Glasvezelkabels zakelijk kopen - ACES Direct 21
Gratis bezorging en retourneren 60 dagen bedenktermijn Minimaal 2 jaar garantie Klantbeoordeling: 8,8

Glasvezelkabel

  • Gratis bezorging en retourneren 60 dagen bedenktermijn Minimaal 2 jaar garantie
  • ACT RL7765 glasvezelkabel Artikelnr: 12380022 MPN: RL7765
    • Snoerlengte: 5 m
    • Type glasvezel: OM4
    • Aansluiting 1: MPO/MTP
    • Aansluiting 2: MPO/MTP
    Voorraad: 12 stuks 151,- excl. BTW
  • ACT RL7743 glasvezelkabel Artikelnr: 12380002 MPN: RL7743
    • Snoerlengte: 3 m
    • Type glasvezel: OM4
    • Aansluiting 1: MPO/MTP
    • Aansluiting 2: MPO/MTP
    Voorraad: 2 stuks 137,- excl. BTW
  • ACT RL7763 glasvezelkabel Artikelnr: 12380020 MPN: RL7763
    • Snoerlengte: 3 m
    • Type glasvezel: OM4
    • Aansluiting 1: MPO/MTP
    • Aansluiting 2: MPO/MTP
    Voorraad: 11 stuks 137,- excl. BTW
  • ACT RL8030 glasvezelkabel Artikelnr: 4172351 MPN: RL8030
    • Snoerlengte: 30 m
    • Aansluiting 1: LC
    • Aansluiting 2: SC
    • Kleur van het product: Oranje
    Voorraad: 1 stuks 36,- excl. BTW
  • ACT RL4104 glasvezelkabel Artikelnr: 12630316 MPN: RL4104
    • Snoerlengte: 40 m
    • Type glasvezel: OS2
    • Aansluiting 1: 8x LC
    • Aansluiting 2: 8x LC
    Voorraad: 1 stuks 155,- excl. BTW
  • ACT RL7707 glasvezelkabel Artikelnr: 12379970 MPN: RL7707
    • Snoerlengte: 7 m
    • Type glasvezel: OM3
    • Aansluiting 1: MPO/MTP
    • Aansluiting 2: MPO/MTP
    Voorraad: 2 stuks 154,- excl. BTW
  • ACT RL7725 glasvezelkabel Artikelnr: 12379986 MPN: RL7725
    • Snoerlengte: 5 m
    • Type glasvezel: OM3
    • Aansluiting 1: MPO/MTP
    • Aansluiting 2: MPO/MTP
    Voorraad: 3 stuks 143,- excl. BTW
  • ACT RL7783 glasvezelkabel Artikelnr: 12380038 MPN: RL7783
    • Snoerlengte: 3 m
    • Type glasvezel: OS2
    • Aansluiting 1: MTP
    • Aansluiting 2: MTP
    Voorraad: 9 stuks 135,- excl. BTW
  • ACT RL8417 glasvezelkabel Artikelnr: 15394904 MPN: RL8417
    • Snoerlengte: 17 m
    • Type glasvezel: OM4
    • Aansluiting 1: 2x LC
    • Aansluiting 2: 2x LC
    Voorraad: 2 stuks 38,- excl. BTW
  • ACT RL7030 glasvezelkabel Artikelnr: 4172101 MPN: RL7030
    • Snoerlengte: 30 m
    • Aansluiting 1: LC
    • Aansluiting 2: ST
    • Kleur van het product: Oranje
    Voorraad: 1 stuks 36,- excl. BTW
  • ACT RL8230 glasvezelkabel Artikelnr: 15394846 MPN: RL8230
    • Snoerlengte: 30 m
    • Type glasvezel: OS2
    • Aansluiting 1: 2x LC
    • Aansluiting 2: 2x LC
    Voorraad: 2 stuks 33,- excl. BTW
  • ACT RL7705 glasvezelkabel Artikelnr: 12379968 MPN: RL7705
    • Snoerlengte: 5 m
    • Type glasvezel: OM3
    • Aansluiting 1: MPO/MTP
    • Aansluiting 2: MPO/MTP
    Voorraad: 1 stuks 147,- excl. BTW
  • ACT RL7530 glasvezelkabel Artikelnr: 3809811 MPN: RL7530
    • Snoerlengte: 30 m
    • Aansluiting 1: LC
    • Aansluiting 2: ST
    • Kleur van het product: Oranje
    Voorraad: 5 stuks 37,- excl. BTW
  • ACT RL7787 glasvezelkabel Artikelnr: 12380042 MPN: RL7787
    • Snoerlengte: 7 m
    • Type glasvezel: OS2
    • Aansluiting 1: MTP
    • Aansluiting 2: MTP
    Voorraad: 2 stuks 164,- excl. BTW
  • ACT RL7792 glasvezelkabel Artikelnr: 12380046 MPN: RL7792
    • Snoerlengte: 12 m
