ACES Direct levert alleen aan zakelijke klanten
1.355,- excl. BTW
StarTech.com 10 Gigabit glasvezel SFP+ ontvanger module
StarTech.com 10 Gigabit glasvezel SFP+ ontvanger module

StarTech.com 10 Gigabit glasvezel SFP+ ontvanger module Artikelnr: 10657321 MPN: SFP10GERST EAN: 0065030868624

StarTech.com 10 Gigabit glasvezel SFP+ ontvanger module
StarTech.com 10 Gigabit glasvezel SFP+ ontvanger module
StarTech.com 10 Gigabit glasvezel SFP+ ontvanger module
  • 10000 Megabit per seconde Overdrachtssnelheid (max)
  • SFP+ Soort aansluiting
  • LC Vezel-optische connector
  • IEEE 802.3ae Netwerkstandaard
  • ER SFP transceiver type
 
Levertijd:
1 werkdag
 
Voorraad: Op voorraad:
1-4 stuks
 
Verwachte voorraad op:
1.355,- excl. BTW
Gratis bezorging
- +
1.355,- excl. BTW
Artikelnr. 10657321 Fabr. nr. SFP10GERST EAN 0065030868624

Beknopte specificaties

  • 10000 Megabit per seconde Overdrachtssnelheid (max)
  • SFP+ Soort aansluiting
  • LC Vezel-optische connector
  • IEEE 802.3ae Netwerkstandaard
  • ER SFP transceiver type
Bekijk alle specificaties

Informatie

StarTech.com Cisco SFP-10G-ER compatibel SFP+ 10 Gigabit glasvezel 10GBase-ER SFP+ ontvanger module SM LC 40 km 1550nm

Deze StarTech.com 10 gigabit SFP+ is vervaardigd voor betrouwbare netwerkverbindingen.

Deze 10GBase-ER SFP+ biedt 10 gigabit connectiviteit via single-mode glasvezelkabel, met een bereik tot 40 km.

Gebouwd voor betrouwbare netwerkprestaties
Deze 10 GbE SFP+ wordt vervaardigd door StarTech.com om OEM-specificaties te vervullen of te overtreffen en voldoet aan de MSA (Multi-Source Agreement) normen in de bedrijfstak. StarTech.com streeft de hoogste kwaliteitsnormen na en biedt een uitgebreid scala aan netwerkproducten zoals koperen en glasvezelnetwerkkaarten, glasvezel mediaconverters, Ethernet switches en draadloze producten.

Volledig compatibel met Cisco en andere grote merken
Deze 10 gigabit single-mode SFP+ is vervaardigd volgens de hoogste kwaliteitsnormen en is 100% Cisco-compatibel, gelijkwaardig aan de Cisco SFP-10G-ER SFP+ transceiver. De StarTech.com SFP+ transceiver is geconfigureerd en volledig getest om te garanderen dat hij naadloos werkt met Cisco of andere belangrijke merken netwerkapparatuur.

U kunt ervan verzekerd zijn dat het gebruik van SFP+ producten van StarTech.

Comfortabel en schaalbaar
Deze glasvezel SFP+ transceiver biedt zowel gemak als schaalbaarheid en is volledig hot-pluggable, waardoor u hem kunt installeren zonder het netwerkverkeer te onderbreken of uw apparatuur opnieuw te moeten starten. Hij vormt een veelzijdige en voordelige oplossing, die compatibel is met een breed scala aan 10 gigabit netwerkapparaten.

Ideaal voor gebruik in Cisco-switches, -routers en andere netwerkapparatuur, biedt de SFP+ optische transceiver betrouwbare prestaties, waardoor u uw netwerk voordelig naar externe segmenten kunt uitbreiden.

U kunt vertrouwen op SFP10GERST voor betrouwbare prestaties, gedekt door een levenslange garantie en gratis levenslange technische ondersteuning.

10 Gigabit glasvezel SFP+ ontvanger module Cisco SFP-10G-ER compatibel SM LC 40 km, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, IEEE 802.3ae, ER, Vezel-optiek

