren 60 dagen bedenktermijn Minimaal 2 jaar garantie
  • Mikrotik Q+DA0001 glasvezelkabel Artikelnr: 13360358 MPN: Q+DA0001
    • Snoerlengte: 1 m
    • Aansluiting 1: QSFP+
    • Aansluiting 2: QSFP+
    • Aansluiting 1 type: Mannelijk
    Voorraad: 7 stuks 50,- excl. BTW
  • Connect 85551 glasvezelkabel Artikelnr: 9148452 MPN: 392527
    • Snoerlengte: 3 m
    • Type glasvezel: OM4
    • Aansluiting 1: LC/UPC
    • Aansluiting 2: LC/UPC
    Voorraad: 94 stuks 11,- excl. BTW
  • ACT 10m 50/125m OM4 glasvezelkabel Artikelnr: 6455283 MPN: RL9710
    • Snoerlengte: 10 m
    • Aansluiting 1: LC
    • Aansluiting 2: LC
    • Aansluiting 1 type: Mannelijk
    Voorraad: 268 stuks 33,- excl. BTW
  • Ubiquiti Networks UniFi ODN 1m glasvezelkabel Artikelnr: 11584685 MPN: UOC-1
    • Snoerlengte: 1 m
    • Type glasvezel: OM3
    • Aansluiting 1: LC
    • Aansluiting 2: LC
    Voorraad: 68 stuks 14,- excl. BTW
  • Ubiquiti Networks UniFi ODN 2m glasvezelkabel Artikelnr: 11584687 MPN: UOC-2
    • Snoerlengte: 2 m
    • Type glasvezel: OM3
    • Aansluiting 1: LC
    • Aansluiting 2: LC
    Voorraad: 86 stuks 16,- excl. BTW
  • ACT RL9700 glasvezelkabel Artikelnr: 11746521 MPN: RL9700
    • Snoerlengte: 0,5 m
    • Type glasvezel: OM4
    • Aansluiting 1: LC
    • Aansluiting 2: LC
    Voorraad: 146 stuks 19,- excl. BTW
  • ACT 2m 50/125m OM4 glasvezelkabel Artikelnr: 6455277 MPN: RL9702
    • Snoerlengte: 2 m
    • Aansluiting 1: LC
    • Aansluiting 2: LC
    • Aansluiting 1 type: Mannelijk
    Voorraad: 588 stuks 20,- excl. BTW
  • EECONN S15A-000-00203 glasvezelkabel Artikelnr: 11947457 MPN: S15A-000-00203
    • Snoerlengte: 2 m
    • Type glasvezel: OM3
    • Aansluiting 1: LC/PC
    • Aansluiting 2: LC/PC
    Voorraad: 2 stuks 16,- excl. BTW
  • ACT LC-LC 9/125um OS1 Duplex 2m (RL9902) glasvezelkabel Artikelnr: 4172931 MPN: RL9902
    • Snoerlengte: 2 m
    • Aansluiting 1: LC
    • Aansluiting 2: LC
    • Kleur van het product: Geel
    Voorraad: 347 stuks 20,- excl. BTW
  • ACT 0.5m 62.5/125m OM1 glasvezelkabel Artikelnr: 6455271 MPN: RL9000
    • Snoerlengte: 0,5 m
    • Aansluiting 1: LC
    • Aansluiting 2: LC
    • Aansluiting 1 type: Mannelijk
    Voorraad: 47 stuks 18,- excl. BTW
  • C2G USB Verl. Delock USB3.0 A -> A St/Bu 1.00m zwart Artikelnr: 15401090 MPN: 85054
    • Snoerlengte: 1 m
    • USB-versie: USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
    • Aansluiting 1: USB A
    • Aansluiting 2: USB A
    Voorraad: 94 stuks 10,50 excl. BTW
  • ACT RL1710 glasvezelkabel Artikelnr: 8653465 MPN: RL1710
    • Snoerlengte: 10 m
    • Type glasvezel: OS2
    • Aansluiting 1: LC
    • Aansluiting 2: LC
    Voorraad: 8 stuks 25,- excl. BTW
  • ACT LC-LC 9/125um OS1 Duplex 3m (RL9903) glasvezelkabel Artikelnr: 4172941 MPN: RL9903
    • Snoerlengte: 3 m
    • Aansluiting 1: LC
    • Aansluiting 2: LC
    • Kleur van het product: Geel
    Voorraad: 519 stuks 20,- excl. BTW
  • ACT LC-LC 9/125um OS1 Duplex 5m (RL9905) glasvezelkabel Artikelnr: 4172951 MPN: RL9905
    • Snoerlengte: 5 m
    • Aansluiting 1: LC
    • Aansluiting 2: LC
    • Kleur van het product: Geel
    Voorraad: 168 stuks 21,- excl. BTW
  • ACT Fiber Optic Patch Cable, LC-ST, Duplex, 62.5/125, 3.0m glasvezelkabel Artikelnr: 355771 MPN: RL7003
    • Snoerlengte: 3 m