    • Type glasvezel: OS2
    • Aansluiting 1: MTP
    • Aansluiting 2: MTP
    Voorraad: 3 stuks 164,- excl. BTW
  • ACT RL2307 glasvezelkabel Artikelnr: 8952228 MPN: RL2307
    • Snoerlengte: 70 m
    • Type glasvezel: OS2
    • Aansluiting 1: 4x LC
    • Aansluiting 1 type: Mannelijk
    Voorraad: 2 stuks 162,- excl. BTW
  • ACT RL4202 glasvezelkabel Artikelnr: 12630372 MPN: RL4202
    • Snoerlengte: 20 m
    • Type glasvezel: OM3
    • Aansluiting 1: LC
    • Aansluiting 2: 8x LC
    Voorraad: 2 stuks 156,- excl. BTW
  • ACT RL7790 glasvezelkabel Artikelnr: 12380044 MPN: RL7790
    • Snoerlengte: 10 m
    • Type glasvezel: OS2
    • Aansluiting 1: MTP
    • Aansluiting 2: MTP
    Voorraad: 2 stuks 157,- excl. BTW
  • StarTech.com 50FIBLCLC10 glasvezelkabel Artikelnr: 6572261 MPN: 50FIBLCLC10
    • Snoerlengte: 10 m
    • Type glasvezel: OM2
    • Aansluiting 1: LC
    • Aansluiting 2: LC
    Voorraad: 16 stuks 37,- excl. BTW
  • ACT RL8415 glasvezelkabel Artikelnr: 15394902 MPN: RL8415
    • Snoerlengte: 15 m
    • Type glasvezel: OM4
    • Aansluiting 1: LC
    • Aansluiting 2: LC
    Voorraad: 3 stuks 35,- excl. BTW
  • ACT RL8622 glasvezelkabel Artikelnr: 13232802 MPN: RL8622
    • Snoerlengte: 22 m
    • Type glasvezel: OM3
    • Aansluiting 1: 2x LC
    • Aansluiting 2: 2x SC
    Voorraad: 14 stuks 35,- excl. BTW
  • ACT RL1730 glasvezelkabel Artikelnr: 8653473 MPN: RL1730
    • Snoerlengte: 30 m
    • Type glasvezel: OS2
    • Aansluiting 1: 2x LC
    • Aansluiting 2: 2x LC
    Voorraad: 1 stuks 35,- excl. BTW
  • ACT RL7712 glasvezelkabel Artikelnr: 12379974 MPN: RL7712
    • Snoerlengte: 12 m
    • Type glasvezel: OM3
    • Aansluiting 1: MPO/MTP
    • Aansluiting 2: MPO/MTP
    Voorraad: 2 stuks 180,- excl. BTW
  • ACT RL7795 glasvezelkabel Artikelnr: 12380048 MPN: RL7795
    • Snoerlengte: 15 m
    • Type glasvezel: OS2
    • Aansluiting 1: MTP
    • Aansluiting 2: MTP
    Voorraad: 3 stuks 173,- excl. BTW
  • ACT RL8950 glasvezelkabel Artikelnr: 4172621 MPN: RL8950
    • Snoerlengte: 50 m
    • Aansluiting 1: LC
    • Aansluiting 2: SC
    • Kleur van het product: Geel
    Voorraad: 14 stuks 39,- excl. BTW
  • StarTech.com SMFIBLCLC1 glasvezelkabel Artikelnr: 7582407 MPN: SMFIBLCLC1
    • Snoerlengte: 1 m
    • Type glasvezel: OS1
    • Aansluiting 1: LC
    • Aansluiting 2: LC
    Voorraad: 13 stuks 36,- excl. BTW
  • ACT RL7800 glasvezelkabel Artikelnr: 12380050 MPN: RL7800
    • Snoerlengte: 20 m
    • Type glasvezel: OS2
    • Aansluiting 1: MTP
    • Aansluiting 2: MTP
    Voorraad: 2 stuks 189,- excl. BTW
  • StarTech.com A50FBLCLC7 glasvezelkabel Artikelnr: 13308798 MPN: A50FBLCLC7
    • Snoerlengte: 7 m
    • Type glasvezel: OM3
    • Aansluiting 1: LC
    • Aansluiting 2: LC
    Voorraad: 1 stuks 39,- excl. BTW
  • ACT RL8625 glasvezelkabel Artikelnr: 13312240 MPN: RL8625
    • Snoerlengte: 25 m
    • Type glasvezel: OM3
    • Aansluiting 1: 2x LC
    • Aansluiting 2: 2x SC
    Voorraad: 8 stuks 38,- excl. BTW
  • ACT RL8317 glasvezelkabel Artikelnr: 15394870 MPN: RL8317
    • Snoerlengte: 17 m
    • Type glasvezel: OM3
    • Aansluiting 1: LC
    • Aansluiting 2: LC
    Voorraad: 4 stuks 35,- excl. BTW
  Feedback