Glasvezelkabels zakelijk kopen - ACES Direct
Gratis bezorging en retourneren 60 dagen bedenktermijn Minimaal 2 jaar garantie Klantbeoordeling: 8,8

Glasvezelkabel

  • Gratis bezorging en retourneren 60 dagen bedenktermijn Minimaal 2 jaar garantie
  • StarTech.com 50FIBLCLC1 glasvezelkabel Artikelnr: 6572259 MPN: 50FIBLCLC1
    • Snoerlengte: 1 m
    • Type glasvezel: OM2
    • Aansluiting 1: LC
    • Aansluiting 2: LC
    Voorraad: 8 stuks 25,- excl. BTW
  • StarTech.com A50FBLCSC5 glasvezelkabel Artikelnr: 10654569 MPN: A50FBLCSC5
    • Snoerlengte: 5 m
    • Type glasvezel: OM3
    • Aansluiting 1: LC
    • Aansluiting 2: SC
    Voorraad: 6 stuks 34,- excl. BTW
  • Connect 391662 glasvezelkabel Artikelnr: 9147920 MPN: 391662
    • Snoerlengte: 3 m
    • Type glasvezel: OM4
    • Aansluiting 1: SC
    • Aansluiting 2: LC
    Voorraad: 113 stuks 12,- excl. BTW
  • StarTech.com A50FBLCLC1 glasvezelkabel Artikelnr: 8071741 MPN: A50FBLCLC1
    • Snoerlengte: 1 m
    • Type glasvezel: OM3
    • Aansluiting 1: LC
    • Aansluiting 2: LC
    Voorraad: 51 stuks 31,- excl. BTW
  • StarTech.com A50FBLCSC1 glasvezelkabel Artikelnr: 10654567 MPN: A50FBLCSC1
    • Snoerlengte: 1 m
    • Type glasvezel: OM3
    • Aansluiting 1: LC
    • Aansluiting 2: SC
    Voorraad: 24 stuks 25,- excl. BTW
  • ACT Fiber Optic Patch Cable, LC-ST, Duplex, 62.5/125, 3.0m glasvezelkabel Artikelnr: 355771 MPN: RL7003
    • Snoerlengte: 3 m
    • Aansluiting 1: LC
    • Aansluiting 2: ST
    • Kleur van het product: Oranje
    Voorraad: 44 stuks 17,- excl. BTW
  • StarTech.com 450FBLCLC3 glasvezelkabel Artikelnr: 11542585 MPN: 450FBLCLC3
    • Snoerlengte: 3 m
    • Type glasvezel: OM4
    • Aansluiting 1: LC
    • Aansluiting 2: LC
    Voorraad: 74 stuks 50,- excl. BTW
  • Ewent EL8901 glasvezelkabel Artikelnr: 11178805 MPN: EL8901
    • Snoerlengte: 1 m
    • Type glasvezel: OS2
    • Aansluiting 1: 2x LC
    • Aansluiting 2: 2x SC
    Voorraad: 4 stuks 14,- excl. BTW
  • ACT RL9990 glasvezelkabel Artikelnr: 9110476 MPN: RL9990
    • Snoerlengte: 0,5 m
    • Type glasvezel: OS2
    • Aansluiting 1: LC
    • Aansluiting 2: LC
    Voorraad: 6 stuks 13,- excl. BTW
  • ACT RL9752 glasvezelkabel Artikelnr: 11746523 MPN: RL9752
    • Snoerlengte: 0,25 m
    • Type glasvezel: OM4
    • Aansluiting 1: LC
    • Aansluiting 2: LC
    Voorraad: 25 stuks 19,- excl. BTW
  • ACT RL8500 glasvezelkabel Artikelnr: 11746515 MPN: RL8500
    • Snoerlengte: 0,5 m
    • Type glasvezel: OM2
    • Aansluiting 1: LC
    • Aansluiting 2: SC
    Voorraad: 10 stuks 18,- excl. BTW
  • ACT RL1502 glasvezelkabel Artikelnr: 4171021 MPN: RL1502
    • Snoerlengte: 2 m
    • Aansluiting 1: ST
    • Aansluiting 2: ST
    • Kleur van het product: Oranje
    Voorraad: 9 stuks 19,- excl. BTW
  • ACT RL7902 glasvezelkabel Artikelnr: 4172231 MPN: RL7902
    • Snoerlengte: 2 m
    • Aansluiting 1: LC
    • Aansluiting 2: ST
    • Kleur van het product: Geel
    Voorraad: 8 stuks 19,- excl. BTW
  • ACT LC-LC 9/125um OS1 Duplex 1m (RL9901) glasvezelkabel Artikelnr: 4172921 MPN: RL9901
    • Snoerlengte: 1 m
    • Aansluiting 1: LC
    • Aansluiting 2: LC
    • Kleur van het product: Geel
    Voorraad: 221 stuks 18,- excl. BTW
  • ACT RL9700 glasvezelkabel Artikelnr: 11746521 MPN: RL9700
    • Snoerlengte: 0,5 m
