95,- excl. BTW
DELL SFP LC MM netwerk transceiver module 1000 Mbit/s
DELL SFP LC MM netwerk transceiver module 1000 Mbit/s
Gratis bezorging en retourneren 60 dagen bedenktermijn Minimaal 2 jaar garantie

DELL SFP LC MM netwerk transceiver module 1000 Mbit/s Artikelnr: 8064175 MPN: 407-10933 EAN: 5742220535904

  • 1000 Megabit per seconde Overdrachtssnelheid (max)
  • SFP Soort aansluiting
  • LC Vezel-optische connector
  • Vezel-optiek Soort kabel
  •   Ja Multi-mode glasvezelkabel (MMF) ondersteund
Levertijd Onbekend
Voorraad Op voorraad Nee Mail ontvangen bij voorraad
Meer nodig?
Verwachte voorraad op:
95,- excl. BTW
Gratis bezorging
- +
95,- excl. BTW
Artikelnr. 8064175 Fabr. nr. 407-10933 EAN 5742220535904

Beknopte specificaties

  • 1000 Megabit per seconde Overdrachtssnelheid (max)
  • SFP Soort aansluiting
  • LC Vezel-optische connector
  • Vezel-optiek Soort kabel
  •   Ja Multi-mode glasvezelkabel (MMF) ondersteund
Bekijk alle specificaties

Informatie

Networking Transceiver SFP 1000BASE-SX 850nm Wavelength 550m Reach - Kit
DELL SFP LC MM. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit/s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Golflengte: 850 nm, Maximaal bereik: 550 m. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)

Garantie

Alternatieven

  Feedback