De Inline shop - ACES Direct

Inline

  • Gratis bezorging en retourneren 60 dagen bedenktermijn Minimaal 2 jaar garantie
  • InLine 35610 USB-kabel 1 m Zwart Artikelnr: 4397931 MPN: 35610
    • Lengte snoer: 1 m
    • Aansluiting 1 type: Mannelijk
    • Aansluiting 2 type: Vrouwelijk
    • Kleur van het product: Zwart
    Voorraad: 135 stuks 44,- excl. BTW
  • InLine ICY BOX IB-CB005 HDMI Zwart Artikelnr: 10627099 MPN: 31604
    • Aansluiting 1: HDMI
    • Aansluiting 2: HDMI
    • Geslacht connector: Female connector / Female connector
    • Contact geleider materiaal: Goud
    Levertijd: Onbekend 12,- excl. BTW
  • InLine C2G Cat6a STP 0.5m netwerkkabel 0,5 m Grijs Artikelnr: 11541283 MPN: 89900
    • Lengte snoer: 0,5 m
    • Aansluiting 1: RJ-45
    • Aansluiting 2: RJ-45
    • Kleur kabel: Grijs
    Levertijd: Onbekend 10,50 excl. BTW
  • InLine LC/ST, 7.5 m glasvezelkabel Artikelnr: 9329159 MPN: 88607
    • SFP transceiver type: Vezel-optiek
    • Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit/s
    • Soort aansluiting: mini-GBIC
    • Multi-mode glasvezelkabel (MMF) ondersteund: Ja
    Levertijd: Onbekend 45,43 excl. BTW
  • Inline Power supply cord EU, 3 m, black, for EU Artikelnr: 12207152 MPN: Kaltkkabel2
    1000+ stuks 11,- excl. BTW
  • InLine HR06 NiMh-Accu 2300mAh AA Artikelnr: 6606081 MPN: 131802800
    Voorraad: 1 stuks 8,90 excl. BTW
  • InLine CR1620 3Volt Artikelnr: 6606097 MPN: 150803456
    Voorraad: 20 stuks 4,50 excl. BTW
  • 1 
  Feedback