Glasvezelkabels zakelijk kopen - ACES Direct
Gratis bezorging en retourneren 60 dagen bedenktermijn Minimaal 2 jaar garantie Klantbeoordeling: 8,8

Glasvezelkabel

  • Gratis bezorging en retourneren 60 dagen bedenktermijn Minimaal 2 jaar garantie
  • Ubiquiti Networks UACC-AOC-SFP10-20M glasvezelkabel Artikelnr: 18803478 MPN: UACC-AOC-SFP10-20M
    • Snoerlengte: 20 m
    • Aansluiting 1: SFP+
    • Aansluiting 2: SFP+
    • Aansluiting 1 type: Mannelijk
    Voorraad: 35 stuks 109,- excl. BTW
  • ACT RL8302 glasvezelkabel Artikelnr: 15394856 MPN: RL8302
    • Snoerlengte: 2 m
    • Type glasvezel: OM3
    • Aansluiting 1: 2x LC
    • Aansluiting 2: 2x LC
    Voorraad: 14 stuks 19,90 excl. BTW
  • ACT LC-LC 9/125um OS1 Duplex 1m (RL9901) glasvezelkabel Artikelnr: 4172921 MPN: RL9901
    • Snoerlengte: 1 m
    • Aansluiting 1: LC
    • Aansluiting 2: LC
    • Kleur van het product: Geel
    Voorraad: 509 stuks 15,90 excl. BTW
  • C2G 3m LC/ST Duplex 62.5/125 Multimode Fibre Cable w/ Clips glasvezelkabel Artikelnr: 15401122 MPN: 85074
    • Snoerlengte: 2 m
    • USB-versie: USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
    • Aansluiting 1: USB A
    • Aansluiting 2: Micro-USB B
    Voorraad: 7 stuks 13,50 excl. BTW
  • ACT RL9907 glasvezelkabel Artikelnr: 7555931 MPN: RL9907
    • Snoerlengte: 7 m
    • Type glasvezel: OS2
    • Aansluiting 1: 2x LC
    • Aansluiting 2: 2x LC
    Voorraad: 91 stuks 19,- excl. BTW
  • ACT RL9607 glasvezelkabel Artikelnr: 7555927 MPN: RL9607
    • Snoerlengte: 7 m
    • Type glasvezel: OM3
    • Aansluiting 1: 2x LC
    • Aansluiting 2: 2x LC
    Voorraad: 132 stuks 22,- excl. BTW
  • ACT RL1502 glasvezelkabel Artikelnr: 4171021 MPN: RL1502
    • Snoerlengte: 2 m
    • Aansluiting 1: ST
    • Aansluiting 2: ST
    • Kleur van het product: Oranje
    Voorraad: 4 stuks 15,90 excl. BTW
  • ACT LC-LC 9/125um OS1 Duplex 2m (RL9902) glasvezelkabel Artikelnr: 4172931 MPN: RL9902
    • Snoerlengte: 2 m
    • Aansluiting 1: LC
    • Aansluiting 2: LC
    • Kleur van het product: Geel
    Voorraad: 217 stuks 16,50 excl. BTW
  • ACT RL8951 glasvezelkabel Artikelnr: 4172631 MPN: RL8951
    • Snoerlengte: 1,5 m
    • Aansluiting 1: LC
    • Aansluiting 2: SC
    • Kleur van het product: Geel
    Voorraad: 22 stuks 15,90 excl. BTW
  • ACT RL3951 glasvezelkabel Artikelnr: 4171691 MPN: RL3951
    • Snoerlengte: 1,5 m
    • Aansluiting 1: SC
    • Aansluiting 2: SC
    • Kleur van het product: Geel
    Voorraad: 14 stuks 15,50 excl. BTW
  • ACT 1m 50/125m OM4 glasvezelkabel Artikelnr: 6455275 MPN: RL9701
    • Snoerlengte: 1 m
    • Aansluiting 1: LC
    • Aansluiting 2: LC
    • Aansluiting 1 type: Mannelijk
    Voorraad: 52 stuks 16,50 excl. BTW
  • ACT RL8903 glasvezelkabel Artikelnr: 3480851 MPN: RL8903
    • Snoerlengte: 3 m
    • Aansluiting 1: LC
    • Aansluiting 2: SC
    • Kleur van het product: Geel
    Voorraad: 48 stuks 16,50 excl. BTW
  • ACT LC-LC 9/125um OS1 Duplex 1.5m (RL9951) glasvezelkabel Artikelnr: 4173021 MPN: RL9951
    • Snoerlengte: 1,5 m
    • Aansluiting 1: LC
    • Aansluiting 2: LC
    • Kleur van het product: Geel
    Voorraad: 8 stuks 15,90 excl. BTW
  • ACT RL9602 glasvezelkabel Artikelnr: 4172851 MPN: RL9602
    • Snoerlengte: 2 m
    • Aansluiting 1: LC
    • Aansluiting 2: LC
    • Kleur van het product: Blauw
    Voorraad: 376 stuks 16,90 excl. BTW
  • ACT RL3602 glasvezelkabel Artikelnr: 4171501 MPN: RL3602
