De Comnet shop - ACES Direct

Comnet

  • Gratis bezorging en retourneren 60 dagen bedenktermijn Minimaal 2 jaar garantie
  • ComNet MULTIMODE, 1000FX, 850NM 550M, 2 FIBER, LC MSA COMPLIANT Artikelnr: 10833531 MPN: SFP-16
    • SFP transceiver type: Vezel-optiek
    • Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit/s
    • Soort aansluiting: SFP
    • Single-mode glasvezelkabel (SMF) ondersteund: Nee
    Levertijd: Onbekend 124,- excl. BTW
  • 1 
  Feedback