ACES Direct levert alleen aan zakelijke klanten
33,90 excl. BTW
TP-LINK 10/100Mbps Single-mode Media Converter 1310nm
TP-LINK 10/100Mbps Single-mode Media Converter 1310nm

TP-LINK 10/100Mbps Single-mode Media Converter 1310nm Artikelnr: 2483152 MPN: MC110CS EAN: 6935364030407

TP-LINK 10/100Mbps Single-mode Media Converter 1310nm
  • UTP 3, 4, 5e, 5 Bekabelingstechnologie
  • Bedraad Verbindingstechn.
  • 20000 Meters Maximaal bereik
  • 1310 Nanometers Golflengte
  • 0 - 40 graden Celcius Temperatuur, in bedrijf
 
Levertijd:
1 werkdag
 
Voorraad: Op voorraad:
1-4 stuks
 
Verwachte voorraad op:
33,90 excl. BTW
Gratis bezorging
- +
33,90 excl. BTW
Artikelnr. 2483152 Fabr. nr. MC110CS EAN 6935364030407

Beknopte specificaties

  • UTP 3, 4, 5e, 5 Bekabelingstechnologie
  • Bedraad Verbindingstechn.
  • 20000 Meters Maximaal bereik
  • 1310 Nanometers Golflengte
  • 0 - 40 graden Celcius Temperatuur, in bedrijf
Bekijk alle specificaties

Informatie

MC110CS 1x 100M SC, 1x 100M RJ45, IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x
TP-LINK 10/100Mbps Single-mode Media Converter. Bekabelingstechnologie: UTP 3, 4, 5e, 5. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 20000 m, Golflengte: 1310 nm. Certificering: FCC, CE. Afmetingen (BxDxH): 94,5 x 73 x 27 mm, Voldoet aan industriestandaarden: IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x

Specificaties

Netwerk
Uitleg over 'Bekabelingstechnologie'.
Type of cable technology performance; including the fiber or cable type
Bekabelingstechnologie
UTP 3, 4, 5e, 5
Verbindingsmogelijkheden
Uitleg over 'Verbindingstechn.'.
De technologie die het apparaat gebruikt om verbinding te maken:
draadloos
met draad
Verbindingstechn.
Bedraad
Prestatie
Uitleg over 'Maximaal bereik'.
The greatest distance over which the data/signal can be transferred.
Maximaal bereik
20000 Meters
Uitleg over 'Golflengte'.
The distance over which a wave repeats itself. The wavelength determines the characteristics of the wave e.g. red light has a different wavelength to blue light.
Golflengte
1310 Nanometers
Eisen aan de omgeving
Uitleg over 'Temperatuur, in bedrijf'.
The minimum and maximum temperatures at which the product can be safely operated.
Temperatuur, in bedrijf
0 - 40 graden Celcius
Uitleg over 'Temp. bij opslag'.
The minimum and maximum temperatures at which the product can be safely stored.
Temp. bij opslag
-40 - 70 graden Celcius
Uitleg over 'Rel. luchtvochtigheid in bedrijf'.
Relatieve Luchtvochtigheid is de hoeveelheid waterdamp die de lucht bevat in verhouding (in procenten) tot de hoeveelheid water die de lucht bij die temperatuur maximaal zou kunnen bevatten (100%), koude lucht kan bijvoorbeeld minder water bevatten dan warme. Als de lucht afkoelt en de relatieve luchtvochtigheid daardoor boven de 100% komt, condenseert de waterdamp en krijgt men water.
Rel. luchtvochtigheid in bedrijf
10 - 90 procent
Uitleg over 'Luchtvochtigheid bij opslag'.
Relatieve Luchtvochtigheid is de hoeveelheid waterdamp die de lucht bevat in verhouding (in procenten) tot de hoeveelheid water die de lucht bij die temperatuur maximaal zou kunnen bevatten (100%), koude lucht kan bijvoorbeeld minder water bevatten dan warme. Als de lucht afkoelt en de relatieve luchtvochtigheid daardoor boven de 100% komt, condenseert de waterdamp en krijgt men water.
Luchtvochtigheid bij opslag
5 - 90 procent
Certificaten
Certificering
FCC, CE
Other features
Uitleg over 'Afmetingen (BxDxH)'.
Afmetingen van het produkt (Breedte x Diepte x Hoogte) in millimeter.
Afmetingen (BxDxH)
94.5 x 73 x 27 Millimeter
Uitleg over 'Voldoet aan industriestandaarden'.
Lijst met industriestandaarden waaraan het product voldoet.
Voldoet aan industriestandaarden
IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x
Uitleg over 'Full duplex'.
Een full-duplex-systeem staat tweewegcommunicatie toe en - in tegenstelling tot half-duplex, staat toe dat dit gelijktijdig gebeurt.
Full duplex
   ja
Uitleg over 'Aansluitingen'.
Een aansluiting (I/O poort) waar u een ander apparaat op aan kunt sluiten
Aansluitingen
1x 100M SC\, 1x 100M RJ45
HS code
HS code
85176200

Garantie

Aanbevolen producten

Alternatieven

  Feedback