95,- excl. BTW
DELL SFP LC MM netwerk transceiver module 1000 Mbit/s
DELL SFP LC MM netwerk transceiver module 1000 Mbit/s
Gratis bezorging en retourneren 60 dagen bedenktermijn Minimaal 2 jaar garantie

DELL SFP LC MM netwerk transceiver module 1000 Mbit/s Artikelnr: 8064175 MPN: 407-10933 EAN: 5742220535904

  • 1000 Megabit per seconde Maximale overdrachtssnelheid van gegevens
  • SFP Soort aansluiting
  • LC Vezel-optische connector
  • Vezel-optiek Soort kabel
  •   Ja Multi-mode glasvezelkabel (MMF) ondersteund
Levertijd 1 werkdag
Voorraad Op voorraad 1-4 stuks Mail ontvangen bij voorraad
Meer nodig?
Verwachte voorraad op:
95,- excl. BTW
Gratis bezorging
- +
95,- excl. BTW
Artikelnr. 8064175 Fabr. nr. 407-10933 EAN 5742220535904

Beknopte specificaties

  • 1000 Megabit per seconde Maximale overdrachtssnelheid van gegevens
  • SFP Soort aansluiting
  • LC Vezel-optische connector
  • Vezel-optiek Soort kabel
  •   Ja Multi-mode glasvezelkabel (MMF) ondersteund
Bekijk alle specificaties

Informatie

Networking Transceiver SFP 1000BASE-SX 850nm Wavelength 550m Reach - Kit
DELL SFP LC MM. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit/s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Golflengte: 850 nm, Maximaal bereik: 550 m. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)

Specificaties

Netwerk
Uitleg over 'Maximale overdrachtssnelheid van gegevens'.
De maximale (theoretische) snelheid waarop het apparaat data kan verzenden en ontvangen. In de praktijk is de snelheid vaak lager, want zij is van veel factoren afhankelijk, onder andere van de snelheid van de computers die verbonden zijn, de kwaliteit van de bedrading en/of obstakels zoals muren, in geval van een draadloos netwerk.
Maximale overdrachtssnelheid van gegevens
1000 Megabit per seconde
Soort aansluiting
SFP
Uitleg over 'Vezel-optische connector'.
This terminates the end of an optical fiber, and enables quicker connection and disconnection than splicing. The connectors mechanically couple and align the cores of fibers so light can pass. Better connectors lose very little light due to reflection or misalignment of the fibers. In all there have been about 100 types of optic fiber connectors produced.
Vezel-optische connector
LC
Prestatie
Uitleg over 'Soort kabel'.
Type of cable e.g. electicity cable, optical cable.
Soort kabel
Vezel-optiek
Multi-mode glasvezelkabel (MMF) ondersteund
  Ja
Uitleg over 'Golflengte'.
The distance over which a wave repeats itself. The wavelength determines the characteristics of the wave e.g. red light has a different wavelength to blue light.
Golflengte
850 Nanometers
Uitleg over 'Maximaal bereik'.
The greatest distance over which the data/signal can be transferred.
Maximaal bereik
550 Meters
Inhoud van de verpakking
Uitleg over 'Aantal inbegrepen producten'.
The number of products that are included in the package.
Aantal inbegrepen producten
1 stuk(s)
HS code
HS code
8517620090
Prijs
Prijs excl. BTW
95.00
BTW bedrag
19.95
Prijs incl. BTW
114.95

Garantie

Alternatieven

  Feedback