    • Aansluiting 1: LC
    • Aansluiting 2: ST
    • Kleur van het product: Oranje
    Voorraad: 46 stuks 19,- excl. BTW
  • ACT RL9953 glasvezelkabel Artikelnr: 12154928 MPN: RL9953
    • Snoerlengte: 2,5 m
    • Type glasvezel: OS2
    • Aansluiting 1: LC
    • Aansluiting 2: LC
    Voorraad: 149 stuks 19,- excl. BTW
  • ACT RL3400 glasvezelkabel Artikelnr: 12942752 MPN: RL3400
    • Snoerlengte: 0,5 m
    • Type glasvezel: OM3
    • Aansluiting 1: 2x LC
    • Aansluiting 2: 2x LC
    Voorraad: 10 stuks 26,- excl. BTW
  • ACT RL5801 glasvezelkabel Artikelnr: 11121683 MPN: RL5801
    • Snoerlengte: 1 m
    • Type glasvezel: OM5
    • Aansluiting 1: LC
    • Aansluiting 2: LC
    Voorraad: 8 stuks 21,- excl. BTW
  • ACT RL3451 glasvezelkabel Artikelnr: 12942778 MPN: RL3451
    • Snoerlengte: 1,5 m
    • Type glasvezel: OM3
    • Aansluiting 1: 2x LC
    • Aansluiting 2: 2x LC
    Voorraad: 46 stuks 30,- excl. BTW
  • StarTech.com FIBLCLC1 glasvezelkabel Artikelnr: 6572435 MPN: FIBLCLC1
    • Snoerlengte: 1 m
    • Aansluiting 1: LC
    • Aansluiting 2: LC
    • Aansluiting 1 type: Mannelijk
    Voorraad: 46 stuks 24,- excl. BTW
  • StarTech.com A50FBLCLC2 glasvezelkabel Artikelnr: 6572279 MPN: A50FBLCLC2
    • Snoerlengte: 2 m
    • Type glasvezel: OM3
    • Aansluiting 1: LC
    • Aansluiting 2: LC
    Voorraad: 73 stuks 25,- excl. BTW
  • EECONN S15A-000-00002 glasvezelkabel Artikelnr: 11947391 MPN: S15A-000-00002
    • Snoerlengte: 1,5 m
    • Type glasvezel: OM1
    • Aansluiting 1: LC/PC
    • Aansluiting 2: LC/PC
    Voorraad: 11 stuks 15,- excl. BTW
  • StarTech.com 50FIBLCSC3 glasvezelkabel Artikelnr: 6572277 MPN: 50FIBLCSC3
    • Snoerlengte: 3 m
    • Type glasvezel: OM2
    • Aansluiting 1: LC
    • Aansluiting 2: SC
    Voorraad: 18 stuks 25,- excl. BTW
  • StarTech.com FIBLCLC2 glasvezelkabel Artikelnr: 6572439 MPN: FIBLCLC2
    • Snoerlengte: 2 m
    • Aansluiting 1: LC
    • Aansluiting 2: LC
    • Aansluiting 1 type: Mannelijk
    Voorraad: 10 stuks 25,- excl. BTW
  • StarTech.com FIBLCLC3 glasvezelkabel Artikelnr: 6572441 MPN: FIBLCLC3
    • Snoerlengte: 3 m
    • Aansluiting 1: LC
    • Aansluiting 2: LC
    • Aansluiting 1 type: Mannelijk
    Voorraad: 19 stuks 26,- excl. BTW
  • ACT 1m 50/125m OM4 glasvezelkabel Artikelnr: 6455275 MPN: RL9701
    • Snoerlengte: 1 m
    • Aansluiting 1: LC
    • Aansluiting 2: LC
    • Aansluiting 1 type: Mannelijk
    Voorraad: 716 stuks 16,50 excl. BTW
  • StarTech.com SMFIBLCSC1 glasvezelkabel Artikelnr: 6573507 MPN: SMFIBLCSC1
    • Snoerlengte: 1 m
    • Aansluiting 1: LC
    • Aansluiting 2: SC
    • Aansluiting 1 type: Mannelijk
    Voorraad: 13 stuks 31,- excl. BTW
  • ACT 15m 50/125m OM4 glasvezelkabel Artikelnr: 6455261 MPN: RL8715
    • Snoerlengte: 15 m
    • Aansluiting 1: LC
    • Aansluiting 2: SC
    • Aansluiting 1 type: Mannelijk
    Voorraad: 7 stuks 42,- excl. BTW
  • ACT RL2802 glasvezelkabel Artikelnr: 9518701 MPN: RL2802
    • Snoerlengte: 2 m
    • Type glasvezel: OS2
    • Aansluiting 1: LC/APC
    • Aansluiting 2: LC/UPC
    Voorraad: 53 stuks 19,- excl. BTW
  • StarTech.com A50FBLCLC3 glasvezelkabel Artikelnr: 7553533 MPN: A50FBLCLC3
    • Snoerlengte: 3 m
    • Type glasvezel: OM3
    • Aansluiting 1: LC
    • Aansluiting 2: LC
    Voorraad: 87 stuks 33,- excl. BTW
  Feedback