De Equip shop - ACES Direct

Equip

  • Gratis bezorging en retourneren 60 dagen bedenktermijn Minimaal 2 jaar garantie
  • Equip 127603 network splitter Metallic, Wit Artikelnr: 11464351 MPN: 127603
    • Kabel standaard: Cat5e
    • Kleur van het product: Metallic, Wit
    • Lengte snoer: 0,15 m
    • RJ-45 uitgang ports: 2
    Voorraad: 9 stuks 11,90 excl. BTW
  • Equip 208014 patch paneel 1U Artikelnr: 12982784 MPN: 208014
    • Aantal poorten: 12
    • Aansluiting(en): RJ-45
    • Contact geleider materiaal: Goud
    • Ondersteundende kabel types: Cat6
    Levertijd: Onbekend 47,- excl. BTW
  • Equip 227308 patch paneel Artikelnr: 12982788 MPN: 227308
    • Aantal poorten: 8
    • Aansluiting(en): RJ-45
    • Contact geleider materiaal: Goud
    • Ondersteundende kabel types: Cat5e
    Levertijd: Onbekend 28,- excl. BTW
  • Equip 326316 patch paneel 1U Artikelnr: 12982802 MPN: 326316
    • Aantal poorten: 16
    • Aansluiting(en): RJ-45
    • Contact geleider materiaal: Goud
    • Ondersteundende kabel types: Cat6
    Levertijd: Onbekend 69,- excl. BTW
  • Equip 326324 patch paneel 1U Artikelnr: 12982804 MPN: 326324
    • Aantal poorten: 24
    • Aansluiting(en): RJ-45
    • Contact geleider materiaal: Goud
    • Ondersteundende kabel types: Cat6
    Levertijd: Onbekend 89,09 excl. BTW
  • Equip 326416 patch paneel 1U Artikelnr: 12982808 MPN: 326416
    • Aantal poorten: 16
    • Aansluiting(en): RJ-45
    • Contact geleider materiaal: Goud
    • Ondersteundende kabel types: Cat6
    Levertijd: Onbekend 79,- excl. BTW
  • Equip 25224307 glasvezelkabel Artikelnr: 12907228 MPN: 25224307
    • Lengte snoer: 3 m
    • Type glasvezel: OM3
    • Aansluiting 1: ST
    • Aansluiting 2: ST
    Levertijd: Onbekend 18,- excl. BTW
  • Equip 25224507 glasvezelkabel Artikelnr: 12907230 MPN: 25224507
    • Lengte snoer: 5 m
    • Type glasvezel: OM3
    • Aansluiting 1: ST
    • Aansluiting 2: ST
    Levertijd: Onbekend 20,- excl. BTW
  • Equip 25555307 glasvezelkabel Artikelnr: 12907248 MPN: 25555307
    • Lengte snoer: 3 m
    • Type glasvezel: OM4
    • Aansluiting 1: MTP
    • Aansluiting 2: MTP
    Levertijd: Onbekend 107,- excl. BTW
  • Equip 25555407 glasvezelkabel Artikelnr: 12907250 MPN: 25555407
    • Lengte snoer: 7 m
    • Type glasvezel: OM4
    • Aansluiting 1: MTP
    • Aansluiting 2: MTP
    Levertijd: Onbekend 168,- excl. BTW
  • Equip 25555607 glasvezelkabel Artikelnr: 12907254 MPN: 25555607
    • Lengte snoer: 10 m
    • Type glasvezel: OM4
    • Aansluiting 1: MTP
    • Aansluiting 2: MTP
    Levertijd: Onbekend 154,- excl. BTW
  • Equip 25555707 glasvezelkabel Artikelnr: 12907256 MPN: 25555707
    • Lengte snoer: 15 m
    • Type glasvezel: OM4
    • Aansluiting 1: MTP
    • Aansluiting 2: MTP
    Levertijd: Onbekend 345,- excl. BTW
  • Equip 25555807 glasvezelkabel Artikelnr: 12907258 MPN: 25555807
    • Lengte snoer: 20 m
    • Type glasvezel: OM4
    • Aansluiting 1: MTP
    • Aansluiting 2: MTP
    Levertijd: Onbekend 379,- excl. BTW
  • Equip 25556307 glasvezelkabel Artikelnr: 12907260 MPN: 25556307
    • Lengte snoer: 3 m
    • Type glasvezel: OM4
    • Aansluiting 1: MTP
    • Aansluiting 2: 4x LC
    Levertijd: Onbekend 83,- excl. BTW
  • Equip 25556407 glasvezelkabel Artikelnr: 12907262 MPN: 25556407
    • Lengte snoer: 7 m
    • Type glasvezel: OM4
    • Aansluiting 1: MTP
    • Aansluiting 2: 4x LC
    Levertijd: Onbekend 155,- excl. BTW
