Glasvezelkabels zakelijk kopen - ACES Direct

Glasvezelkabel

  • Gratis bezorging en retourneren 60 dagen bedenktermijn Minimaal 2 jaar garantie
  • DELL 470-AAVK glasvezelkabel Artikelnr: 8761988 MPN: 470-AAVK
    • Lengte snoer: 0,5 m
    • Aansluiting 1: SFP+
    • Aansluiting 2: SFP+
    • Geslacht connector: Male connector / Male connector
    Voorraad: 3 stuks 27,- excl. BTW
  • StarTech.com A50FBLCSC1 glasvezelkabel Artikelnr: 10654567 MPN: A50FBLCSC1
    • Lengte snoer: 1 m
    • Type glasvezel: OM3
    • Aansluiting 1: LC
    • Aansluiting 2: SC
    Voorraad: 11 stuks 19,- excl. BTW
  • StarTech.com A50FBLCSC5 glasvezelkabel Artikelnr: 10654569 MPN: A50FBLCSC5
    • Lengte snoer: 5 m
    • Type glasvezel: OM3
    • Aansluiting 1: LC
    • Aansluiting 2: SC
    Voorraad: 27 stuks 24,- excl. BTW
  • ACT RL1800 glasvezelkabel Artikelnr: 11179069 MPN: RL1800
    • Lengte snoer: 0,5 m
    • Soort kabel: LSZH
    • Type glasvezel: OS2
    • Aansluiting 1: LC
    Voorraad: 8 stuks 15,- excl. BTW
  • ACT RL3900 glasvezelkabel Artikelnr: 11179073 MPN: RL3900
    • Lengte snoer: 0,5 m
    • Soort kabel: LSZH
    • Type glasvezel: OS2
    • Aansluiting 1: SC
    Voorraad: 4 stuks 15,- excl. BTW
  • StarTech.com 450FBLCLC1 glasvezelkabel Artikelnr: 11287725 MPN: 450FBLCLC1
    • Lengte snoer: 1 m
    • Type glasvezel: OM4
    • Aansluiting 1: LC
    • Aansluiting 2: LC
    Voorraad: 27 stuks 31,- excl. BTW
  • StarTech.com 450FBLCLC3 glasvezelkabel Artikelnr: 11542585 MPN: 450FBLCLC3
    • Lengte snoer: 3 m
    • Type glasvezel: OM4
    • Aansluiting 1: LC
    • Aansluiting 2: LC
    Voorraad: 3 stuks 33,- excl. BTW
  • Intronics SC-SC 9/125 Duplex 3.0m glasvezelkabel Artikelnr: 11579733 MPN: EC3903
    • Lengte snoer: 3 m
    • Aansluiting 1: HDMI Type A (Standaard)
    • Aansluiting 2: HDMI Type A (Standaard)
    • Aansluiting 1 type: Mannelijk
    Voorraad: 36 stuks 6,90 excl. BTW
  • ACT RL9700 glasvezelkabel Artikelnr: 11746521 MPN: RL9700
    • Lengte snoer: 0,5 m
    • Soort kabel: LSZH
    • Type glasvezel: OM4
    • Aansluiting 1: LC
    Voorraad: 109 stuks 16,- excl. BTW
  • EECONN S15A-000-00100 glasvezelkabel Artikelnr: 11947419 MPN: S15A-000-00100
    • Lengte snoer: 0,5 m
    • Type glasvezel: OM2
    • Aansluiting 1: LC/PC
    • Aansluiting 2: LC/PC
    Voorraad: 2 stuks 14,- excl. BTW
  • EECONN S15A-000-00101 glasvezelkabel Artikelnr: 11947421 MPN: S15A-000-00101
    • Lengte snoer: 1 m
    • Type glasvezel: OM2
    • Aansluiting 1: LC/PC
    • Aansluiting 2: LC/PC
    Voorraad: 7 stuks 14,- excl. BTW
  • EECONN S15A-000-00102 glasvezelkabel Artikelnr: 11947423 MPN: S15A-000-00102
    • Lengte snoer: 1,5 m
    • Type glasvezel: OM2
    • Aansluiting 1: LC/PC
    • Aansluiting 2: LC/PC
    Voorraad: 3 stuks 15,- excl. BTW
  • EECONN S15A-000-00200 glasvezelkabel Artikelnr: 11947451 MPN: S15A-000-00200
    • Lengte snoer: 0,5 m
    • Type glasvezel: OM3
    • Aansluiting 1: LC/PC
    • Aansluiting 2: LC/PC
    Voorraad: 13 stuks 14,- excl. BTW
  • EECONN S15A-000-00202 glasvezelkabel Artikelnr: 11947455 MPN: S15A-000-00202
    • Lengte snoer: 1,5 m
    • Type glasvezel: OM3
    • Aansluiting 1: LC/PC
    • Aansluiting 2: LC/PC
    Voorraad: 5 stuks 15,- excl. BTW
  • EECONN S15A-000-00203 glasvezelkabel Artikelnr: 11947457 MPN: S15A-000-00203
    • Lengte snoer: 2 m
    • Type glasvezel: OM3
    • Aansluiting 1: LC/PC