    • Type glasvezel: OM4
    • Aansluiting 1: LC
    • Aansluiting 2: LC
    Voorraad: 281 stuks 18,- excl. BTW
  • ACT RL8505 glasvezelkabel Artikelnr: 4172411 MPN: RL8505
    • Snoerlengte: 5 m
    • Aansluiting 1: LC
    • Aansluiting 2: SC
    • Kleur van het product: Oranje
    Voorraad: 4 stuks 22,- excl. BTW
  • ACT LC-LC 9/125um OS1 Duplex 3m (RL9903) glasvezelkabel Artikelnr: 4172941 MPN: RL9903
    • Snoerlengte: 3 m
    • Aansluiting 1: LC
    • Aansluiting 2: LC
    • Kleur van het product: Geel
    Voorraad: 320 stuks 19,- excl. BTW
  • ACT RL1701 glasvezelkabel Artikelnr: 8656930 MPN: RL1701
    • Snoerlengte: 1 m
    • Type glasvezel: OS2
    • Aansluiting 1: 2x LC
    • Aansluiting 2: 2x LC
    Voorraad: 48 stuks 19,- excl. BTW
  • ACT 1m 50/125m OM4 glasvezelkabel Artikelnr: 6455275 MPN: RL9701
    • Snoerlengte: 1 m
    • Aansluiting 1: LC
    • Aansluiting 2: LC
    • Aansluiting 1 type: Mannelijk
    Voorraad: 364 stuks 17,- excl. BTW
  • ACT RL9603 glasvezelkabel Artikelnr: 2786881 MPN: RL9603
    • Snoerlengte: 3 m
    • Aansluiting 1: LC
    • Aansluiting 2: LC
    • Kleur van het product: Blauw
    Voorraad: 608 stuks 18,- excl. BTW
  • ACT 2m 50/125m OM4 glasvezelkabel Artikelnr: 6455277 MPN: RL9702
    • Snoerlengte: 2 m
    • Aansluiting 1: LC
    • Aansluiting 2: LC
    • Aansluiting 1 type: Mannelijk
    Voorraad: 445 stuks 20,- excl. BTW
  • ACT Singlemode 9 / 125 DUPLEX LC-SC 2.0m glasvezelkabel Artikelnr: 3480841 MPN: RL8902
    • Snoerlengte: 2 m
    • Aansluiting 1: LC
    • Aansluiting 2: SC
    • Kleur van het product: Geel
    Voorraad: 26 stuks 17,- excl. BTW
  • ACT RL9602 glasvezelkabel Artikelnr: 4172851 MPN: RL9602
    • Snoerlengte: 2 m
    • Aansluiting 1: LC
    • Aansluiting 2: LC
    • Kleur van het product: Blauw
    Voorraad: 628 stuks 17,- excl. BTW
  • ACT 5m 50/125m OM4 glasvezelkabel Artikelnr: 6455281 MPN: RL9705
    • Snoerlengte: 5 m
    • Type glasvezel: OM4
    • Aansluiting 1: LC
    • Aansluiting 2: LC
    Voorraad: 367 stuks 24,- excl. BTW
  • ACT RL1710 glasvezelkabel Artikelnr: 8653465 MPN: RL1710
    • Snoerlengte: 10 m
    • Type glasvezel: OS2
    • Aansluiting 1: LC
    • Aansluiting 2: LC
    Voorraad: 17 stuks 27,- excl. BTW
  • ACT RL8951 glasvezelkabel Artikelnr: 4172631 MPN: RL8951
    • Snoerlengte: 1,5 m
    • Aansluiting 1: LC
    • Aansluiting 2: SC
    • Kleur van het product: Geel
    Voorraad: 13 stuks 16,- excl. BTW
  • ACT 1.5m 50/125m OM4 glasvezelkabel Artikelnr: 6455293 MPN: RL9751
    • Snoerlengte: 1,5 m
    • Aansluiting 1: LC
    • Aansluiting 2: LC
    • Aansluiting 1 type: Mannelijk
    Voorraad: 319 stuks 18,- excl. BTW
  • ACT RL8903 glasvezelkabel Artikelnr: 3480851 MPN: RL8903
    • Snoerlengte: 3 m
    • Aansluiting 1: LC
    • Aansluiting 2: SC
    • Kleur van het product: Geel
    Voorraad: 14 stuks 17,- excl. BTW
  • ACT RL8602 glasvezelkabel Artikelnr: 2786851 MPN: RL8602
    • Snoerlengte: 2 m
    • Aansluiting 1: LC
    • Aansluiting 2: SC
    • Kleur van het product: Blauw
    Voorraad: 24 stuks 17,- excl. BTW
  • ACT 2m 50/125m OM4 glasvezelkabel Artikelnr: 6455253 MPN: RL8702
    • Snoerlengte: 2 m
    • Aansluiting 1: LC
    • Aansluiting 2: SC
    • Aansluiting 1 type: Mannelijk
    Voorraad: 17 stuks 18,- excl. BTW
  Feedback