Microsense

  • Gratis bezorging en retourneren 60 dagen bedenktermijn Minimaal 2 jaar garantie
  • Microsense MS655102X netwerk-switch Unmanaged L2 Fast Artikelnr: 12835912 MPN: MS655102X
    • Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: 4
    • Switch type: Unmanaged
    • Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: Fast Ethernet (10/100)
    • Koperen ethernetbekabelingstechnologie: 10BASE-T,100BASE-TX
    • Switch-laag: L2
    Tijdelijk niet op voorraad 145,- excl. BTW
  • Microsense MS100210DX netwerk transceiver module 1000 Mbit/s SFP Vezel-optiek 1310 nm Artikelnr: 12835908 MPN: MS100210DX
    • Maximum data transfer rate: 1000 Mbit/s
    • Soort aansluiting: SFP
    • Vezel-optische connector: LC
    • SFP transceiver type: LX
    • Fibre channel-poorten: 1
    Tijdelijk niet op voorraad 119,- excl. BTW
  Feedback