Specificaties

Netwerk
Uitleg over 'Overdrachtssnelheid (max)'.
De maximale (theoretische) snelheid waarop het apparaat data kan verzenden en ontvangen. In de praktijk is de snelheid vaak lager, want zij is van veel factoren afhankelijk, onder andere van de snelheid van de computers die verbonden zijn, de kwaliteit van de bedrading en/of obstakels zoals muren, in geval van een draadloos netwerk.
Overdrachtssnelheid (max)
10000 Megabit per seconde
Soort aansluiting
SFP+
Uitleg over 'Vezel-optische connector'.
This terminates the end of an optical fiber, and enables quicker connection and disconnection than splicing. The connectors mechanically couple and align the cores of fibers so light can pass. Better connectors lose very little light due to reflection or misalignment of the fibers. In all there have been about 100 types of optic fiber connectors produced.
Vezel-optische connector
LC
Uitleg over 'Netwerkstandaard'.
The way in which the network is working, e.g. IEEE 802.11a, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g.
Netwerkstandaard
IEEE 802.3ae
SFP transceiver type
ER
Prestatie
Uitleg over 'Soort kabel'.
Type of cable e.g. electicity cable, optical cable.
Soort kabel
Vezel-optiek
Single-mode glasvezelkabel (SMF) ondersteund
   ja
Uitleg over 'Golflengte'.
The distance over which a wave repeats itself. The wavelength determines the characteristics of the wave e.g. red light has a different wavelength to blue light.
Golflengte
1550 Nanometers
Uitleg over 'Kleur van het product'.
The colour e.g. red, blue, green, black, white.
Kleur van het product
Zilver
Materiaal behuizing
Aluminium
Uitleg over 'Hot-plug ondersteuning'.
Description of Hot-Plug support features for the product
Hot-plug ondersteuning
   ja
Uitleg over 'Maximaal bereik'.
The greatest distance over which the data/signal can be transferred.
Maximaal bereik
40000 Meters
Uitleg over 'Duplex systeem'.
A duplex communication system is a point-to-point system composed of two connected parties or devices that can communicate with one another in both directions, simultaneously.
Duplex systeem
Volledig
Uitleg over 'Land van herkomst'.
Country where the device is made.
Land van herkomst
China
Digital Diagnostics Monitoring (DDM)
   ja
Technische details
Uitleg over 'Full duplex'.
Een full-duplex-systeem staat tweewegcommunicatie toe en - in tegenstelling tot half-duplex, staat toe dat dit gelijktijdig gebeurt.
Full duplex
   ja
Eisen aan de omgeving
Uitleg over 'Temperatuur, in bedrijf'.
The minimum and maximum temperatures at which the product can be safely operated.
Temperatuur, in bedrijf
0 - 70 graden Celcius
Uitleg over 'Temp. bij opslag'.
The minimum and maximum temperatures at which the product can be safely stored.
Temp. bij opslag
-40 - 85 graden Celcius
Uitleg over 'Rel. luchtvochtigheid in bedrijf'.
Relatieve Luchtvochtigheid is de hoeveelheid waterdamp die de lucht bevat in verhouding (in procenten) tot de hoeveelheid water die de lucht bij die temperatuur maximaal zou kunnen bevatten (100%), koude lucht kan bijvoorbeeld minder water bevatten dan warme. Als de lucht afkoelt en de relatieve luchtvochtigheid daardoor boven de 100% komt, condenseert de waterdamp en krijgt men water.
Rel. luchtvochtigheid in bedrijf
5 - 95 procent
Gewicht en omvang
Uitleg over 'Breedte'.
The measurement or extent of something from side to side.
Breedte
13.9 Millimeter
Uitleg over 'Diepte'.
The distance from the front to the back of something.
Diepte
58.4 Millimeter
Uitleg over 'Hoogte'.
Hoogte van het product
Hoogte
12.6 Millimeter
Uitleg over 'Gewicht'.
Gewicht van het product zonder verpakking (nettogewicht). Zo mogelijk wordt hier het nettogewicht van het product gegeven inclusief standaardaccessoires en -supplies. Fabrikanten stellen soms het gewicht van hun product te rooskleurig voor, door het basisgewicht te geven zonder standaardaccessoires en -supplies.
Gewicht
30 Gram
Uitleg over 'Breedte verpakking'.
The distance from one side of the packaging to the other.
Breedte verpakking
90 Millimeter
Uitleg over 'Diepte verpakking'.
The distance from the front to the back of the packaging.
Diepte verpakking
120 Millimeter
Uitleg over 'Hoogte verpakking'.
The distance from the top to the bottom of the packaging.
Hoogte verpakking
30 Millimeter
Uitleg over 'Gewicht verpakking'.
Gewicht van het verpakte product in gram.
Gewicht verpakking
100 Gram
Certificaten
Certificering
CE, FCC, UL
Uitleg over 'RoHS compliance'.
De Restriction of Hazardous Substances (RoHS) Richtlijn van de EU heeft als doel om een aantal gevaarlijke substanties aan banden te leggen die vaak gebruikt worden in elektrische en elektronische apparatuur. Een RoHS compliant produkt is getest op de aanwezigheid van Lood (Pb), Cadmium (Cd), Kwik (Hg), Hexavalent chroom (Hex-Cr), Polybroombifenylen (PBB), en Polybroomdifenylethers (PBDE). PBB en PBDE zijn vuurvertragers die in verschillende plastics voorkomen. Voor Cadmium en Hex-Cr, geldt dat er minder dan 0,01% van de stof in mag zitten. Voor Lood, PBB, en PBDE, mag er niet meer dan 0,1% van de stof in een materiaal zitten. Ieder RoHS compliant component mag niet meer dan 100 ppm kwik bevatten en het kwik mag er niet met opzet in opgenomen zijn. In de EU is sommig militaire of medische apparatuur uitgezonderd van de RoHS-richtlijn.
RoHS compliance
   ja
Inhoud van de verpakking
Uitleg over 'Aantal inbegrepen producten'.
The number of products that are included in the package.
Aantal inbegrepen producten
1 stuk(s)
HS code
HS code
85176200

Garantie

Alternatieven

  Feedback