    • Aansluiting 2: LC/PC
    Voorraad: 20 stuks 16,- excl. BTW
  • EECONN S15A-000-00204 glasvezelkabel Artikelnr: 11947459 MPN: S15A-000-00204
    • Lengte snoer: 3 m
    • Type glasvezel: OM3
    • Aansluiting 1: LC/PC
    • Aansluiting 2: LC/PC
    Voorraad: 8 stuks 16,- excl. BTW
  • EECONN S15A-000-00205 glasvezelkabel Artikelnr: 11947461 MPN: S15A-000-00205
    • Lengte snoer: 5 m
    • Type glasvezel: OM3
    • Aansluiting 1: LC/PC
    • Aansluiting 2: LC/PC
    Voorraad: 15 stuks 18,- excl. BTW
  • EECONN S15A-000-00300 glasvezelkabel Artikelnr: 11947483 MPN: S15A-000-00300
    • Lengte snoer: 0,5 m
    • Type glasvezel: OM4
    • Aansluiting 1: LC/PC
    • Aansluiting 2: LC/PC
    Voorraad: 4 stuks 14,- excl. BTW
  • EECONN S15A-000-00301 glasvezelkabel Artikelnr: 11947485 MPN: S15A-000-00301
    • Lengte snoer: 1 m
    • Type glasvezel: OM4
    • Aansluiting 1: LC/PC
    • Aansluiting 2: LC/PC
    Voorraad: 6 stuks 15,- excl. BTW
  • EECONN S15A-000-00305 glasvezelkabel Artikelnr: 11947493 MPN: S15A-000-00305
    • Lengte snoer: 5 m
    • Type glasvezel: OM4
    • Aansluiting 1: LC/PC
    • Aansluiting 2: LC/PC
    Voorraad: 24 stuks 20,- excl. BTW
  • EECONN S15A-000-00703 glasvezelkabel Artikelnr: 11947521 MPN: S15A-000-00703
    • Lengte snoer: 2 m
    • Type glasvezel: OS1/OS2
    • Aansluiting 1: LC/PC
    • Aansluiting 2: LC/PC
    Voorraad: 6 stuks 14,90 excl. BTW
  • EECONN S15A-000-00704 glasvezelkabel Artikelnr: 11947523 MPN: S15A-000-00704
    • Lengte snoer: 3 m
    • Type glasvezel: OS1/OS2
    • Aansluiting 1: LC/PC
    • Aansluiting 2: LC/PC
    Voorraad: 12 stuks 15,50 excl. BTW
  • ACT RL9904 glasvezelkabel Artikelnr: 12154926 MPN: RL9904
    • Lengte snoer: 4 m
    • Soort kabel: LSZH
    • Type glasvezel: OS2
    • Aansluiting 1: LC
    Voorraad: 51 stuks 18,- excl. BTW
  • ACT RL7780 glasvezelkabel Artikelnr: 12380032 MPN: RL7780
    • Lengte snoer: 20 m
    • Type glasvezel: OM4
    • Aansluiting 1: MPO/MTP
    • Aansluiting 2: MPO/MTP
    Voorraad: 6 stuks 218,- excl. BTW
  • ACT RL8603 glasvezelkabel Artikelnr: 2786861 MPN: RL8603
    • Lengte snoer: 3 m
    • Aansluiting 1: LC
    • Aansluiting 2: SC
    • Kleur kabel: Blauw
    Voorraad: 33 stuks 18,- excl. BTW
  • ACT Multimode 62,5 / 125 DUPLEX LC-SC 15.0m glasvezelkabel Artikelnr: 337786 MPN: RL8015
    • Lengte snoer: 15 m
    • Aansluiting 1: LC
    • Aansluiting 2: SC
    • Kleur kabel: Oranje
    Voorraad: 5 stuks 26,- excl. BTW
  • ACT Singlemode 9 / 125 DUPLEX LC-SC 2.0m glasvezelkabel Artikelnr: 3480841 MPN: RL8902
    • Lengte snoer: 2 m
    • Aansluiting 1: LC
    • Aansluiting 2: SC
    • Kleur kabel: Geel
    Voorraad: 158 stuks 17,- excl. BTW
  • ACT Fiber Optic Patch Cable, LC-ST, Duplex, 62.5/125, 1.0m glasvezelkabel Artikelnr: 4172081 MPN: RL7001
    • Lengte snoer: 1 m
    • Aansluiting 1: LC
    • Aansluiting 2: ST
    • Kleur kabel: Oranje
    Voorraad: 34 stuks 16,- excl. BTW
  • ACT Multimode 62,5 / 125 DUPLEX SC-LC 5.0m glasvezelkabel Artikelnr: 4172331 MPN: RL8005
    • Lengte snoer: 5 m
    • Aansluiting 1: LC
    • Aansluiting 2: SC
    • Kleur kabel: Oranje
    Voorraad: 10 stuks 19,- excl. BTW
  • ACT RL8601 glasvezelkabel Artikelnr: 4172471 MPN: RL8601
    • Lengte snoer: 1 m
    • Aansluiting 1: LC
    • Aansluiting 2: SC
    • Kleur kabel: Blauw
    Voorraad: 100 stuks 16,- excl. BTW
  Feedback