Nieuwe HP business notebooks aangekondigd
HP EliteBook 800 series: Best in Class traveller business notebooks
De nieuwe EliteBook serie heeft een enorme slag gemaakt in gewicht en formaat, is voorzien van de nieuwste vierde generatie Intel® Core™ technologie en voldoet aan de Ultrabook normering (840 en 850). Zowel de 12.5”, 14.0” en 15.6”, allen uitgevoerd met een soft touch matzwart afwerking, maken gebruik van dezelfde docking (ultraslim docking zoals ook voor Revolve en Folio 9470m). Ook deze serie voldoet weer aan de Mil-spec eisen.
HP ProBook 600 series: Mainstream business notebook
De HP ProBook 600 series is degelijk, kent een stijlvol design en biedt zeer uigebreide configuratie mogelijkheden. Verder is er een enorme verbetering in dikte en gewicht gerealiseerd. Er is een 14.0” als een 15.6” variant in zowel AMD als Intel. De 600 serie is compatible met de huidige docking (connector aan onderzijde van het notebook).
HP ProBook 400 G1 series
De HP ProBook 450 en HP Probook 470 zijn vanaf eind oktober nu ook beschikbaar met de vierde generatie Intel® Core™ technologie. Dus naast de reeds beschikbare ProBook 430G1 transformeert de naamgeving van de 450G0 en 470G0 nu naar 450G1 en 470G1.
HP Spectre x2 Pro: first business hybrid notebook
De sleek, met oog voor detail ontworpen, HP Spectre x2 Pro biedt de voordelen van een Ultrabook, gecombineerd met de snelheid van de vierde generatie Intel® Core™ i3/i5 processorsén de voordelen van een tablet. Het touchscreen is dankzij een stabiel koppelsysteem, eenvoudig los te halen en als tablet te gebruiken. O.a. een TPM chip en Windows 8 Professional maken deze nieuwe formfactor geschikt om in een zakelijke omgeving, waar flexibiliteit essentieel is, in te zetten.
Planning
Platform | Beschikbaarheid |
EliteBook 800-serie | Medio oktober 2013 |
ProBook 600-serie | Begin december 2013 |
ProBook 450G1/470G1 | Begin november 2013 |
Spectre x2 Pro | Eind november 2013 |
De huidige EliteBook P-serie en ProBook B-serie worden in het eerste kwartaal van 2014 uitgefaseerd.