    • Snoerlengte: 2 m
    • Aansluiting 1: SC
    • Aansluiting 2: SC
    • Kleur van het product: Blauw
    Voorraad: 15 stuks 15,90 excl. BTW
  • ACT Fiber Optic Patch Cable, LC-ST, Duplex, 62.5/125, 2.0m glasvezelkabel Artikelnr: 2824981 MPN: RL7002
    • Snoerlengte: 2 m
    • Aansluiting 1: LC
    • Aansluiting 2: ST
    • Kleur van het product: Oranje
    Voorraad: 9 stuks 15,90 excl. BTW
  • ACT LC-LC 9/125um OS1 Duplex 3m (RL9903) glasvezelkabel Artikelnr: 4172941 MPN: RL9903
    • Snoerlengte: 3 m
    • Aansluiting 1: LC
    • Aansluiting 2: LC
    • Kleur van het product: Geel
    Voorraad: 612 stuks 16,90 excl. BTW
  • ACT Fiber Optic Patch Cable, LC-ST, Duplex, 62.5/125, 3.0m glasvezelkabel Artikelnr: 355771 MPN: RL7003
    • Snoerlengte: 3 m
    • Aansluiting 1: LC
    • Aansluiting 2: ST
    • Kleur van het product: Oranje
    Voorraad: 59 stuks 16,90 excl. BTW
  • ACT 2m 50/125m OM4 glasvezelkabel Artikelnr: 6455253 MPN: RL8702
    • Snoerlengte: 2 m
    • Aansluiting 1: LC
    • Aansluiting 2: SC
    • Aansluiting 1 type: Mannelijk
    Voorraad: 45 stuks 17,50 excl. BTW
  • ACT RL8851 glasvezelkabel Artikelnr: 15025584 MPN: RL8851
    • Snoerlengte: 1,5 m
    • Type glasvezel: OS2
    • Aansluiting 1: SC/APC
    • Aansluiting 2: LC/PC
    Voorraad: 12 stuks 16,90 excl. BTW
  • ACT RL7605 glasvezelkabel Artikelnr: 9242576 MPN: RL7605
    • Snoerlengte: 5 m
    • Type glasvezel: OM3
    • Aansluiting 1: 2x LC
    • Aansluiting 2: 2x ST
    Voorraad: 4 stuks 19,90 excl. BTW
  • ACT RL3603 glasvezelkabel Artikelnr: 4171511 MPN: RL3603
    • Snoerlengte: 3 m
    • Aansluiting 1: SC
    • Aansluiting 2: SC
    • Kleur van het product: Blauw
    Voorraad: 19 stuks 16,90 excl. BTW
  • ACT RL8803 glasvezelkabel Artikelnr: 4172561 MPN: RL8803
    • Snoerlengte: 3 m
    • Kleur van het product: Geel
    • Full duplex: Ja
    • Code geharmoniseerd systeem (HS): 85447000
    Voorraad: 53 stuks 17,90 excl. BTW
  • ACT RL1603 glasvezelkabel Artikelnr: 8648717 MPN: RL1603
    • Snoerlengte: 3 m
    • Type glasvezel: OS2
    • Aansluiting 1: SC
    • Aansluiting 2: SC
    Voorraad: 15 stuks 16,90 excl. BTW
  • ACT RL1701 glasvezelkabel Artikelnr: 8656930 MPN: RL1701
    • Snoerlengte: 1 m
    • Type glasvezel: OS2
    • Aansluiting 1: 2x LC
    • Aansluiting 2: 2x LC
    Voorraad: 36 stuks 16,90 excl. BTW
  • ACT OM4, SC-SC, 50/125, 3m glasvezelkabel Artikelnr: 6455233 MPN: RL3703
    • Snoerlengte: 3 m
    • Soort kabel: OFC
    • Aansluiting 1: SC
    • Aansluiting 2: SC
    Voorraad: 5 stuks 18,90 excl. BTW
  • ACT RL9603 glasvezelkabel Artikelnr: 2786881 MPN: RL9603
    • Snoerlengte: 3 m
    • Aansluiting 1: LC
    • Aansluiting 2: LC
    • Kleur van het product: Blauw
    Voorraad: 131 stuks 17,90 excl. BTW
  • ACT 2m 50/125m OM4 glasvezelkabel Artikelnr: 6455277 MPN: RL9702
    • Snoerlengte: 2 m
    • Aansluiting 1: LC
    • Aansluiting 2: LC
    • Aansluiting 1 type: Mannelijk
    Voorraad: 256 stuks 17,90 excl. BTW
  • ACT RL1703 glasvezelkabel Artikelnr: 8656934 MPN: RL1703
    • Snoerlengte: 3 m
    • Type glasvezel: OS2
    • Aansluiting 1: 2x LC
    • Aansluiting 2: 2x LC
    Voorraad: 19 stuks 18,50 excl. BTW
  • ACT RL9605 glasvezelkabel Artikelnr: 2825011 MPN: RL9605
    • Snoerlengte: 5 m
    • Aansluiting 1: LC
    • Aansluiting 2: LC
    • Kleur van het product: Blauw
    Voorraad: 224 stuks 20,- excl. BTW
  Feedback