  • Equip 25556507 glasvezelkabel Artikelnr: 12907264 MPN: 25556507
    • Lengte snoer: 5 m
    • Type glasvezel: OM4
    • Aansluiting 1: MTP
    • Aansluiting 2: 4x LC
    Levertijd: Onbekend 97,- excl. BTW
  • Equip 25556607 glasvezelkabel Artikelnr: 12907266 MPN: 25556607
    • Lengte snoer: 10 m
    • Type glasvezel: OM4
    • Aansluiting 1: MTP
    • Aansluiting 2: 4x LC
    Levertijd: Onbekend 160,- excl. BTW
  • Equip 25556807 glasvezelkabel Artikelnr: 12907268 MPN: 25556807
    • Lengte snoer: 20 m
    • Type glasvezel: OM4
    • Aansluiting 1: MTP
    • Aansluiting 2: 4x LC
    Levertijd: Onbekend 224,- excl. BTW
  • Equip 25557307 glasvezelkabel Artikelnr: 12907270 MPN: 25557307
    • Lengte snoer: 3 m
    • Type glasvezel: OM4
    • Aansluiting 1: MTP
    • Aansluiting 2: 4x SC
    Levertijd: Onbekend 88,- excl. BTW
  • Equip 25557407 glasvezelkabel Artikelnr: 12907272 MPN: 25557407
    • Lengte snoer: 7 m
    • Type glasvezel: OM4
    • Aansluiting 1: MTP
    • Aansluiting 2: 4x SC
    Levertijd: Onbekend 108,- excl. BTW
  • Equip 25557507 glasvezelkabel Artikelnr: 12907274 MPN: 25557507
    • Lengte snoer: 5 m
    • Type glasvezel: OM4
    • Aansluiting 1: MTP
    • Aansluiting 2: 4x SC
    Levertijd: Onbekend 97,- excl. BTW
  • Equip 25557607 glasvezelkabel Artikelnr: 12907276 MPN: 25557607
    • Lengte snoer: 10 m
    • Type glasvezel: OM4
    • Aansluiting 1: MTP
    • Aansluiting 2: 4x SC
    Levertijd: Onbekend 179,- excl. BTW
  • Equip 25557707 glasvezelkabel Artikelnr: 12907278 MPN: 25557707
    • Lengte snoer: 15 m
    • Type glasvezel: OM4
    • Aansluiting 1: MTP
    • Aansluiting 2: 4x SC
    Levertijd: Onbekend 145,- excl. BTW
  • Equip 25557807 glasvezelkabel Artikelnr: 12907280 MPN: 25557807
    • Lengte snoer: 20 m
    • Type glasvezel: OM4
    • Aansluiting 1: MTP
    • Aansluiting 2: 4x SC
    Levertijd: Onbekend 169,- excl. BTW
  • Equip 129404 kabel krimper Krimptang Zwart, Blauw Artikelnr: 12982764 MPN: 129404
    • Gewicht: 570 g
    • Breedte verpakking: 120 mm
    • Diepte verpakking: 10 mm
    • Hoogte verpakking: 292 mm
    Levertijd: Onbekend 67,- excl. BTW
  • Equip 326348 patch paneel 1U Artikelnr: 13176302 MPN: 326348
    • Aantal poorten: 48
    • Aansluiting(en): RJ-45
    • Contact geleider materiaal: Goud
    • Ondersteundende kabel types: Cat6
    Levertijd: Onbekend 135,- excl. BTW
  • Equip 333282 energiedistributie 1U Zwart 9 AC-uitgang(en) Artikelnr: 11464583 MPN: 333282
    • Rackcapaciteit: 1U
    • Montage: Horizontaal
    • Materiaal behuizing: Kunststof
    • Kleur van het product: Zwart
    Voorraad: 2 stuks 24,- excl. BTW
  • Equip 14709207 audio kabel 2,5 m 3.5mm 2 x RCA Zwart Artikelnr: 11932407 MPN: 14709207
    • Lengte snoer: 2,5 m
    • Aansluiting 1: 3.5mm
    • Aansluiting 2: 2 x RCA
    • Aansluiting 1 type: Mannelijk
    Voorraad: 1 stuks 14,50 excl. BTW
  • Equip 33428103 energiedistributie 1U Zwart 23 AC-uitgang(en) Artikelnr: 12907480 MPN: 33428103
    • Rackcapaciteit: 1U
    • Montage: Verticaal
    • Materiaal behuizing: Aluminium
    • Kleur van het product: Zwart
    Levertijd: Onbekend 81,- excl. BTW
  • Equip 40143307 netwerk kabel Artikelnr: 12907710 MPN: 40143307
    • Lengte snoer: 100 m
    • Kabel standaard: Cat5e
    • Kabelafscherming: F/UTP (FTP)
    • Materiaal buitenmantel: Halogeenvrij
    Levertijd: Onbekend 55,- excl. BTW
  Feedback